Anneler Günü’ne Özel Anneye Küçük Ev Aletleri Hediye Önerileri


0

Bir söz vardır hani “Annelerin hakkı ödenmez.” diye… Dünyada bu söz kadar anlamlı çok az şey vardır. Bizim için ömrünü adayan annelerimize ne yaparsak yapalım hakları ödeyemeyiz ama yüzlerini güldürmek elimizde. Mutfakta harikalar yaratmayı seven annelere özel Anneler Günü hediyeleri arıyorsanız sizin için hazırladığımız küçük ev aletleri ve mutfak gereçleri önerilerimize bakmalısınız.

Bu yıl evde kalmanın verdiği zaman bolluğundan hemen hemen herkes bir aşçıya dönüştü. Mutfakta geçirilen zaman arttı ve annelerimizin bu işi neden bu kadar çok sevdiğini biraz daha iyi anlar olduk. Bu yıl alacağınız hediye annenizin mutfağını güzelleştirsin ve harikalar yaratmasına yardımcı olsun istiyorsanız bu Anneler Günü hediye önerileri tam size göre!

Türk Kahvesi Makinesi

OKKA Minio Duo Türk Kahvesi Makinesi ile kahvenin tadı bir başkadır.

Kahve bizim de annelerimizin de en sevdiği içeceklerin başında gelir. Ne de olsa kırk yıl hatırı olan kahvenin misafir ağırlarken tadı başka, balkonda temiz hava alıp günün yorgunluğunu atarken ki tadı başkadır. Türk Kahvesi seven anneler için harika bir seçim.

Diğer kahve makinesi çeşitleri ve Anneler Günü küçük ev aletleri seçenekleri için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.

Çay Makinesi

Çay Makinesi, çay keyfini güzelleştirir.

Kahvaltıların en sevileni, yüzümüzü gülümseten ve bize her zaman eşlik eden çay; annelerimizin de açık ara en sevdiği içecek olabilir. Bu Anneler Günü hediyesi olarak ona bir çay makinesi almaya ne dersiniz? Oturup karşılıklı çay içer, mutluluğu paylaşırsınız.

Küçük Ev Alt. 4’lü Mutfak Seti 

Küçük Ev Alt. 4’lü Mutfak Seti tüm mutfak gereçleri bu sette.

Annenizin mutfağındaki küçük ev aletleri için yenilenme zamanı geldi de geçiyor mu? Anneler Günü hediyesi olarak alacağınız bu set sayesinde annenizin mutfağı yepyeni olacak.

Dijital Çelik Mutfak Terazisi

Dijital Çelik Mutfak Terazisi ile ölçümleriniz daha pratik.

Mutfak gereçleri denilince akla ilk gelen olmasa da bir mutfak terazisi mutfağın olmazsa olmazıdır. Neden mi? O gizli ve muhteşem tariflerin sırrı içine konulan malzemelerin ölçüsünde saklı… Annenizin muhteşem tarifleri için ideal bir hediye olabilir.

Baharat Takımı

Stantlı Porselen Baharat Takımı, mutfağın olmazsa olmazlarındandır.

Bir yemeği rezil de eden vezir de baharattır. Bu nedenle mutfağın ve yemeklerin olmazsa olmazı baharatları şık ve vakumlu kapaklarıyla hava geçirmeyen baharatlık takımında saklamak en iyi çözüm. Annelerinizin yemeklerde harikalar yaratmaya devam etsin ve mutfağı eskisinden daha şık görünsün diyorsanız bu hediye uygun bir seçim olacaktır.

Ahşap Ekmek Kutusu

Ahşap Ekmek Kutusu işlevsel ve dekoratif bir mutfak gerecidir.

Anneler mutfakta her şeyin yerli yerinde olmasını isterler. Bu hediye onların bu istekleri için oldukça ideal bir çözüm sunuyor. Kapak kısmı çıkartılarak, kesme tahtası olarak kullanılabilen bu ahşap ekmek kutusu kayın ağacından üretilmiştir.

Türk Kahvesi Fincanı Seti

Türk Kahvesi Fincanı Seti, kahvelerinizi daha lezzetli kılar.

Annenizin evinde kahve makinesi olabilir ya da anneniz klasik cezvede kahve yapmayı seviyordur. O zaman her kahve içtiğinde sizi hatırlaması için hediye olarak kahve fincanı seti alabilirsiniz.

Pratik Hazneli Doğrayıcı

Quick 5 İn 1 Pratik Hazneli Doğrayıcı ile meyve ve sebzeleri doğramak daha kolay.

Tüm sebze ve meyvelerinizi kolaylıkla istediğiniz formda kesebileceğiniz hazneli doğrayıcı sayesinde anneleriniz yemek yaparken zamandan kazanacak. Bu basit ama etkileyici hediye annenizin sizden sonra mutfaktaki en büyük yardımcısı olabilir.

İsme Özel Kesim Tahtası

İsme Özel Kesim Tahtası, annenizin oldukça işine yarayacaktır.

Yemek yapımının en zorlu aşamalarından birisi kesim kısmıdır. Anneler Günü hediyesi olarak annenizin mutfağı için alacağınız kesim tahtası bu zorlu aşamada annenize oldukça yardımcı olacaktır. Üstelik üzerine annenizin ismini yazdırarak hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Meyve Sepeti

Meyve Sepeti mutfağınıza şıklı katar.

Anneler için her şeyin yerli yerinde durması kadar önemli bir şey varsa o da mutfağın şık ve dekoratif görünmesidir. Bambu ağacından üretilen bu ürün dekoratif görüntüsüyle annenizin evine şıklık katacak.

Çay Bardağı Seti

Çay Bardağı Seti, ile çay keyfi bir başkadır.

Çayın tadının püf noktası demlemek olsa da içilen bardakta bir o kadar önemlidir. Annenizin sıcak çayını yudumlarken sizin hediyenizi kullanmasına ne dersiniz?

Çatal-Bıçak Seti

Çatal-Bıçak Seti ile sofralarınız daha şık olacak.

Çeşit çeşit yemeklerin ve tatlıların bulunduğu o muhteşem anne sofralarının tamamlayıcısı olacak bir hediye önerisi: Çatal-Bıçak Seti. Annelerinizin bu hediyeyi görünce oldukça sevinecektir.

Her şeyimiz olan annelerimize farklı hediye seçeneklerini için Anneler Günü’nü Unutulmaz Kılacak Hediyeler ve Anneler Günü İçin Hangi Çiçek Alınır? Anneye Çiçek Seçme Rehberi yazılarımızı okuyabilir, tüm mutfak gereçleri ve küçük ev aletleri seçenekleri için ÇiçekSepeti‘ni ziyaret edebilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Umit