TERAZİ BURCUNUN GÜZEL ÇİÇEĞİ DALYA


Evet, bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftadan itibaren Terazi burcu sevdiklerinizin doğum günlerini kutlamaya başladınız bile, zira bu ay onların ayı! Bir terazi tanıdığınız varsa, onu bir ortamda fark etmek hiç güç olmaz, zira hem güzel ve alımlı, hem neşeli hem de iyimserlerdir. En sade görünüşlü olan terazinin bile mutlaka dikkat çeken bir yanı, bir büyüsü vardır. Enerjileri bitmez, canlılıkları ortama da neşe katar. Böylesine tatlı insanlardır teraziler. Bu nedenle onları biraz daha yakından tanımak size de mutluluk verecektir.

Bir kere, estetiğe çok düşkündür teraziler. Güzel olan her şeyi sever ve büyük şefkat duyarlar. Büyük bir kısmı güzel sanatlarla ilgilenir, ilgilenmeyenlerin de mutlaka kıyıda köşede kalmış bir yeteneği vardır. Hem kendilerini, hem de çevrelerini güzelleştirmeye bayılan bu burca mensup insanlar, çiçeklere de özel ilgi duyarlar. Özellikle renkli, gösterişli ve estetik yönü ağır basan çiçekler onların çiçekleridir. Bu nedenle Dalya, Terazi burcunu anlatır. Her yaprağı ince bir tasarım harikası olan bu çiçek, daha ilk bakışta Terazi insanını kalbinden yakalar.

Canlı ve birbiriyle uyumlu renkleri, güneşli ve ılık havalarda daha da ortaya çıkar. Tıpkı temsil ettiği burcun insanları gibi, uyumlu ve sakin olan ortamları çok severler. Sevgiyle büyütüldüğü zaman karşılığını mutlaka verirler. Güzelliğe çok önem veren Terazi burcu insanları, dalya çiçeğine büyük bir tutkuyla bağlanabilir, onun güzelliği karşısında büyülenip tüm sevgisini ona verebilir. Sanat ve estetik Terazi burcunun işidir, dokunduğu her şeyi güzelleştirmeyi amaç edinen her terazi, bulunduğu ortamı renkli çiçeklerle donatmaya bayılır.

image


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

giriş yap

Don't have an account?
üye ol

şifremi unuttum

Back to
giriş yap

üye ol

Captcha!
Back to
giriş yap