TeknolojiTeknolojik Ürünler

13 Şubat Dünya Radyo Günü’ne Özel Nostaljik Radyolar

UNESCO’nun 36. Genel Konferansı’nda Bilgi ve İletişim Komisyonu tarafından kabul ettiği bir öneriyle 13 Şubat, Dünya Radyo Günü ilan edilmiş ve her yıl 13 Şubat bu şekilde kutlanıyor. Hatta yılın bu özel gününde çeşitli kültürel kutlamalar ve eğitimler yapılıyor. Biz de bu yazımızda, Dünya Radyo Günü’ne renk katacak nostaljik radyolar ile sizi tanıştıracağız. Ve gününüze biraz eğlence katmak istedik!

Retro, nostaljik ürünler eski ile şimdi arasında bağlantı kurmanızı sağlar. Sizi eski günlere götüren ve anılarınızı canlandıran ürünlerdir. Zaman zaman unutulsalar da vazgeçilmez olan çeşitli retro ürünler her zaman evlerdeki yerini alır. 13 Şubat Dünya Radyo Günü’nde en sevilen nostaljik ürünlerinin modern hallerine yeniden bakalım dedik. Ve nostalji severleri mutlu edelim istedik. Hadi gelin, birbirinden şık, nostaljik ve mutluluk veren radyo modellerini inceleyelim!

Nostaljik Radyolar

1-) Retro Çanta Pikap

Eski pikapların klasik görüntüsü korunarak oluşturulan Retro Çanta Pikap Dünya Radyo Günü’ne yakışacak ürünlerden biri. Renkli çantasıyla birlikte dekoratif bir görüntüsü olan bu pikap aynı zamanda çantalı. Böylece ürünü dilediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Böylece isterseniz evinizde ya da dilediğiniz yere pikabı götürerek mükemmel müziği yanınızda taşıyabilirsiniz. Elektriksiz ortamda 3-4 saat kullanılabilen bu ürün sayesinde müzik, istediğiniz her yerde!

2-) Kablosuz Şarjlı Çalar Saat FM Radyo

Öyle bir ürün düşünün ki; FM radyo, stereo hoparlör, alarm, hızlı-kablosuz şarj özellikleri bir arada. Evet evet, tüm bu özellikleri Kablosuz Şarjlı Çalar Saat FM Radyo üründe sizi bekliyor! Tek bir ürünün birden fazla özelliğe sahip olması sayesinde evinizde gereksiz kalabalıktan, karmaşıklıktan kurtarabilirsiniz. Sakin ve minimal bir ortamın keyfini sürebilirsiniz. En sevdiğiniz müzik kaynaklarına bu ürün sayesinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı esnada telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Ve aynı ürünü güne başlamanızı sağlayan bir alarm olarak kullanabilirsiniz.

3-) Nostaljik İstanbul Model Ahşap Retro Manuel Radyo

Sıradaki ürün yine eski tarz radyoları sevenleri çok mutlu edecek türden. Rengiyle ve modeliyle en eskileri andıran, geçmişle bugün arasında bir bağ kurmanızı sağlayacak Nostaljik İstanbul Model Ahşap Retro Manuel Radyo ile siz de dilerseniz kendinizi mutlu edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz retro ürünlerin hayranı olan sevdiklerinize sürprizler yapabilirsiniz. Şarjlı pil ile çalışan, ahşap malzeme özel eskitme boya ile yapılan bur radyo sayesinde dilediğiniz anda geçmişe yolculuk yapabilirsiniz!

4-) Deju Akustik Gramofon

Radyolar kadar gramofon çeşitleri de nostalji denince akla ilk gelenlerdendir. Dilediğiniz her yerde, telefonunuzdan başka hiçbir şeye ihtiyaç duymadan dinlediğiniz müziğe akustik bir hava katan ve ses seviyesini arttıran nostaljik görünümlü Deju Akustik Gramofon ile gününüzü güzelleştirebilirsiniz. Sevdikleriniz için sıra dışı bir hediye olarak veya kendinizi şımartacak bir hediye olarak siz de nostaljik ürünler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz!

5-) Nostaljik Radyo

Sıradaki ürünümüz tam bir nostaljik radyo! Bluetooth özelliği olan, aynı zamanda radyo olarak da kullanılan şarjlı müzik kutusu sayesinde keyifle müzik dinleyebilirsiniz. Ürünün fonksiyonel tuşları ile müziği ileri geri alabilirsiniz. Ayrıca sesini de dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Sağlam kasası ile oldukça uzun süre size eşlik edebilecek, dayanıklı ve taşınabilir Nostaljik Radyo ile siz de anılarınıza doğru bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

6-) Retro Gramofon Pikap

Eski zamanlarda müzik dinlemek için bugünkü teknoloji olmadığını hepimiz biliyoruz. Eskiden bırakın telefondan müzik dinlemeyi, taşıyabileceğiniz herhangi bir müzik aleti yoktu. Onun yerine pikaplar, gramofonlar, belki biraz daha ileri gidilirse CD player ürünler vardı. Bu yüzdendir ki retro ve nostaljik müzik aletlerinden bahsedildiğinde Retro Gramofon Pikap modellerinden de mutlaka bahsederiz. Sizi bugünden alıp 70’li yıllara götürecek, evin en güzel köşesinde size unutulmayan anılar yaşatacak gramofon pikap ile siz de çok mutlu olabilirsiniz. İğnesiyle, cızır cızır sesiyle büyüleyen gramofon ile evi nostaljik bir havaya büründürmenin tam sırası!

7-) Ahşap Şarjlı Nostaljik Analog Radyo

Nostaljik ürünlerin yapısına uygun olarak ahşaptan üretilen, hem renkleriyle hem dokusuyla eski günleri hatırlatan Ahşap Şarjlı Nostaljik Analog Radyo ile siz de Dünya Radyo Günü’ne keyif katabilirsiniz! Bluetooth işlevi olan, şarj edilebilen bataryalı, USB / TF / DC 5V / AUX girişli nostaljik radyo ile siz de geçmişi bugüne taşıyabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

8- ) Nostaljik Ahşap Analog Radyo Beyoğlu Model

Eskiden bol bol maç dinlediğiniz, şarkılara kapılıp gittiğiniz Nostaljik Ahşap Analog Radyo Beyoğlu Model geri döndü! Günümüzde yerini telefonlara ve müzik çalarlara bırakan nostaljik radyolar, eskiyi sevenler için hala en güzel hediye alternatiflerinden, hala en çok mutlu eden ürünlerden. Dünya radyo Günü’nde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, evinizin vitrininde veya çalışma masasında dekoratif bir öge olarak kullanabileceğiz nostaljik radyo ile herkesi mutlu edebilirsiniz!

Hem sevdikleriniz hem de kendiniz için tercih edebileceğiniz Nostaljik Radyo çeşitleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Birbirinden yaratıcı, göz alıcı ve farklı hediye seçeneklerinden şık çiçeklere; süpermarket ürünlerinden elektronik ürünlere kadar aradığınız her şey ÇiçekSepeti‘nde VarVar!

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir