ANNELER GÜNÜ HEDİYELERİ


Sizin için her türlü derde göğüs geren, her sorununuzda yanınızda olan, hastalandığınızda başınızdan ayrılmayan anneler için en özel gün olan 8 mayıs 2016 Anneler Günü‘ne sayılı günler kaldı.

Bu özel günde, en değerli varlığınıza, alacağınız hediyeyi önceden belirlemeniz ve alacağınız hediyeye özenmeniz, yılda bir kere kutlanan bu güne daha da anlam katacaktır.

Az bir süre kala henüz hediye seçimini yapamamış olanları unutmadık ve bir hediye önerisi yazısı hazırladık. Anneler Günü için vereceğimiz hediye alternatifleri, hiç kuşkusuz sizin hediye seçiminizden önce fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Anneler Günü hediye alternatifleri önerilerimize başlamadan önce, annelerimizi aldığımız hediyelerle sadece bir gün mutlu etme fikrine karşı olduğumuzu da belirtelim. Onlar kesinlikle her gün mutlu olmayı hak ediyorlar.

Gelelim Anneler Günü hediye seçeneklerine…

Alacağınız her hediyeye şık bir vazoda çiçek eklemenizi önererek başlayabiliriz. Anneye alınabilecek en güzel hediyelerin başında gelir çiçek ve kesinlikle her anneyi en mutlu eden hediyelerin başında gelir. Aslında hediyeden öte, sembolik bir hediyenin yanında gereklilik adeta.. Mevsim çiçeklerinden hazırlanmış şık bir vazoda çiçek aranjmanı onları umduğunuzdan daha mutlu edecektir.

Çiçek Aranjmanlarını incelemek için tıklayın..

bembeyaz-dusler-at1944

Yılın Annesi Oscarı, bu özel günde verilecek en anlamlı hediyelerden. Bir annenin kendini özel hissetmesi ve bunu da tüm dünyaca bilinen en prestijli heykel ile görebilmesi, kuşkusuz O’nu fazlasıyla mutlu edecektir.

Üstelik bu sembolik ve bir o kadarda anlamlı hediyenin yanında bulunan çikolata kutusu ile özel gün daha da tatlanacak.

kalp-cikolatali-yilin-en-iyi-annesi-oscari-hf1746

Ahşap Müzik Kutusu Mücevherlikher kadının en çok zaman geçirdiği yer olan ayna karşısında O’na eşlik edecek.

Müzik kutusuyla çocukluğuna gittiği her an sizi ve ne kadar şanslı olduğunu hatırlayacak.

muzik-kutusu-mucevherlik-hf2326

 

Kalp Çikolata Hediyeli Calvin Klein Euphoria, bir başka Anneler Günü hediye alternatifi.

Dış görünümlerine ve kokularına her zaman önem veren kadınlar, bu özellikleriyle erkeklerden kolayca ayrılır.

Son derece prestijli bir parfüm olan Calvin Klein ile annenize şık bir hediye verebilirsiniz. Çikolata kutusu, yine bu anlamlı hediyenize güzel bir tat katacak.

kalp-cikolata-hediyeli-calvin-klein-euphoria-100-ml-edp-bayan-hf2276

 

Anneler Günü’nde alabileceğiniz hediyelerden bir diğeri de Hürrem Sultan Kolyesi. Son zamanlarda yayınlanan dizi ile birlikte artık daha çok bilinen ve güzelliği ile çok konuşulan Hürrem Sultan’a özel kolye, annenizi fazlasıyla mutlu edebilir. Annenizin diziye ve tarihi karaktere olan ilgisinden eminseniz, hiç düşünmeden bu hediyeyi verebilirsiniz.

hurrem-sultan-kolye

 

“Benim annem tıpkı bir melek” lafını sık sık kullanıyorsanız Pırlanta Melek Kolye tam da annenize göre bir hediye olabilir.

Pırlanta bir kolyeye hangi kadın “hayır” diyebilir ki?

pirlanta-melek-kolye

 

Anneler Günü hediye alternatiflerimiz, bu özel gün öncesinde fikir sahibi olmanızı sağlamıştır. Hayattaki en değerli varlığınız için seçeceğiniz hediyeyi son güne bırakmayın ve özenerek seçin!

Ve unutmayın ki; anneler yılda sadece bir gün değil her gün mutlu olmayı ve şımartılmayı hak ediyor…


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş