Anneler Günü

Anneler Günü için Çocuğunuzun Adına Eşe Alınabilecek Hediyeler

Her yıl mayısın ikinci haftasında kutlanan Anneler Günü’nde bu yıl evlerimizde olacağız. Dolayısıyla kutlamaların evde olanları, hediyelerin eve yönelik olanları tercih edilecek. Anneler Günü’nde eşinize mutlaka hediye alıyorsunuzdur. Bir hediye de çocuğunuz adına eşinize hediye vermek istemez misiniz? Bu yazımızda çocuğun adına eşe alınabilecek hediyeler neler, onlardan bahsedeceğiz.

İster çocuğun adına anneye hediye, ister kendi adınıza eşe hediye vermek olsun; manevi değeri yüksek, bu özel günü mutlu geçirebilecek bir hediye alabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin Anneler Günü Hediyeleri kategorisine göz atarsanız birbirinden farklı, anneleri mutlu edecek hediyeler bulabilirsiniz.

Hediyenizi evde yapmak isterseniz El Yapımı Anneler Günü Hediyeleri yazımızı; annenizden uzaktaysanız, ona en duygulu, en içten, en güzel Anneler Günü mesajı atmak için Anneler Günü Mesajları yazımızı okuyabilirsiniz.

Çocuğunuzun Adına Eşe Alınabilecek Hediyeler

El Yazısı İsimli Kolye

El Yazısı İsimli Kolye
El Yazısı İsimli Kolye, Kişiye Kendini Özel Hissettirir

Çocuğun adına eşe anneler gününde ne alınabilir? sorusuna ilk cevabımız: El yazısı isimli kolye! Çocuğunuzun annesine alacağınız bu kişiye özel hediye ile eşinizi çok mutlu edeceğinize eminiz. El yazısı isimli kolye eşiniz adınıza, özel olarak hazırlanacağı için de oldukça değerli bir hediye.

Anneler günü için tüm kolye modellerimizi incelemek için “Anneye Kolye” kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Parfüm

Parfüm
Parfüm, Kokusuyla Mest Eder

Parfümler; görünümlerimizi tamamlayan, imza niteliğinde ürünlerdir. Çocuğun adına anneye hediye alınırken bu hediyelerin özel olması da önemlidir. Eşinize çocuğunuz adına hediye edeceğiniz mis kokulu bir parfüm ile Anneler Günü’nü renklendirebilirsiniz.

Bu ve benzeri daha çok parfüm modelini incelemek için “Hediye Parfüm” kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Özel Kutusunda Doğal Çift Taraflı Kristal Kuvars Taşı Masaj Aleti

Göz altlarında ve yanaklarda oluşan ödemin boşaltılmasını sağlayan, kılcal damarları küçülterek göz çevresinde oluşan morlukların azalmasına yardımcı olan Kuvars Taşı Masaj Aleti, çocuğun adına anneye verilebilecek şık hediyelerden biri. Hem eşinizin cilt bakımına bir seviye atlatmış olup hem de onu mutlu edecek bir hediye almış olacaksınız.

Çiçekler İçinde Melek Kokulu Taş Aranjmanı

Çocuğun adına eşe anneler gününde ne alınabilir? diye günlerdir düşünüp durduysanız; işte cevabı! Dekoratif halata sarılmış saksısıyla Kokulu Taş Aranjmanı, kişiye özel olarak hazırlandığından biricik anneler için çok değerli bir hediye seçeneği. Şık, kokulu ve özel… Tamamen el emeği olan bu ürün ile çocuğunuzun adına eşinizin Anneler Günü’nü kutlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Kendin Tasarla Sihirli Kupa

Kişiye özel tasarlanan bu bardaklarla eşiniz için eğlenceli ve şık bir tasarım bardak yapmaya ne dersiniz? Sihirli kupa, içine koyduğunuz herhangi bir sıcak içecek sayesinde altına gizlenen eğlenceli fotoğrafı ortaya çıkaran bir tasarıma sahip. Çocuğunuz ve eşinizle olan tatlı mı tatlı bir fotoğrafı bu sihirli kupaya yerleştirip çocuğun adına anneye hediye etmek, duygulandıran bir hediye olacaktır.

Yenilebilir Çiçek BonnyFood

Kalbimin En Tatlı Yeri Gül Kek Buketi ile çocuğun adına anneye hediye olarak tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz. En güzel özel günlerinizi anlamlı kılacak bu lezzet buketi sayesinde eşinizin Anneler Günü’nü benzersiz şekilde geçirmesini sağlayabilirsiniz. Anneler Günü için hazırlanan çeşitli BonnyFood’lara Anneler Günü Yenilebilir Çiçek kategorisinden ulaşabilirsiniz. Kişiye özel mesajınızı yazabileceğiniz, Canım Anneme temalı farklı yenilebilir çiçekler ÇiçekSepeti‘nde sizi sizi bekliyor!

Çiçek

Annele Günü çiçeksiz geçer mi hiç? Her annenin seveceği, her birinin mutlu olacağı çiçekleri çocuğun adına anneye hediye olarak verebilirsiniz. Orkideler, güller, papatyalar… Çiçek çeşidi çok! Siz en güzel çiçekleri ÇiçekSepeti’nin Anneler Günü Çiçekleri kategorisinde bulabilirsiniz. Eşsiz bir aranjman ile bu yıl Anneler Günü’nde eşinizi etkileyebilirsiniz.

Gümüş Bileklik

Gümüş Bileklik
Gümüş Bileklik, Günlük Giyiminize Şıklık Katar

Çocuğun adına eşe anneler günü hediyesi ne alınabilir? sorusuna son olarak; gümüş bileklik diyoruz. Evet, diğer hediye seçeneklerine göre bu hediye biraz daha pahalı ama çocuğunuzun annesinin Anneler Günü’nü kutlamaya değer. Çocuğun adına anneye hediye olarak ya da çocuğunuzun annesi olduğu için ona Anneler Günü hediyesi olarak verebileceğiniz bu bileklik, eşinizin mutluluktan gözlerinin parlamasını sağlayacak.

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir