Hediye Önerileri

2020 Bitmeden Sahip Olmanız Gereken 10 Ürün

2020 yılının büyük bir kısmını, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüsü etkisinde, evlerimizde geçirdik. Evde geçirdiğimiz zaman arttı, hayatın değerini daha çok anladık. Ayrıca sevdiklerimizin kıymetini daha çok fark ettik kimi zaman. İyiyse kötüsüyle 2020 yılı biterken sahip olmanız gereken 10 ürün nedir düşündük. Ve bu yazımızda o ürünleri bir araya getirdik!

Belki sevdiklerinizden çok uzakta, sadece onların fotoğraflarına bakarak geçirdiniz bu yılı, belki evinizin içinde sevdiklerinize sıkı sıkı sarılıp onların kıymetini bilerek. Nasıl geçirmiş olursanız olun bu yıl, hayatın kontrolünün tam olarak bizde olmadığını öğretti. Sevdiklerimizi doyasıya kucaklamayı, onlara sarılmayı, sevdiklerimizle gönül rahatlığıyla bir arada olmayı, tiyatrolara, konserlere gitmeyi, dışarıya çıkıp sağlıklı şekilde dolaşmayı hepimiz çok özledik. Bu yüzden de 2021 yılının bize en başta sağlık getirmesini en içten şekilde diliyoruz. 2020’nin son günlerinde, bu yıl en sık kullanılan, evinizde mutlaka bulunması gereken bazı ürünleri sizin için bir araya getirdik. Cilt bakım malzemelerinden dekoratif ürünlere, mutfak malzemelerinden ateş ölçere kadar çok çeşitli ürünleri ÇiçekSepeti’nden kolayca satın alabilirsiniz!

Sahip Olmanız Gereken 10 Ürün

1-) Kişiye Özel Fotoğraflı Mini Dönme Dolap

Kisiye Özel 8 Fotografli Mini Dönme Dolap
Kişiye Özel Fotoğraflı Mini Dönme Dolap

Sevdiklerimizden uzak geçirdiğimiz bir yılda belki de en güzel dayanaklarımızdan biri onların fotoğrafları olmuştur. Kişiye Özel Fotoğraflı Mini Dönme Dolap, hem sevdiklerinize hediye olarak hem de kendiniz için tercih edebileceğiniz ve 2020 biterken de 2021 başlarken de işinize çok yarayacak bir üründür. Her bir karesi sevdiğiniz kişinin fotoğraflarıyla ya da hep birlikte yaşadığınız, unutamayacağınız anılar ile süslenmiş olan bu ürün ile sevdiklerinize duyduğunuz özlemi giderebilirsiniz. Hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz! 8 adet fotoğraf ve kişiye özel mesaj alanından oluşan bu ürünü 2020 bitmeden satın alabilirsiniz!

2-) Jade Roller Yeşim Taşı Yüz ve Cilt Masaj Aleti

Sahip olmanız gereken 10 ürün
Jade Roller Yeşim Taşı Yüz ve Cilt Masaj Aleti

2020 yılının bize öğrettiği şeylerden biri de kendimize iyi bakmamız gerektiği oldu şüphesiz. Vücudumuzu hem içeriden hem dışarıdan beslemek, ona bakım yapmak, ihtiyacı olanları ona vermek oldukça önemli. Jade Roller Yeşim Taşı Yüz ve Cilt Masaj Aleti işte tam bu noktada devreye giriyor! Jade roller, ciltteki kan akışının hızlanmasına yardımcı olur cildin sarkmasının önüne geçer. Ayrıca kırışık görünümünün azalmasını sağlar. 2020 biterken de yeni bir yıla girerken de mutlaka sahip olmanız gereken bir üründür. Antik çağlardan beri kullanılan bir güzellik ritüeli olan yeşim taşını cildinize aşağıdan yukarıya ve soldan sağa olacak şekilde uygulayabilirsiniz. İsterseniz yeşim taşını kullanmadan önce cildinizi nemlendirerek cildinizdeki masaj işlemini daha etkili şekilde de gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, yeşim taşını kullanmadan önce bir süre dolapta bekletebilirsiniz. Böylece taş soğur ve cildinizde farklı ve ferahlatıcı bir etki oluşmasına da yardımcı olabilirsiniz.

3-) At Kılı Selülit Fırçası

Sahip olmanız gereken 10 ürün
At Kılı Selülit Fırçası

At Kılı Selülit Fırçası ile ile selülitlere son! Bu fırça vücutta kan akışını hızlandırır, selülit görünümünün önüne geçer. Ayrıca kuruluktan pullanan ve kıl dönmesi sorunu yaşayan bacakların daha parlak ve pürüzsüz görünmesini ağlar. Mutlaka evinizde bulunması, günlük ritüellerinize dahil olması gereken bir üründür. Jade roller ürününde olduğu gibi at kılı fırçasını da aşağıdan yukarıya doğru, yani kalbe doğru uygulayabilirsiniz. BU işlemi yaparken aynı zamanda çeşitli Krauterhof Anti-Cellulite Jel  gibi bir selülit kremi ile fırçalama işlemini destekleyebilirsiniz!

4-) Arıtmalı Duş Başlığı 

Pazarız Su Tasarruflu Duş Başlığı - Arıtmalı Duş Başlığı
Pazarız Su Tasarruflu Duş Başlığı – Arıtmalı Duş Başlığı

Evde duş aldığınız, yüzünüzü yıkadığınız, kendinizi temizlerken kullandığınız suyun temizliğinden ne kadar eminsiniz? Tüm dünyanın küresel bir iklim krizinde olduğu, su sorununun yaşandığı zamanlardayız. Hem su tasarrufu yapabileceğiniz hem de suyunuzu daha temiz hale getiren Pazarız Su Tasarruflu Duş Başlığı – Arıtmalı Duş Başlığı gibi ürünler kullanabilirsiniz. Duş başlığının içinde zeolid, seramik ve illit gibi mineral ve doğal taşlar bulunur. Saçlarınıza ve cilt sağlığınıza iyi gelirken ürün, su tasarrufuyla da doğaya katkıda bulunacak. Siz de daha iyi bir gelecek için bu ürünü mutlaka evinizde bulundurmalısınız!

5-) Dekoratif Ayaklı 3D Ay Gece Lambası

Sahip olmanız gereken 10 ürün
Dekoratif Ayaklı 3D Ay Gece Lambası

Evi güzelleştirmek, evde daha fazla zaman geçirdiğimiz 2020 yılının vazgeçilmezlerinden biri oldu. Çeşitli dekorasyon ürünleri çiçekler, tablolar evlerimizi renklendirdi ve evde geçirdiğimiz zamanı daha keyifli hale getirdi. Evinize renk, hava, biraz da tatlı bir enerji katacak Dekoratif Ayaklı 3D Ay Gece Lambası gibi ürünler de 2020’de mutlaka sahip olmanız gereken ürünler arasında yer alıyor. Bu ürün, karanlıkta hoş bir loş ortam oluşturmanıza yardımcı olur. Ayrıca zamansızlığıyla da evde olmayı sevenlerin vazgeçilmez ürünlerinden biri olacak!

6-) Robot Süpürge

iRobot Roomba 671 WiFi Özellikli Robot Süpürge
Robot Süpürge

2020 yılının popüler, kolay kullanımı ile gönüllerde taht kuran ürünlerinden biri de Robot Süpürge modelleri! Ev süpürme işlemini sevmiyorsanız, evinizi süpürmek yerine farklı şeyler yapmak istiyorsanız, evi süpürmek ile uğraşmak yerine başkası sizin için evinizi süpürsün istiyorsanız robot süpürge tam size göre bir ürün! Robot süpürgeler derinlemesine temizlik yapar. Ayrıca ulaşılamayacak yerleri bile detaylıca temizleyebilir. Özel tasarımıyla dar alanlara sığabilen robot süpürge modellerinden birini mutlaka bu yıl edinmelisiniz!

7-) Temassız Ateş Ölçer

Hg01  Infrared Temassız Alından Ateş Ölçer
Temassız Ateş Ölçer

Sahip olmanız gereken 10 ürün arasında tabii ki Temassız Ateş Ölçer de var! Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs dolayısıyla belki hiç ihtiyaç duymadığımız kadar ihtiyaç duyduk ateş ölçerlere. Cıvalı, alkollü ve dijital olarak üçe ayrılan ateş ölçer çeşitlerin en sık tercih edileni temassızlar diyebiliriz. Temassız ateş ölçerler, hızlı ve daha doğru sonuç vermesiyle ön plana çıkıyor. Hem 2020 yılında hem de 2021 yılında bu ürünü sık sık kullanabilirsiniz. Mutlaka sahip olmanız gereken ürünler arasında yer alıyor.

8-) Avokado Yastık

Avokado Yastık Büyük Boy
Avokado Yastık

En güzel kahvaltıların, atıştırmalıkların, salataların ve hatta bazen tatlıların bile eşlikçisi olan avokado son zamanlarda oldukça popüler bir meyve haline geldi. Bu yüzden Avokado Yastık da yine evinizi süsleyecek, evde farklı bir hava oluşturmanıza yardımcı olacak dekoratif ürünlerden biridir. Sevimli, çekici, mutluluk verici ve yumuşak bir ürün olarak avokado yastık; 2020 bitmeden evinizde olabilecek en tatlı ürünlerden biri!

9-) Ekmek Yapma Makinesi

Arzum Ekmek Yapma Makinesi
Ekmek Yapma Makinesi

2020 yılında evlerimizde daha çok vakit geçirmemizin beraberinde getirdiği şeylerden biri de daha fazla yemek yapmak oldu desek yanılmayız. Hem hafta sonu dışarı çıkma yasakları ile hem de evde vakit geçirirken sıkılmamak için soluğu mutfakta aldı birçoğumuz. Evde en çok yapılan hamur işlerinden biri de ekmek çeşitleri oldu. Esmer ekmek, mısır ekmeği, ekşi mayalı ekmek… Siz de dilediğiniz malzemeleri ve Ekmek Yapma Makinesi türlerinden birini kullanarak çeşitli ekmekler yapabilirsiniz! Üç farklı kızartma fonksiyonuna sahip olan Arzum AR2017 Panetti Ekmek Yapma Makinesi aynı zamanda 12 farklı program ayarı olduğu için çeşitli ekmekler yapmanıza şans tanıyor! 2020 biterken ve 2021’e sayılı günler kala evinizi mis gibi kokutmak, hünerlerinizi sergilemek için bir ekmek yapma makinesi edinmenin tam zamanı!

10-) Saç Şekillendirici Ürünler

Hk-550 Matri-x Profesyonel Şarjlı Saç Sakal Kesme Tıraş Traş Makinesi Seti CDX001
Mobee Saç Kurutmalı Şekillendirme ve Fön Tarağı
Fön Tarağı

Koronavirüs dolayısıyla kuaförlerin kapandığı, dışarıya çıkamadığımız ve dışarıda gerçekleşen bir çok şeyi evde yapmamız gerekti. Bunlardan biri de kuaföre gidemememiz ve dolayısıyla saçlarımızı evde şekillendirmek zorunda oluşumuzdu. Erkekler için; saçlarını ve sakallarını şekillendirebilecekleri, hem kesme hem düzeltme işlemini yapabilecekleri bir Profesyonel Şarjlı Saç Sakal Kesme Tıraş Makinesi Seti 2020’de mutlaka edinmeleri gereken bir üründür. Kadınlar için de Saç Kurutmalı Şekillendirme ve Fön Tarağı vazgeçilmezler listesindedir. Bu makineler, saçları kurutmak ve işe gitmesi gerekenler için saçlarını şekillendirmek gibi görevleri üstlenir. Bu gibi makineler 2020’de sahip olmanız gereken 10 ürün arasında yer alıyor.

Yukarıda listelediğimiz farklı kategorilerden çeşitli ürünlerinin hepsine ve çok daha fazlasına ÇiçekSepeti üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm bu ürünleri ister sevdikleriniz isterseniz kendiniz için kolayca satın salabilirsiniz. Her zevke ve bütçeye hitap eden on binlerce ürün arasından dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Dilerseniz mobil uygulama üzerinden siparişinizi oluşturarak sürpriz hediyeler ve çeşitli fırsatlar kazanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti her zaman yanınızda!

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir