Hediye Önerileri

5 Nisan Avukatlar Günü’ne Özel Çiçek&BonnyFood

5 Nisan Avukatlar Günü’ne özel sürprizler ile sevdiklerinizi mutlu etmek ister misiniz? O zaman birbirinden güzel çiçek ve BonnyFood çeşitleriyle bu özel güne anlam katabilirsiniz! Sevdiklerinizi şaşırtacak, onları mutlu edecek farklı seçenekler, yazımızda sizi bekliyor!

Bu yazı 2022 yılında güncellenmiştir.

Sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz hediyelerin ayrıntılarına geçmeden önce Avukatlar Günü’nün tarihinden bahsedelim. Cumhuriyet’in ilanının ertesinde, 3 Ocak 1934’t İzmir’de Türk Avukatlar Birliği toplantısı gerçekleştiriliyor. Bu toplantıya katılan baro başkanlarıyla temsilciler, tüm baroların aynı çatı altında toplanması gerektiğini ortaya koyuyor. Ve temsilciler, çeşitli öneriler sunuyor.

Bu tarihten yaklaşık 24 yıl sonra, 5 Nisan 1958’de 2 günlük bir toplantı gerçekleşiyor. Ve böylece “Barolar Birliği” için ilk adımlar atılmış oluyor. Tesadüfen, ilk İstanbul Barosu’nun da 5 Nisan 1878’de ortaya çıktığını fark ediyorlar. Bu tarihler öneri olarak sunulunca, 5 Nisan Avukatlar Günü haline geliyor.

Siz de birbirinden güzel ve farklı hediyeler ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Çiçek, BonnyFood ve çok daha fazlası sizi bekliyor! Şimdi gelin, avukat olan sevdikleriniz için nasıl hediyeler alabilirsiniz yakından bakalım! Sevdikleriniz için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz ÇiçekSepeti‘nde Avukatlar Günü’ne özel sürprizler de var!

Avukatlar Günü’ne Özel Ürünler

1-) Kişiye Özel Çiçek Bahçesi

Kişiye Özel Doğum Günü Bahçesi
Avukatlar Günü İçin Tercih Edebileceğiniz Ürünler, Kişiye Özel Doğum Günü Bahçesi

Avukat sevdiklerinizi mutlu edecek ilk önerimiz: Kişiye Özel Doğum Günü Bahçesi! Bu ürün, görüntüsüyle eşsiz ve orijinaldir. Minyatür bir bahçe şeklindeki ürün sayesinde sevdiklerinizin gününü güzelleştirebilirsiniz. Canlı bitkiler ve süs eşyalar ile oluşturulan teraryum, unutulmayacak bir hediyedir. Üstelik bu ürünü sevdiklerinizin ismi ile özelleştirebilirsiniz!

2-) Beyaz Papatya Aranjmanı – Paşabahçe Vazoda

Beyaz Papatya Aranjmanı - Paşabahçe Vazoda
Avukatlar Günü İçin Tercih Edebileceğiniz En Güzel Çiçekler, Beyaz Papatya Aranjmanı – Paşabahçe Vazoda

Papatyaları kim sevmez ki! Seviyor, sevmiyor oyununun eşlikçisi ve özel günlerin kurtarıcısıdır papatyalar. Hatta, “Tanrıçanın gözyaşlarının düştüğü yerde çıkar papatyalar.” diye bir efsane vardır. Özel ve etkileyici bir çiçektir kısacası. Siz de Beyaz Papatya Aranjmanı – Paşabahçe Vazoda ürünü ile sevdiklerinizi çok mutlu edebilirsiniz. Avukatlar Günü’ne anlam katacak bu hediye sayesinde en güzel gülümsemelere tanık olabilirsiniz! Ayrıca eğer merak ediyorsanız Papatya Falı Nasıl Ortaya Çıktı? yazımızdan da papatya ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz!

3-) Geometrik Siyah Saksıda Kalanchoe

Geometrik Siyah Saksıda Kalanchoe
Avukatlar Günü’ne Özel En Güzel ve Göz Alıcı Çiçekler, Geometrik Siyah Saksıda Kalanchoe

Kalanşo, bakımı en kolay bitkilerden biridir. Hem güzel hem kolay bakımlı hem de etkileyici… Bir çiçekten daha ne beklenir ki? Siz de, 5 Nisan Avukatlar Günü’ne özel olarak Geometrik Siyah Saksıda Kalanchoe çiçeğini tercih edebilirsiniz. Böylece sevdiklerinize, onları mutlu edecek bir sürpriz yapmış olursunuz. Sürprizinizi, özel bir not ile daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Böylece ona, her zaman onun yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Sukulent familyasının bir üyesi olan Kalanchoe (Kalanşo) bitkisinin bakımı için Sukulent (succulent) Nasıl Yetiştirilir? Çoğaltılır? (Sukulent Rehberi) yazımıza göz atabilirsiniz!

4-) Geometrik Siyah Saksıda Çift Dal Mini Orkide

Geometrik Siyah Saksıda Çift Dal Mini Orkide
Avukatlar Günü İçin Çiçek Çeşitleri, Geometrik Siyah Saksıda Çift Dal Mini Orkide

Dünyanın en güzel, en ihtişamlı, en etkileyici çiçeklerinden biri nedir diye sorsak, gelen cevaplar arasında orkide mutlaka yer alır! Zarif, zahmetsiz ve göz alıcıdır orkideler. Birçok özel günün de kahramanlarından biridir. Geometrik Siyah Saksıda Çift Dal Mini Orkide sayesinde bu özel günde sevdiklerinizi mutlu etmek çok kolay! Ayrıca orkide bakımıyla ilgili merak ettikleriniz için Orkide Bakımı Nasıl Olmalıdır? ve Orkide Bakımı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler yazılarımıza göz atabilirsiniz!

5-) Doğal Kütükte Kalanchoe, Chamdora Elegans ve Papatya

Avukatlar Günü'ne Özel Çiçekler
Avukatlar Günü İçin Tercih Edebileceğiniz En Güzel Çiçekler, Doğal Kütükte Kalanchoe, Chamdora Elegans ve Papatya

Ve en güzel, en zarif hediyelerden biri: Doğal Kütükte Kalanchoe, Chamdora Elegans ve Papatya! Doğal, dingin görünümlü ve romantik bir hediyedir bu ürün. Papatyalar, kalanşo ve chamadore bir arada, güzelliğiyle baş döndürücüdür. Siz de 5 Nisan avukat Günü’nde sevdikleriniz için bu etkileyici ürünü tercih edebilirsiniz! Özel günlerinize anlam katacak bu ürüne bir de özel bir not ekleyerek sürprizinizi daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Birbirinden güzel Çiçek çeşitleri için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

6-) Avukatlar Günü Kutlu Olsun Kek Buketi

Avukatlar Günü Kutlu Olsun Kek Buketi
Avukatlar Günü İçin BonnyFood, Avukatlar Günü Kutlu Olsun Kek Buketi

Sırada lezzetli mi lezzetli BonnyFood çeşitleri var! Bu güzel lezzet, kendiliğinden özel bir mesaja da sahip. Avukatlar Günü Kutlu Olsun Kek Buketi ile siz de sevdiklerinize özel bir hediye verebilirsiniz. 38 adet siyah kakaolu silindir kekten oluşan bu aranjman, bu özel güne tatlı mı tatlı bir dokunuş katacak! Avukat sevdikleriniz için hemen sipariş oluşturabilir, onların özel gününü daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz!

7-) Aşkın Tadı Truf ve Çilek Buketi

Aşkın Tadı Truf ve Çilek Buketi
Avukatlar Günü’ne Özel, Güne Tat Katacak BonnyFood Çeşitleri, Aşkın Tadı Truf ve Çilek Buketi

En güzel sürprizlere yakışan en lezzetli aranjman: Aşkın Tadı Truf ve Çilek Buketi! Bu leziz bukette, bitter ve sütlü tartolet, farklı trufler, browni gül kek ve çilek bir arada yer alıyor. Özel platform üzerinde sevdikleriniz için özenle hazırlanıyor. 5 Nisan Avukatlar Günü’nde sevdikleriniz için lezzetli sürprizler hazırlamak isterseniz siz de bu mükemmel yenilebilir çiçek buketini tercih edebilirsiniz!

8- ) Sevgi Deryası Bir Buket Kek

Avukatlar Günü İçin BonnyFood
Avukatlar Günü’ne Özel, Güne Tat Katacak BonnyFood Çeşitleri, Sevgi Deryası Bir Buket Kek

Sıradaki sürpriz, hem bir çiçek gibi hem de leziz mi leziz! Sevgi Deryası Bir Buket Kek, duygularınızı ifade etmenizi sağlayacak en güzel lezzetlerden biri. Gül ve kalp desenli keklerin bir arada yer aldığı bu aranjman sayesinde siz de bu özel güne unutulmaz bir anı ekleyebilirsiniz. Hem sizi hatırlayacağı hem de çok mutlu olacağı bu lezzet buketine bir şans verin!

9-) Kişiye Özel Hazırlanan Sütlü Harf Çikolata

Kişiye Özel Hazırlanan Sütlü Harf Çikolata 264 gr
Avukatlar Günü’ne Özel Lezzet Çeşitleri, Kişiye Özel Hazırlanan Sütlü Harf Çikolata

Sırada, kendi mesajınızı oluşturabileceğiniz özel BonnyFood çikolataları var! Kişiye Özel Hazırlanan Sütlü Harf Çikolata, sevdiklerinize dilediğini mesajı iletmenizi sağlayan bir lezzettir. Bu özel kutu, leziz mi leziz 33 adet çikolatan oluşuyor. Ayrıca sevdikleriniz için özel olarak hazırlanıyor ve böylece unutulmaz bir hediye haline geliyor. Siz de Avukatlar Günü gibi sevdikleriniz için önemli olan günlerde bu lezzete bir şans verebilirsiniz! Kalbinizden geçenleri en lezzetli çikolatalar ile anlatmak çok farklı olacak!

10-) Tatlı Sürpriz Truf Kek Kutusu

Avukatlar Günü'ne Özel Lezzetler
Avukatlar Günü’ne Özel, Güne Tat Katacak Lezzetler, Tatlı Sürpriz Truf Kek Kutusu

Ve listemizde son olarak Tatlı Sürpriz Truf Kek Kutusu var! Bu kutu, 5 Nisan Avukat Günü’nde tercih edebileceğiniz en lezzetli tatlardan biri. Fındık, fıstık ve Hindistan cevizi kaplı 33 adet truf kek ile siz de sevdiklerinizi büyüleyebilirsiniz! Özenle hazırlanan çikolatalar ile sevdiklerinizin özel gününe lezzetli bir dokunuş yapın!

Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz ÇiçekSepeti‘nde Avukatlar Günü’ne özel ürünler de var! İsterseniz online olarak isteseniz Mobil Uygulama üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Çeşitli fırsatlar ve ödeme seçenekleri sayesinde ÇiçekSepeti’nden alışveriş yapmanın keyfini çıkarın!

Tüm avukatların ve avukat olmak isteyenlerin Avukatlar Günü kutlu olsun! Unutmayın; ÇiçekSepeti her zaman sizin ve sevdikleriniz yanında!

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir