Akrep Burcuna Alınabilecek En İdeal Hediyeler


21
21 points

Eğer akrep burcunda bir sevgiliniz var ise özel günleri önemsememe gibi bir seçeneğiniz ne yazık ki bulunmuyor.

Doğum günü, yıldönümü, Sevgililer Günü ve hatta sizin için özel olan başka tarihler… Öncelikle söyleyelim, işiniz zor.

Akrep burcu insanı zaten yeterince mükemmeldir. Bunun yanında ayrıca garantici olduğu için pek eksik bir şeyi de olmaz. Başkalarına muhtaç olmayı ciddi bir zafiyet olarak gördüğünden, ihtiyaç duyduğu her şeyi kendisi tamamlamak ister, kaldı ki onun bir şeylere ihtiyacı olduğunu asla hissetmezsiniz. Bu sebeple akrep burcuna hediye seçerken, ihtiyaca yönelik bir hediye bulabilme şansınız pek zordur.

Beğeni seviyesi yüksektir, aldığınız hediyeyi beğenmezse eğer sırf sizi mutlu etmek için beğenmiş gibi yapmaz.

–mış gibi, -miş gibi yapmak onun harcı değildir anlayacağınız, çünkü insanı rahatsız edecek derecede dürüsttür akrep burcu. Kadını da erkeği de ayrı fettandır yani.

Tamam gözünüz korkmasın, elbette bu burcun insanının da bazı zafiyetleri, karşı koyamadıkları var. Bizim işimiz de size bu tüyoları vermek, onun kalbini kazanabileceğiniz en doğru ve hedefi tam 12den vurabilecek hediyeleri bulmanızı sağlamak.

Akrep burcu kadınına ne hediye alınır?

Bu soruya net bir cevap verebiliriz. Kaliteli şeyler. Bu sorunun cevabı Akrep burcu erkeğine alınabilecek hediyeler nelerdir?” sorusunun da cevabıdır. Akrep burcu gösterişi değil alımlı olmayı sever. Asla görgüsüzlüğe katlanamaz. Sahip olduğu her şeyden kalite akar. İşte akrep burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır yükünden kurtaracak en doğru hediyeler:

Banyo Malzemeleri

akrep burcu için hediyeŞaşırmayın ama böyle bir hediyeyle onu tam olarak kalbinden vurabilirsiniz. İlk olarak akrep insanları kişisel temizliğe aşırı derecede düşkündür.

Su grubundan olduğundan suyla arası çok iyidir, tüm hayatını küvetin içinde geçirebilir. Kokulara karşı da aşırı derece hassastır, bu nedenle mis kokulu bir duşun ardından kendi adının işlendiği bornozuna sarılıp sıcacık bir kahve içmek, onun bütün gerginliğini alacaktır.

Banyosu için kokulu ve renkli mumlar, duş sonrası bakım kremleri ve aklınıza gelebilecek bütün temizlik ile ilişkilendirilebilecek estetik ürünler…

Buradaki en önemli detay ise akrep burcu insanının kendine olan aşkı. Ona alacağınız bornozun, havlunun veya pijamanın kendisine özel olması, onun ismini üzerinde taşıması bile size ve hediyenize aşık olmasına yeter.

Ayrıca akrep burcunun çiçeği hakkında detaylı bilgi için Akrep Burcunun Gizemli Çiçeği yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Havlu ve Kese Seti için buraya tıklayabilirsiniz.

Altın Melek Aynalı Havlu Sabun ve Kokulu Taş seti için buraya tıklayabilirsiniz.

Kırmızının Büyüsü Lavanta Torbalı Kokulu Taş ve Havlu hediye seti için buraya tıklayabilirsiniz.

Klasik ve Karizmatik Hediyeler

kişiye özel kartvizitlik ve defterKişiye özel deri kaplı bir defter, kartvizitlik ve kalem setinin akrep burcu sevdiğinizin kalbini çalması için birden fazla neden var. İlk neden çok açık; deri ve akrep burcu insanları deri olan aksesuarlara bayılırlar. İşine aşık olan akreplerin, klaslarını gösteren kartlarını bu deri kartvizitle sunma olanağını onlara tanımanız, onları mest edecektir. Üstelik bu kategoride seçeceğiniz hediyelerin her biri yine onun adına işlenmiş olduğu için son derece mutlu olacaktır.

Akrep burcu insanı hediyenize ne kadar sevinse de bunu belli etmeyebilir, üzülmeyin.

Ona özel olarak hazırlanan her türlü hediye kalbinde derin yere sahiptir. Akrep kadını da erkeği de ne kadar özel olduğunu hissetmek ister. Ne kadar özel olduğunun herkesçe bilinmesini ister. O yüzden eğer akrep burcu insanına bir hediye alıyorsanız, bu detaya dikkat etmenizde fayda var.

Kişiye Özel Kırmızı Kalem Kartvizitlik Defter Seti için buraya tıklayabilirsiniz.

Kişiye Özel Kalp Desen Çikolatalı Ahşap Kitap Kutusu için buraya tıklayabilirsiniz

Kişiye Özel Nostaljik Traş Seti için buraya tıklayabilirsiniz 

Değerli Hediyeler

yakut yüzükŞimdi eğri oturup doğru konuşmakta fayda var. Elbette akrep de olsa, o bir kadın, hem de ne kadın! Namını duymuşsunuzdur. Akrep burcu kadını, Zodyak’ın 12 burcu arasında en çekici olanıdır, üstelik hiçbir şey yapmadan.

Akrep burcu aşırı süslü ve gösterişli takılar veya kıyafetler seçmez, onun yerine sadeliğe düşkündür. Kıyafetleri genellikle tek renktir, fiziğine güvendiği için gösterişe ihtiyaç duymaz. Ama onun karizması ve çekim gücünü tamamlayacak bir yakut yüzük, aklını başından alacaktır, çünkü akrep burcunun taşı yakuttur. Yani onun için yakut bir yüzük hatta bir kolye aldıysanız, tebrikler.

Bu vurucu hamle! Kolyelere karşı ayrı bir ilgisi olan akrep kadını için öncelikle bu kolyenin yakut olması onu can evinden vuracak, çünkü akrep, yakutun kırmızısına karşı koyamaz.

Onun büyüleyici rengi akrebi hemen etkisi altına alır. Ancak asla kalitesiz bir şey takmaz ne eline ne koluna ne de boynuna. Az olsun ama kaliteli olsundur mottosu. Bir ortama girdi mi ışığını yaysın ister. O yüzden pırlantalı bir yakut kolye, hafiften verdiği dekoltesinin üzerini zarifçe kapatacak, yakutun ışıltısı da hem kendisinin hem de çevresinin gözlerini alacak. Gösterişe kaçmadan, zarifçe ve gizemli, tam da akrebin istediği gibi. Tebrikler, onu yakaladınız.

Özel Kutusunda 925 Ayar Gümüş Swarovski Taşlı Sonsuzluk Kolye için buraya tıklayabilirsiniz. 

DS Damat Kol Düğmesi Kravat Set için buraya tıklayabilirsiniz. 

Size verebileceğimiz tüyolar bunlar, tekrar hatırlatalım, hediyenizi aldığında sevinse bile pek belli edemeyebilir, çünkü akrep burcu duygularını mümkün olduğunca gizler. Ama gizleyemediği tek şey bakışlarıdır, yüzü gülmese, elleri size dokunmasa da gözlerindeki ışığı hemen fark edebilirsiniz, daha fazlasını da beklemeyin ayrıca. Bir akrep insanı ile birliktesiniz, bu bile başlı başına bir ayrıcalık.

Ayrıca hangi burca hangi hediye alınır merak ediyorsanız burçlara göre hediye rehberi olarak yazımızı buradan okuyabilirsiniz


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir