Moda & GüzellikKozmetik Ürünler

2020 Yazında Trend Olacak 10 Parfüm

Günümüz kişisel bakım ürünleri arasında belki de en önemli konu parfüm seçimi. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak sonra da çevrenizdeki insanları etki altına alacak olan o özel parfümü arıyorsanız; bu yaz trend olacak 10 parfüm listemiz tam size göre!

Hayatımızın her alanını etkileyen salgın nedeniyle her ne kadar evden çıkamıyor olsak da güzel günler yakında bizi bekliyor. Yaz gecelerinde heyecan yaratacak, gün içerisinde kendinizi oldukça iyi hissetmenizi sağlayacak en iyi parfümleri sizin için bir araya getirdik. Daha fazla bekletmeden bu yaz trend olacak 10 parfüm önerimize başlıyoruz.

Not: Listede yer alan parfümler erkek-kadın olarak ayrılmamıştır.

1-) Hermes Le Jardin de Monsieur Li

Parfüm -Hermes Le Jardin
Hermes Le Jardin de Monsieur Li, özgür hissettirir.

Yaz aylarında taze ve fresh kokuları sevenler için Hermès tarafından hazırlanan Le Jardin de Monsieur Li, sizi yasemin bahçeleri arasında dolaşıyormuşçasına özgür hissettirecek. Kamkat, yasemin ve nane notalarının ahenkle dans ettiği bu koku kesinlikle yeni favoriniz olacak.

2-) Lancôme Idôle Eau de Parfum

Parfüm - Hermes Le Jardin
Lancôme Idôle Eau de Parfum, gelecekten ilham alınarak tasarlandı.

Hayal kurmaktan çekinmeyenler ve her zaman çok daha iyisini isteyenler için ilham verici bir koku: Lancome Idole. Eşsiz şişe tasarımı gelecekten ilham alınarak tasarlanan bu parfüm ferah kokusu ile bu yazın en trend kokusu olmaya aday. Zamanın ruhuna yön veren ve ilhamını kendinden alanları harekete geçirecek Idole, 4 farklı gül, yasemin çiçeği ve şiprenin muhteşem bir şekilde bir araya gelmesiyle oluştu.  

3-) Yves Saint Laurent Black Opium

Parfüm - Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium, eşsiz bir koku deneyimi sunar.

Hayat zıt kutuplarının birleşmesiyle devam eder. Tıpkı aydınlık ve karanlığın, kararlılığın ve umursamazlığın bir arada olmasını gibi… Her zaman olduğundan daha baştan çıkarıcı bir tasarımla karşımıza çıkan Black Opium; enerjik, sofistike ve yumuşak tatların birleşiminden oluşuyor. İçerisinde bulunan kahvenin uyarıcı etkisi, portakal çiçeği, sedir ağaçı ve beyaz çiçeklerin iddialı enerjisi sizi bağımlılık yaratacak o rahatlığa ulaştıracak.

4-) Tom Ford Ombre Leather

Parfüm - Tom Ford Ombre
Tom Ford Ombre Leather, büyüleyici bir hissiyat verir.

Yeryüzü üzerinde gördüğünüz tüm büyüleyici manzaraları hayal edin ve hepsinin bir şişenin içiresinde sunulduğunu düşünün. Güneybatı bölgelerinden gelen koku yolculuğu sizi çölün kalbine taşırken baharatlı kakule, safran ve çöl çiçeklerinin eşsiz tonları, tatlı zambak yasemininin muhteşemliği ile buluşarak başka diyarların kapısını aralıyor. Teninizi sarmalayan paçuli vevetiverin, beyaz yosunun yatıştırıcı etkisi ile buluşarak yazın sıcaklığını tüm benliğinizde hissetmenizi sağlayacak. Eşsiz bir yolculuğa hazır olun!

5-) Bvlgari Aqva Marine Pour Homme

Parfüm - Bvlgari Aqva
Bvlgari Aqva Marine Pour Homme, başka bir boyuta geçmeye hazır olun.

Her geçen gün zorlu bir sınav ve beklentileri karşılamak için her zaman hazır olmak gerekir. Kendini öne çıkarmak ve daha canlı hissederek bir yıldız gibi ışıldamak isteyenlerin bu yaz tercihi Bvlgari Aqva Pour Homme Marine olacak.  Bir su damlasını andıran şişe tasarımı ve tarzınızı en iyi yansıtacak bu parfümle ilgi odağı olacağınız kedin. Odunsu kokuların çekiciliği, mandalinanın tazeliği, turunç yağı, posidonia ve beyaz sedir kokularının birleşimi modern ve ferah bir his yaratarak sizi başka bir boyuta taşıyacak.

6-) Calvin Klein Eternity Aqua

Parfüm - Calvin Klein Eternity
Calvin Klein Eternity Aqua, mükemmelliğin sembolü.

Bazı kokuları hissettiğiniz an aklınızı başınızdan alır. Eternity Aqua, kendinden emin ve ne istediğini bilen insanların duruşlarından esinlenerek oluşturuldu. Notalarında bulunan ve kalıcı bir hissiyat bırakan saf odunsu kolular, kırmızı elma, salatalık, manolya, mis, sedir ve lavantanın zamansız güzelliği ile birleşerek derin ve sıcak bir mükemmellik oluşturuyor.

7-) Bvlgari Man Wood Essence

Parfüm - Bvlgari Man Wood
Bvlgari Man Wood Essence, doğanın eşsizliğinden ilham aldı.

Doğanın eşsizliğin sembolü olan ağaçların olağanüstü enerjisi ve dengesinden ilham alarak tasarlanan Bvlgari Man Wood Essence, yoğun odunsu notaları, parlak narenciye aksanları ile harmanlıyor ve sanatsal şişe tasarımı ile büyüleyici bir atmosfer oluşturuyor. Rüzgarın ağaç dalları arasında ve yaprakları üzerindeki gezintisini andıran rahatlatıcı aromalar kişnişin ince aromatik yeşil aksanları ile birleşerek bu yaz doğaya yolculuğun verdiği güveni size yansıtacak. Şehrin yoğunluğunu geride bırakın ve kendinize doğru bir yolcuğa çıkın.

8 -) Kenzo World

Parfüm - Kenzo World
Kenzo World, özgür ve eğlenceli bir meydan okuma.

Kuralları belirleyenler oyunu daima kazanan tarafta olur. Bilinen kuralları yıkarak hayal ettiği yeni dünyaya doğru yola çıkanlardan ilham alan Kenzo World, özgür, eğlenceli, spontane ve cesur bir meydan okuma. Gerçek bir çiçek patlaması diyebileceğimiz bu kokunun içerisinde her çiçek özgürce ortaya çıkıyor. Yasemin çiçekleri, şakayık ve ambrox birleşimi sarhoş edici ve eşsiz bir koku deneyimi sunuyor.

9-) Chanel Bleu De Chanel

Parfüm - Chanel Bleu De
Chanel Bleu De Chanel, dikkatleri üzerinize çeker.

Hedeflerinize ulaşmanız için kendinize güvenmeniz ve karakterinizi yansıtmanız gerekir.  Özgür bir dünyada başarı için dikkat çekmek ilk adımdır. Chanel Bleu De Chanel Parfum, aromatik odunsu kokusu ve çekici mavi tonlarında şişe tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmek isteyenlerin bu yaz için ilk tercihi olacak.  

10-) Tiziana Terenzi Eclix Extrait de Parfum

Parfüm - Tiziana Terenzi Eclix
Tiziana Terenzi Eclix Extrait de Parfum, özel hissetmenizi sağlayacak.

Tarih boyunca 32 ayda bir gerçekleşen “Kara Ay”  özel bir tutulmadır ve Tiziana Terenzi Eclix Extrait ilhamını bu eşsiz olaydan almıştır. Hayalle sihrin birleştiği o noktadan gerçekliğe doğru çıkılan bu yolculukta çiçeksi ve odunsu kokuların dansı bir yaz akşamı kucaklaşması hissiyatını teninizde hissetmenizi sağlayacak.

Aradığınız o etkileyici koku bu listede yer almayabilir ama ÇiçekSepeti Parfüm kategorisinde kesinlikle Var Var!

İlginizi çekebilecek diğer bazı yazılarımız:

Ümit Şimşek

1991 yılında dünyaya gelen Ümit Şimşek, ilköğretim ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Radyo,Tv ve Sinema lisans eğitimi aldıktan sonra reklam ajanslarında New Media Expert, Copywriter pozisyonlarında çalıştı. 2020 yılından itibaren ÇiçekSepeti’nde Copywriter pozisyonunda elektronik, teknoloji, hobi, takı, saat, parfüm, moda başta olmak üzere farklı alanlar ve konularda içerik üretmeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir