Anneler Günü Hediye Alternatifleri


Günlük hayatta sık kullandığımız bazı kelimeleri sık kullanmamıza ve söyleniş sıradanlıklarına rağmen hiçbir zaman değerinden en ufak birşey kaybetmezler. “Anne” kelimesi de belkide bu sihirli kelimelerin en önemlilerindendir. Sözlük tanımı en kolay kelimelerden biriyken, gerçek tanımını yapmak ise imkansıza yakındır..

Anne demek, şefkat demek, fedakarlık demektir.

Uykusuz gecelerden sonra yorgun; ama içten gülümseyen, karşılıksızca sevendir anne…

Dünyanın en kutsal görevini sevgiyle yerine getiren annelerimiz, her şeyin en iyisini, en güzelini hak ediyor.

Bu yıl 10 Mayıs 2014 Pazar günü kutlanacak Anneler Günü için Anneler Günü Hediyesi arayışlarına başlandı bile.

Biricik annenize Anneler Günü’nde ne hediye alacağınıza henüz karar veremediyseniz, sıradan bir hediye almadan önce önerilerimize mutlaka göz atın.

Anneler Günü Çiçekleri

Çiçeksiz bir anneler günü elbette olmaz. Baharın en güzel ayında kutlanan bu özel günde, annelerimiz için tazecik ve rengarenk bahar çiçekleri ile güne hoş bir başlangıç yapmasını sağlayabilirsiniz.

Anneler için frezya, hüsnüyusuf, gala çiçekleri, lilyumlar, papatya ve ayçiçekleri ile hazırlanan Anneler Günü çiçekleri, annelerimizi çok mutlu edecek.

anneye-cicek

Kek ve Kurabiye Buketleri 

Annelerimize anne eli değmişçesine lezzetli kek ve kurabiye buketleri hazırladık. Anneye butik pasta, anneye cupcake çeşitleri de diğer leziz alternatifler arasında Anneler Günü Kek Kurabiyeleri kategorisinde sizi bekliyor.

image

BonnyFood Lezzetleri

Sağlıklı ve lezzetli BonnyFood’lar ile annelerimizin ağzını bu özel günde tatlandırmak istedik.  Tazecik kakaolu truflar, yumuşacık kekler ve kurabiyeler ile süslenmiş BonnyFood çeşitleri, Anneler Günü’ne unutulmaz bir tat katacak.

anneler-gunu-bonnyfood

Anneler Günü Hediyeleri

Annelerimiz hediyelerin en güzeline layık. Kişiye özel hediyeler, lisanslı ürünler ve anneye hediye alternatiflerinden annenizi mutlu edecek bir sürpriz mutlaka var.

anneler-gunu-hediyeleri


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş