100 TL Altı Tasarım Çiçekler


-1
-1 points

Kişilerin, etrafındaki insanları mutlu etmek amacı ile en çok kullandıkları hediyeler arasında birbirinden güzel ve mis kokulu çiçek aranjmanları yer alır. Siz de sevdiklerinize, güzellikleri ile ruhlarını okşayacak hediyeler vermek isterseniz sizin için hazırladığımız bu tasarım çiçekler listesinden faydalanabilirsiniz!

Özel günlerde, kutlamalarda sevdiklerinize verilebilecek anlamlı hediyeler içerisinde yer alan çiçek aranjmanları aynı zamanda herkesi mutlu etmesiyle de ön plana çıkar. Yeni bir yerde işe başlayan sevdiklerinize gönderilen, dünyaya gelen bir bebeğin hayatını kutlamak için tercih edilen ya da sıradan günleri daha anlamlı hale getirmek için tercih edilen çok çeşitli çiçek aranjmanları mevcuttur. Sevdikleriniz için özel olarak hazırlanan bu aranjmanlar, sepet, cam kavanoz, renkli ve desenli saksılar gibi pek çok yöntem ile gönderilebilir. Onlar için tercih edebileceğiniz birbirinden güzel tasarım çiçekler ile anılarında güzel bir iz bırakabilirsiniz.

Çiçek Aranjmanları Nasıl Olmalıdır?

Sadece yeni işe başlayanlar için değil; yeni doğan bebek aranjmanları, yıl dönümü aranjmanları, geçmiş olsun aranjmanları, doğum günü aranjmanları, açılış çelenkleri ve genel olarak nikah gibi her özel güne hitap eden çiçek ve süslemeler ile mutlu edemeyeceğiniz kişi yoktur. Sadece özel günler için, kişilerin içlerinden gelerek gönderdikleri aranjmanlar da vardır. Fanus içinde yer alan orkideler, seramik vazolar içerisinde yer alan papatyalar ya da özel örülü sepet içerisinde bulunan kırmızı güller ile birlikte kutlama yapmak mümkündür. Sadece cam vazo ya da seramik vazolara değil, kişilerin seçtikleri özel eşyalara ya da peluş oyuncaklara da aranjmanlar hazırlanabilir. Gül, orkide, lilyum, papatya ya da kır çiçekleri gibi çiçekler genel olarak aranjmanın vazgeçilmez parçalarıdır. Şimdi gelin, 100 TL altı, birbirinden güzel tasarım çiçekler neler, ayrıntılı şekilde bakalım!

Birbirinden Güzel 10 Tasarım Çiçek

1-) Beton Saksı Çift Dal Orkide

Beton Saksı Çift Dal Orkide

100 TL altı tasarım çiçekler arasında size ilk önerimiz en nadide çiçeklerden biri olan Beton Saksı Çift Dal Orkide! İsteme çiçeği olarak, Sevgililer Günü hediyesi olarak ya da birçok özel günde sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlayacak orkideler, duygularınızı ifade etmenizin en güzel yollarından biridir. Beton saksı çift dal orkideye nasıl bakmalısın? Orkide bitkisini direkt güneş ışığı almayan ama aydınlık olan bir konumda, cama yakın şekilde büyütebilirsiniz. Genel olarak haftada iki defa sulanması, çiçeğin nem ihtiyacı için yeterli olacaktır.

2-) Premium Kutuda 9’lu Kırmızı Gül

Tasarım Çiçekler

Onun için romantik, göz alıcı ve şık bir tasarım çiçek arıyorsanız; Premium Kutuda 9’lu Kırmızı Gül tam size göre! Onun için şık bir kutuda hazırlanmış, romantik görünümlü ve yüzünde kocaman gülümsemeler oluşmasını sağlayacak bu ürünü isterseniz özel günlerde, isterseniz sıradan günlerin anlamını değiştirmek için tercih edebilirsiniz!

3-) Ayaklı Saksıda Howartia

Ayaklı Saksıda Howartia

Ayaklı Saksıda Howartia, bulunduğu ortamın havasını değiştiren, şık ve dekoratif bir tasarım bitkidir. Çiçek bakmakta zorlananların bile kolayca bakımını gerçekleştirebileceği bu bitki, aynı zamanda sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlayacak hediyelerden biridir. Bitkinin bakımı nasıl olmalı? Boydan değil enden genişleyen, çok kök salmayan bir bitki çeşididir Howartia. Çok sıcak bölgelerin bitkisi olduğu için bol su istemez. Çoğunlukla, yaz aylarında 10 günde bir, kış aylarında 20-30 günde bir sulamak yeterlidir. Yarı aydınlık yarı karanlık ortamda, direkt güneş ışığına maruz kalmayacak bir konumda yetiştirilebilir.

4-) Pembe incili Kutuda Renkli Lisyantuslar

Vazoda Renkli Lisyantus Aranjmanı

Ve sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlayacak mükemmel aranjmanlardan biri: Vazoda Renkli Lisyantus Aranjmanı! Özel günlerde sevdiklerinizi çok mutlu edecek ve anlamı ile yüzlerinde kocaman gülümsemeler oluşturacak türden bir hediyedir bu özel çiçek aranjmanı. Masumiyet ve sadeliğin simgesi olan beyaz; alet ve derin sevgiyi ifade eden mor; şefkat ve zarafetin simgesi pembe lisyantuslar ile özel tasarlanmış incili kutusundaki görüntüsü gören herkesi büyüleyecektir. 

5-) Dekoratif Pembe Beyaz Kalanchoe

Dekoratif Pembe Beyaz Kalanchoe

Dekoratif Pembe Beyaz Kalanchoe, sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz şık ve kolay bir bakımı olan tasarım çiçeklerden biridir. Öbek halindeki çiçekleri, göz alıcı renkleri ve güzel kokusu ile ev ya da ofislerinize farklı bir hava katmanıza yardımcı olur. Bitkinin bakımı nasıl olmalı? Uygun bir ortamda yeteri kadar sulanarak bakılan kalanşo çiçeğine yaz aylarında haftada 2 gün, kış aylarında ise hafta 1 gün su vermeniz ve toprak bakımına dikkat etmeniz sağlıklı çiçekler açması için yeterli olacaktır.

6-) Harmony

Tasarım Çiçekler

Güzeller güzeli, mis kokulu ve etkileyici çiçekler ile özenle hazırladığımız Harmony en sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz bir çiçek aranjmanıdır. Özel tasarım kutusu içerisinde sevdiklerinize ulaştırdığımız bu göz alıcı çiçek buketi sayesinde siz de onların gönlünü alabilir, onları şaşırtacak bir sürpriz yapabilir, günlerinin çok daha güzel bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

7-) Teraryum

Teraryum Hoş Geldin Bebek Kız

Cam küçük elma fanus içerisinde; yapay çiçekler, yosun, renkli kum ve maket malzemeleri kullanılarak tasarlanan Teraryum; canlı olmadığı için her zaman bulunduğu ortama yeşillik katacak bir hediye seçeneğidir.

8) Heykel Saksılar Bahçesi

Tasarım Çiçekler

İş yerinde, evin en güzel köşesinde, çalışma masasında ya da istediğiniz herhangi bir yerde Heykel Saksılar Bahçesi sizi ve sevdiklerinizi çok mutlu edecek bir güzelliğe sahiptir.

9-) Groot Kalpli Kaktüs

Groot Kalpli Kaktüs

Sıradaki tasarım çiçeğimiz hem bitki severler hem de Galaksinin Koruyucuları severler için adeta mükemmel bir hediye seçeneği olacaktır. Groot Kalpli Kaktüs,  Groot biblo saksı içerisinde canlı bitkiler ile oluşturulan şık bir tasarımdır. Doğum günü, yeni iş hediyesi ya da mezuniyet gibi özel günlerde Galaksinin Koruyucuları seven ya da sadece sevimli saksılardan oluşan sevdikleriniz için siz de bu tasarım çiçeği tercih edebilirsiniz.

10-) Prenses Bronz Saksı ve Canlı Bitki

Tasarım Çiçekler

Tasarım çiçekler önerilerimizin sonuncusu da görüntüsü ile büyüleyen Prenses Bronz Saksı ve Canlı Bitki! Görünüşü ile bulunduğu her ortamın havasını değiştirecek, yeşil bitkisi ile ortama renk katacak bu bitki sayesinde isterseniz sevdiklerinizin gününü güzelleştirebilir isterseniz kendi evinize farklı bir hava katabilirsiniz! Bitkinin bakımı nasıl olmalı? Bitkinin toprağında üstten bir kuruluk görüldüğünde bitki oda sıcaklığında dinlendirilmiş yeteri miktarda su ile sulanmalıdır. Bitki, iç mekânda doğrudan güneş ışığının gelmediği bir yere konmalı ve aşırı susuzluk yaşamaması için ısı kaynaklarının yakınına koyulmamalıdır.

Birbirinden güzel ve indirimli çiçek çeşitlerinin hepsine ve çok daha fazlasına ÇiçekSepeti‘nin 100 TL Altı Çiçekler kategorisinden göz atabilirsiniz! Unutmayın; sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu edebilmeniz için ÇiçekSepeti her zaman yanınızda!

İlginizi çekebilecek bazı yazılarımız:


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aybuke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke Dizman, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya, içerik üretimi, editörlük gibi pozisyonlarda çalıştıktan sonra 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.