Anneler Günü

Anneler Günü’ne Özel Annelerin Seveceği 10 Ev Dekorasyon Hediyesi

Covid-19 (Koronavirüs) dolayısıyla yaşadığımız sosyal mesafeli günlerde ailenin önemini çok daha iyi anladık. Bu yüzden bu yıl, Anneler Günü’nün çok daha fazla önem hak ettiğini düşünüyoruz. Anneler Günü için size fikir verebilecek 10 ev dekorasyon hediyesi önerisini sizin için bir araya getirdik!

Anneler Günü’n İçin Ev Dekorasyon Hediyeleri

1- Kişiye Özel Fotoğraflı Kolaj Tablo

Kişiye Özel 25 Fotoğraflı Kolaj Tablo
Kişiye Özel 25 Fotoğraflı Kolaj Tablo, Anılarınızı Unutulmaz Kılar

Anneler Günü’nde annenizi sevindirecek ev aksesuarları almaya ne dersiniz? Biz annenizin sevineceğine eminiz. :) Kişiye Özel 25 Fotoğraflı Kolaj Tablo ile en sevdiğiniz aile fotoğraflarını ölümsüz hale getirerek annenize hediye edebilirsiniz. Üstelik fotoğraflarınız uv teknolojisi ile baskı yapıldığı için ilerleyen zamanlarda hediyenizde herhangi bir solma ve çıkma olmaz. Ayrıca, ÇiçekSepeti’nin Ev Aksesuarları kategorisinde anneniz için çeşitli hediyeler de bulabilirsiniz.

2- Kişiye Özel Tablo

Annenizin en güzel resmini salonun duvarında görmek çok güzel olmaz mıydı? Kişiye özel yağlı boya tasarım tablo, eklemiş olduğunuz fotoğraf, görsel ya da yazılarla, sizin için profesyonel grafik ekibimiz tarafından, renk düzenlemesi, rötuş, uygun yazı karakteri seçimi ve ürün dizaynı yapılarak işleniyor. Annenize yazdığınız güzel bir şiiri, onun harika bir resmini duvara asmak için daha fazla beklemenize gerek yok; eşsiz kanvas tablo ile annenize mükemmel hediyeyi verebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin Tablo kategorisinde yağlı boya, kara kalem gibi farklı türlerde yapılmış tablo çeşitleri ile annenizi mutlu edebilirsiniz.

3- Dekoratif Katlanabilir Saksılık

Dekoratif Katlanabilir Saksılık
Dekoratif Katlanabilir Saksılık, Evi Daha Düzenli Hale Getirir

Eve bahar havası katan, ortamı değiştiren çiçeklerin çok güzel olduğunda hemfikiriz. Peki, evdeki çiçekler daha derli toplu olsun istemez mi anneniz? Hem eve şıklık katacak hem de annenizi sevindirecek bu dekoratif obje, Anneler Günü için oldukça güzel bir hediye. Alternatif olarak, ÇiçekSepeti’nin Dekoratif Obje kategorisinden salon dekorasyonları için çok şık parçalar bulabilir, annenizin salonunu süsleyecek birbirinden güzel hediyeler alabilirsiniz!

4- Duvar Süsü Makrome

Makrome Duvar Süsü
Makrome Duvar Süsü, Duvarlarınızı Süsler

Odayı en güzel şekilde süsleyen ögelerden biri değil midir salon duvar süsleri? Makrome süs çeşitleri, yedili bereket filleri, ahşap duvar süsü… El işçiliğiyle yapılmış salon duvar süsleri, annenizi mutlu edecek türden. Annenize bu Anneler Günü’nde alacağınız duvar süsleriyle duvarlarınız çok daha renkli olacak!

5- Kişiye Özel Karikatür Biblo

Kişiye Özel Karikatür Biblo
Kişiye Özel Karikatür Biblo, En Güzel Anlarınızı Unutulmaz Kılar

Modern salon süs eşyaları arasında elbette biblolar yer alıyor! Kişiye özel karikatür biblo ile en güzel aile fotoğrafınızı salonunuzda süs eşyası olarak görmek istemez misiniz? Sizin için profesyonel grafik ekibimiz tarafından, renk düzenlemesi, rötuş, uygun yazı karakteri seçimi ve ürün dizaynı yapılarak hazırlanan şık ve ergonomik bu hediye Anneler Günü için eğlenceli bir hediye alternatifi olabilir. ÇiçekSepeti’nin Biblo kategorisinden modern süs eşyalarıyla da annenizi sevindirebilirsiniz.

6- Ahşap Çerçeve

Fotoğraflar en güzel anları kalıcı kılmaz mı? Hem ev dekorasyon ürünü olarak hem de annenizi mutlu edecek bu hediyeyi ona hediye etmek istemez misiniz? 6 adet güzel, baskı fotoğraf ve ışıklarıyla birlikte bu ahşap çerçeve, Anneler Günü hediyesi, anılarınızı güzel bir şekilde ona hatırlatırken evin duvarlarının da çok şık görünmesini sağlayacak.

7- Orijinal Takvim Yaprağı Sandıklı

Orijinal Takvim Yaprağı Sandıklı
Orijinal Takvim Yaprağı Sandıklı, Annenizi Özel Hissettirir

Herkes için özel tarihler vardır; doğum günleri, Anneler Günü,Babalar Günü, Sevgililer Günü… Takvimler, en özel tarihleri bize gösteren, onları unutmamamızı sağlayan araçlardır. Annenize, ona özgü bir tarihe dair takvim yaprağını vermek, çok ince bir hediye olacaktır. Ahşap sandık içerisinde istediğiniz tarihin yazılır olduğu takvim yaprağı ve kurumuş yapraklardan oluşan bu ahşap kutu ile ona müthiş bir sürpriz yapabilirsiniz.

8- Kişiye Özel Mutfak Aynası

Kişiye Özel Mutfak Aynası
Kişiye Özel Mutfak Aynası, Dekorasyon Sağlar

Kişiye özel hediyelerin mutlu etmediği insan yoktur. Kişiye özel hazırlanan, mutfağı özelleştiren Kişiye Özel Mutfak Aynası, Anneler Günü’nde annenizi sevindirecek dekorasyondan hediyelerinden biri!

9- Dekoratif Buhurdanlık Seti

Dekoratif Buhurdanlık Seti
Dekoratif Buhurdanlık Seti, Eve Güzel Kokular Yayar

Koku lambası olarak da anılan ve seramik, porselen, cam gibi malzemelerden yapılan  buhurdanlıklar, bulunduğu ortama dekoratif bir hava katarken ortamı harika kokular yayar. Anneler Günü’nde hem ev dekorasyonunu güzelleştiren hem de annenizi mutlu eden bir hediye almak isterseniz buhurdanlık oldukça güzel bir seçenek. Buhurdanlıkla birlikte gelen 12 çeşit likit yağ ( elma, tropikal meyve, egzotik meyve, ahududu, amber, silhat, sandal ağacı, baharat, yasemin, vanilya, gül ve lavanta) sayesinde etrafa güzel kokular yayılacak.

10- Anneler Gününe Özel Baskılı Mini Beton Saksıda Sukulent

Ve son olarak bitkiler! Hem ev dekorasyonunu güzelleştiren hem de bulunduğu her ortama bahar havası getiren bitkiler eşe Anneler Günü hediyesi olarak da en güzel ve kusursuz seçenekler arasında. Üstelik bu saksının üzerinde bir de annenize özel olduğu yazıyorsa… Her biri benzersiz ve tek olan bu şık saksılar ile annenizi mutlu edebilirsiniz.

Bahsettiğimiz tüm hediyeleri “Anneler Günü Dekoratif Ürünler” kategorisinde bulabilirsiniz.

Ayrıca, alternatif hediyeler için El Yapımı Anneler Günü Hediyeleri ve Anneler Günü’nü Unutulmaz Kılacak Hediyeler yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir