Anneler Günü’nü Unutulmaz Kılacak Hediyeler


Her yıl olduğu gibi 2016 yılında da yaklaşan Anneler Günü sebebiyle yine bir “hediye çıkmazı” durumu yaşanmaya başladı. Üstelik son hafta yaşanacak kaos sebebiyle daha önceden gözünüze kestirdiğiniz hediyeler de hızla tükenecek. En iyisi hediye seçimi sürecini son günlere bırakmadan halledip son gün hediye seçme stresini yaşamamak olacaktır.

Kendinden çok sizin iyiliğinizi düşünen, bir yeriniz acıdığında sizinle birlikte acı çeken en değerli varlığınız annenize unutulmaz bir teşekkür etmek için en uygun zaman olan Anneler Günü geldi çattı. Peki Anneler Günü hediyeniz hazır mı? Cevabınız ‘hayır’ ise sizin için birkaç önerimiz var. Anneler Günü için en uygun hediye alternatiflerine bir göz gezdirmeden hediyenizi seçmemeniz yararınıza olacaktır. Anneler Günü hediyesi ile birlikte içten bir kutlama yapmayı da unutmamanızı hatırlatırız.

Divas Pırlanta İpli Annem Kolye

divas-pirlanta-ipli-annem-kolye-jw2965

Hediyenin yanında tabiki güzel bir buket veya saksı çiçeği de hediyenizi tamamlayan en güzel unsurlardan biri olacaktır. Konu anne olunca onun zarifliğine yakışır bahar çiçekleri de gayet güzel bir seçim olabilir.

Hayal Adası

hayal-adasi-at1733

 


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş