Hediye Önerileri

14 Mayıs Eczacılık Günü Hediyesi Ne Alınır?

Dünyaca içinde bulunduğumuz salgın hastalık (Covid-19) süresince hepimiz evlerimizde çalışmaya, eğitimimizi almaya devam ederken bu durumun dışında kalan ve Koronavirüs hastalığıyla burun burun çalışmaya devam eden bazı meslek grupları oldu. Bunun en başında da sağlık çalışanları geliyor. Bu yazımızda, ülkemizde sağlığa hizmet eden tüm eczacılarımıza Eczacılık Günü için alınabilecek ve onları mutlu edebilecek hediyeleri derledik.

Ülkemizde, akademik eczacılığın başlama tarihi olarak her yıl kutlanan 14 Mayıs Eczacılar Günü, bu yıl herkes için çok daha anlamlı hale gelmiş durumda. Sağlık sisteminin giriş kapısı ve aynı zamanda son halkası olan eczacıların Eczacılar Günü’nü en içten dileklerimizle kutluyoruz. İyi ki varsınız!

Şimdi gelin, bu sağlık sektöründe çalışan değerli insanlara ne hediye alınmalı, onlara bakalım. Çeşitli meslek gruplarından insanlara “Ne hediye alsam?” diye düşünüyorsanız Mesleklere Özel Hediye Seçimi (Hediye Önerileri) yazımıza göz atabilirsiniz.

Eczacılar Günü için birbirinden güzel hediyeleri ÇiçekSepeti‘nin Eczacılara Özel hediyeler kategorisinde bulabilirsiniz.

Eczacıya Hediye Ne Alınır?

Kişiye Özel Mesleki Eczacı Temalı Defter Ve Kupa Set

Kişiye Özel Mesleki Eczacı Temalı Defter Ve Kupa Set
Kişiye Özel Mesleki Eczacı Temalı Defter Ve Kupa Set, Kullanışlı ve Anlamlı Bir Hediye

Kişiye özel hediyelerin mutlu etmediği insan yoktur. Kişiye kendini özel hissettiren bu tarz hediyelerle Eczacılar Günü’nde sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz. İki üründen (defter ve kupa) oluşan Kişiye Özel Mesleki Eczacı Temalı Defter Ve Kupa Set, sevdikleriniz için oldukça kullanışlı ve anlamlı bir hediye.

Kişiye Özel Mesleki Eczacı Şövaleli Doğal Taş 3

Kişiye Özel Mesleki Eczacı Şövaleli Doğal Taş 3
Kişiye Özel Mesleki Eczacı Şövaleli Doğal Taş 3, Unutulmaz Anılar Yaşanmasını Sağlar

Eczacılık Günü’nde alınabilecek, eczacılara özel hediyelerden bir diğeri, kişiye özel olarak hazırlanan bu anlamlı hediyenin içine istediğiniz bir fotoğrafı, şiiri, yazıyı, istediğiniz her şeyi ekletebilirsiniz. Sevdikleriniz için anlamlı olabilecek herhangi bir şeyi eklediğiniz Özel Mesleki Eczacı Şövaleli Doğal Taş, hediye edeceğiniz kişinin masasında unutulmaz bir anı yaratabilir.

İsme Özel Eczacı Temalı İnce Tasarımlı 5000 Mah Powerbank Mobil Şarj Cihazı

Uzun saatler boyunca çalışan sağlık çalışanlarıyla her zaman iletişimde kalmak gerekir değil mi? Tüm akıllı telefonlarla uyumlu olan İsme Özel Eczacı Temalı İnce Tasarımlı 5000 Mah Powerbank Mobil Şarj Cihazı ile sevdikleriniz telefonlarını, kendilerine özel hazırlanmış bu powerbank ile şarj edebilirler. Eczacılık Günü hediyesi olarak alınan bir powerbank oldukça kullanışlı bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel Kutulu Lüks Siyah Kalem

Eczacılık Günü hediyesi olarak alınabilecekler arasında Kişiye Özel Kutulu Lüks Siyah Kalem de var! Kişiye özel isim-soyisim yazılan, özel kutusuyla şıklık katan bu kalemler, eczacı arkadaşlarınız için çok kullanışlı bir hediye olabilir.

Kişiye Özel Yılın En İyi Eczacısı Oscar Ödülü

Sağlık çalışanları bu zorlu günlerde hepimizin kahramanı haline geldi. Onların birer kahraman olduğunu, bizler için bu dönemde çok önemli olduklarını belirtmemiz onları da çok mutlu edecektir. Eczacılık Günü’nü kutlamak için eczacı sevdikleriniz Yılın En İyi Eczacısı Oscar Ödülü vererek kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Ahşap Renkli Çerçeveler

Kişiye Özel Ahşap Renkli Çerçeveler
Kişiye Özel Ahşap Renkli Çerçeveler, Unutulmaz Anılar Yaratır

Eczacılar gününde eczacı arkadaşlarınıza alabileceğiniz hediyelerden biri de onlar için unutulmaz anlar yaratacak Kişiye Özel Ahşap Renkli Çerçeveler! En değerli, en özel anları Eczacılık Günü’nde onlarla buluşturabilirsiniz.

Eczacı Su Matarası

Eczacı Su Matarası
Eczacı Su Matarası, Sıvıları Kolayca Taşımanızı Sağlar

Kişiye özel gönderilen su matarası hediye edeceğiniz eczacı sevdikleriniz, gün içinde kendi hazırladığı içecekleri rahatlıkla içebilir. Koronavirüs döneminde yediğimiz içtiğimiz her şeyin steril olmasına dikkat ettiğimiz için evde hazırlanan içecekler onlar için çok daha sağlıklı olacaktır.

Bir Avuç Mutluluk Kek Buketi

Tatlılar her zaman herkesi mutlu eder değil mi? Eczacılara özel ne hediye alınabilir? diye soranlara cevabımız yenilebilir çiçek BonnyFood! Eczacılık Günü’nde sevdiklerinize göndereceğiniz yenilebilir çiçek BonnyFood ile günlerini tatlandırabilirsiniz. Bir avuç mutluluk kek buketini ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslimatı sayesinde sevdiklerinize hızlıca ulaştırabilirsiniz; kargo bekleme derdi olmadan Eczacılık Günü’nde sevdikleriniz mutlu olur!

Çiçek

Hediye diyince akla gelen en bilindik ve her koşulda insanı mutlu edenler arasında kuşkusuz çiçekler yer alır. Herkesi mutlu eden, bulunduğu ortamın havasını değiştiren, hayata farklılık getiren çiçekler… Eczacılık Günü’nde de sevdiklerinizi küçük bir çiçekle mutlu edebilirsiniz. ÇiçekSepeti‘ndeki çeşitli çiçekler arasından dilediğinizi seçebilir, aynı gün teslimat ve farklı ödeme seçenekleri sayesinde kolayca satın alıp çiçekleri sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz.

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir