Anneler Günü İçin Karaktere Göre Hediye Seçimi


Sizin için her türlü derde göğüs geren, her sorununuzda yanınızda olan, hastalandığınızda başınızdan ayrılmayan anneler için en özel gün olan Anneler Günü‘ne sayılı günler kaldı. Bu özel günde, en değerli varlığınıza, alacağınız hediyeyi önceden belirlemeniz ve alacağınız hediyeye özenmeniz, yılda bir kere kutlanan bu güne daha da anlam katacaktır. Peki annenize ne hediye almayı düşünüyorsunuz?

Az bir süre kala henüz hediye seçimini yapamamış olanları unutmadık ve bir hediye önerisi yazısı hazırladık. Ancak bu seferki biraz farklı. Anneler Günü için vereceğimiz hediye alternatiflerine dair ipuçları, hiç kuşkusuz sizin hediye seçiminizden önce fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. annelerin her biri ayrı özel, hepimiz için anne sevgisinin yeri ve önemi aynı olsa da annelerimizin zevkleri apayrı. Bu yazımızda annelerimizi biraz birbirlerinden farklı yönleri ile inceleyerek hediye alternatifleri arayacağız.

anne
Görsel: Buzzfeed

Anneler Günü hediye alternatifleri önerilerimize başlamadan önce, annelerimizi aldığımız hediyelerle sadece bir gün mutlu etme fikrine karşı olduğumuzu da belirtelim. Onlar kesinlikle her gün mutlu olmayı hak ediyorlar.

Alacağınız her hediyeye şık bir vazoda çiçek eklemenizi önererek başlayabiliriz. Anneye alınabilecek en güzel hediyelerin başında gelir çiçek ve kesinlikle her anneyi en mutlu eden hediyelerin başında gelir. Aslında hediyeden öte, sembolik bir hediyenin yanında gereklilik adeta. Mevsim çiçeklerinden hazırlanmış şık bir vazoda çiçek aranjmanı onları umduğunuzdan daha mutlu edecektir.

anneler günü
Anneler günü için hazırlanan özel çiçek aranjmanlarını incelemek için tıklayın..
Misafiri çok gelen, evladı ile övünmeyi seven tatlı annelerimize

Annelerimiz çok özeldir bizleri çin. Ancak bu özelliği bazı annelerimiz herkes duysun isterler. En kıymetlilileri hakkında güzel olaylardan, başarılarından bahsetmeyi çok severler. Bu yapda olan annelerimiz için alınabilecek en güzel hediyelerden biri Yılın Annesi Oscarıdır. Bu özel günde verilecek en anlamlı hediyelerden olan Oscar ödülü, bir annenin kendini özel hissetmesi ve bunu da tüm dünyaca bilinen en prestijli heykel ile görebilmesi kuşkusuz çok mutluluk vericidir.

Üstelik bu sembolik ve bir o kadarda anlamlı hediyenin yanında bulunan çikolata kutusu ile özel gün daha da tatlanacak.

yılın annesş

Düzeni seven biricik annelerimize

“Odanı topla, kaybolacaksın içerisinde bir gün diye korkuyorum.” cümlesini veya benzerini hiç duymamış olan var mıdır acaba? Annelerimiz derli toplu insanlardır çoğu zaman. Onlar için her şeyin bir yeri vardır ve orada olmalıdır. Aradığında bulmalıdır her istediğini. Bu tip annelerimize takılarını koyması için Müzikli bir takı kutusu alabiliriz. Anneniz müzik kutusuyla çocukluğuna gittiği her an sizi ve ne kadar şanslı olduğunu hatırlayacak.

müzik kutusu
Retro hediye çeşitlerine gitmek için buraya tıklayın.
Hediyenin kalite kokmasını isteyen havalı annelerimize

Bazılarımızın anneleri ise fazla havalıdır. Bu kötü bir şey değil tabii ki. Geçtikleri ortamda kokularını bırakırlar. arkadaşlarımızın hayran oldukları kadınlardır onlar. Her zaman kaliteli giyinirler ve çok güzel kokarlar. Anne kokusunun mükemmelliğini bize saklarlar ve onların adı ile anılacak kadar benimsenen bir parfümleri olur. Sizin de anneniz böyleyse ona güzel bir parfüm hediye edebilirsiniz. Kendi parfümünün aynısını ya da merak ettiği bir kokuyu seçebilirsiniz. Yeni bir parfüm alıyorsanız mutlaka değişim yapabileceği bir yerden almanızı öneririz.

Anneye parfüm
Görsel: Loverte Blog

Hediyenizin yanına bir kutu sütlü, bitter veya beyaz çikolata ilave etmeyi de unutmayın 🙂

Modayı takip eden, şıklıklarından ödün vermeyen annelerimize

Anneler Günü’nde alabileceğiniz hediyelerden bir diğeri de kolyedir. Kolye hem şık ve modayı takip eden annelerimize hem de her ortama uyum sağlayan melek annelerimize hitap eden bir hediye çeşididir. Eğer anneniz duygusal yapıdaysa ona anne-çocuk temalı bir kolye hediye edebilirsiniz. Ancak uyaralım,bu hediye karşısında gözyaşlarına biraz zor hakim olabilir.

Çetin ceviz diyebileceğimiz zor hediye beğenen annelerimiz için de kolye oldukça uygun bir tercihtir. Nasıl bu kadar zıt karakterdeki kişiler aynı tür hediyeden hoşlanabilirler diye düşünmeyin. Kolye her kadının severek kullandığı bir aksesuardır. Yalnızca modeline iyi karar vermeniz gerekir. Eğer anneniz modayı takip eden, şıklığından ödün vermeyen biri ise ona hediye seçerken son trendleri incelemelisiniz. Zümrüt, yakut gibi taşları seviyorsa farklı bir kolye seçebilir ya da şıklık denilince ilk akla gelenlerden olan inci bir kolye hediye edebilirsiniz.

okyanusun kalbi
Görsel: Buzzfeed
Çok masraf yapılan hediyelere kızan yufka yürekli annelerimize

“Anneme hediye yapmak istiyorum.” diyenler ve annesi para ile satın alınan hediyeleri sevmeyenler, sizleri de buraya alalım. Annelerimize elbette kendi ellerimizle hediyeler hazırlayabilir, onları ne kadar sevdiğimizi en içten şekilde gösterebiliriz. Anneniz için lezzetli bir pasta hazırlayabilir, hatta ona bir parfüm yapabilirsiniz. Bloğumuzun Kendin Yap kategorisinden anneleriniz için oldukça ilginç hediye fikirleri bulabilirsiniz.

Her zaman belirttiğimiz gibi bu yazıyı sonlandırırken de belirtelim. Annelerimiz için en önemli hediye onlara olan sevgimizdir. Anneler Günü için bir annenin evladından en büyük beklentisi sıcacık bir öpücük ile uyandırılmak ve tüm günü birlikte geçirmektir.

Umuyoruz ki Anneler Günü hediye alternatiflerimiz bu özel gün öncesinde fikir sahibi olmanızı sağlamıştır. Sizin için en önemli tavsiyemiz hayattaki en değerli varlığınız için seçeceğiniz hediyeyi son güne bırakmayın ve özenerek seçin! Ve unutmayın ki; anneler yılda sadece bir gün değil her gün mutlu olmayı ve şımartılmayı hak ediyor…


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş