BENİ KAÇ GÜL KADAR SEVİYORSUN ?


Bu yazı erkeklerin işini daha da yokuşa sürecek biliyorum ama yine de paylaşacağım. Eskiden erkeklerin elinde gül görmekle yetinirdi bayanlar, en azından düşünmüş, çiçek getirmiş denirdi. Artık bununla yetinmeyeceksiniz, o güllerin sayısının da güller kadar önemi var! 3 mü 5 mi 10 mu bilemeyiz ama her bir sayı farklı bir anlam ifade ediyor. Hem güllerin sahibi bayanlar, hem de gül almak üzere yola koyulan erkekler, buyurun birlikte inceleyelim bakalım gül sayısı ve anlamlarını:

image (1)

1 adet gül: 1 adet gül her zaman kurtarıcıdır. Hele bir de kutu içinde süslenmiş biçimde sunulursa son derece romantik de olabilir bir anda. Üstelik anlamı da güzel, “Sana hayranım” veya “Sen benim için özelsin” demek istiyorsanız en kolay yoldan 1 adet gül edinin.

2 adet gül: Birbirine aşık çiftlerin bu derin sevgilerini gösterebilecekleri gül sayısıdır. Karşılıklı aşk anlamı taşıyor, sevildiğinizden de eminseniz 2 adet gülle kapısını çalabilirsiniz. Anlamı “Birbirimizi derin ve büyük bir aşkla seviyoruz.” demektir.

3 adet gül: Sevginiz içinize sığmıyor, ne yapsanız anlatmaya yetmiyorsa 3 adet gülle çıkın onun karşısına. Çünkü 3 adet gül, “seni çok seviyorum” anlamına geliyor.

6 adet gül: İşlerin ciddiye bindiği bir aşamaya geldiyseniz, ona 6 adet gül gönderip, “Seninle olmak istiyorum” diyebilirsiniz

9 adet gül: Aşkının ölümsüz olduğuna inananlara, büyük aşkını kanıtlamak ve sonsuzluğa yazdırmak isteyenlere önerimiz 9 adet gül, çünkü 9 gül “Birbirimizi sonsuza dek seveceğiz.” demektir.

image (2)

11 adet gül: Romantik bir akşama hazırlık yapmak için en ideal gül sayısı 11. Çünkü 11 gül, sevgisini kelimelere sığdıramayanların, aşkı sonsuza dek sürsün isteyenlerin çiçeği. “Hayatımda en çok sevdiğim kişisin” demiş de oluyorsunuz bu adette gül ile.

12 adet gül: Varlığı mutluluk sebebiniz olan sevgilinize, sizdeki değerini anlamasını sağlamak, bir anlamda da teşekkür etmek için yapmanız gereken yalnızca 12 gül göndermek çünkü 12 gül “karşılıklı sevgi” demektir.

13 adet gül: Henüz itiraf edilememiş bir aşk varsa ortada, “gizli aşk bu söyleyemem derdimi hiç kimseye” demek yerine 13 adet gül alın. Bu yazıyı okuduysa zaten bilecektir 13 gülün anlamının gizli aşk olduğunu, okumadıysa da en azından romantik bir jest yapmış olacaksınız.

24 adet gül: Özellikle gün içerisinde sık sık görüşülemeyen ilişkilerde gerçek bir kurtarıcı sayılır, çünkü 24 adet gül “24 saat seni düşünüyorum” demektir. Böyle bir çiçek aldıysanız, tüm gün hayalinizle yanıp tutuştuğundan, aklından sizi çıkaramadığından ve size fena halde aşık olduğundan emin olabilirsiniz.

sihirli-kirmizi-at2612-1-1

7 Kırmızı Gül Çiçek Aranjmanı

Elbette sayı arttıkça sevginizi gösterdiğiniz oran da yükseliyor. Gönül ister ki milyonlarca çiçek yağdırsın tüm sevgililer sevdiklerine, ama imkanlarınız kısıtlıysa en azından doğru anlamları yükleyerek yollayabilirsiniz çiçeklerinizi. Tabi söylemeye gerek var mı bilmiyoruz, güllerin en güzelleri için CicekSepeti.com’ a uğramayı sakın ihmal etmeyin…


Comments 1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

giriş yap

Don't have an account?
üye ol

şifremi unuttum

Back to
giriş yap

üye ol

Captcha!
Back to
giriş yap