Hediye ÖnerileriKadınlar Günü

Anneye Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alınabilir?

Kadınlar Günü; hem kadınların hem de kadın haklarının önemini bir kez daha anladığımız bir gündür. Ayrıca onlara teşekkür edebileceğimiz en iyi günlerden de biridir. Eş, kız kardeş, anne, arkadaş… Hepsinin Kadınlar Günü’nü kutlayabilirsiniz. Ayrıca onlara bu özel günde anlamlı hediyeler verebilirsiniz. Bu yazımızda sizin için özellikle anneye Kadınlar Günü hediyesi neler verilebilirsiniz onlar üzerinde durduk. Gelin, ayrıntılarıyla hediyeleri inceleyelim!

Bu yazı 2023 yılında güncellenmiştir.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü; büyük fedakarlıklar yapması gerekse de her işe yetişebilen, her zaman güçlü duran, kimi zaman durmadan, uyumadan çalışırken yine de tüm kalbi ve ilgisi ile hayata tutunan, kimi zaman da dünyaya faydalı evlatlar yetiştirebilmek için her şeyi geride bırakan ve tüm emeğini ailesine adayan kadınların günüdür.

Anneye Kadınlar Günü hediyesi
Anneye Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alınır?

Bugün anılmayı en çok hak eden, emeğin sözlük anlamı annelerimizi mutlu etmek için seçebileceğimiz türlü hediyeler var. Biz de sizler için bu hediyelerin neler olabileceğini araştırdık. Gelin, bu hediyelere biraz daha yakından bakalım ve annelerimiz için en anlamlı hediyeyi seçelim!

Anneye Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alınır?

Anneye alınabilecek Kadınlar Günü hediyeleri oldukça çeşitlidir. Kişiye özel hediyeler, çiçekler, çikolatalar… Saymakla bitmez anneyi mutlu edecek hediyeler!

1-) Her Yaştan Anneyi Mutlu Eden Fotoğraflı Hediyeler

Anneye Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alınır?
Anneye Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alınır? Kisiye Özel 16 Fotografli Ahsap Dönme Dolap (Kurulmus Sekilde)

Hepimiz için anılarımız çok kıymetli. Söz konusu annelerimiz olduğunda ise o anılara paha biçmek imkansız. Bizim için hayat başlamamışken bile bizle anıları olan tek kişidir annelerimiz. Anıları yad etmekten çok keyif alırlar. O yüzden onlar için fotoğrafların bolca kullanıldığı hediyeleri tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz 16 fotoğraf ve özel notunuz ile hazırlanan Kisiye Özel 16 Fotografli Ahsap Dönme Dolap (Kurulmus Sekilde), anneniz ile olan 16 güzel fotoğraf ile hazırlandığı zaman eşsiz bir hediyeye dönüşecektir.

2-) Karakalem Tablo

Anneniz için karakalem bir tablo hazırlatabilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarınızın bulunduğu led gece lambası da tercih edebilirsiniz. Puzzle‘dan telefon kılıfına, defterden bardağa yüzlerce fotoğraflı hediye için Çiçeksepeti’nin kişiye özel hediyelerini buradan ziyaret edebilirsiniz.

3-) Üçlü İsimli Ayak İzi Kalpler Gümüş Kolye

Anneye Kadınlar Günü Hediyesi
Anneye Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alınır? Üçlü İsimli Ayak İzi Kalpler Gümüş Kolye

Biraz daha genç anneler için daha farklı hediyeler de tercih edebilirsiniz. Bu anneler için iki yönlü hediye tercih edilmesi zarif bir düşünce olacaktır. Yani hem anne hem de çocuğu kapsayan hediyeler. Ayrıca yakın zamanda çocuğunu kucağına almaya hazırlanan anne adayları için de bu tarz hediyeler daha anlamlı olacaktır. Üç renkli gümüş kalpler üzerinde aile fertlerinin adı yazan Üçlü İsimli Ayak İzi Kalpler Gümüş Kolye, genç ve yeni anneler için tercih edebileceğiniz güzel hediyelerdendir. Böylelikle annenin severek kullanacağı bir takı ile aynı zamanda minik bebişi kapsayan bir hediye de seçmiş olursunuz!

4-) Kişiye Özel Fotoğraflı Müzikli Otomatik Kar Püskürten Büyük Boy Kar Küresi

Anneye Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alınır?
Anneye Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alınır? Kişiye Özel Fotoğraflı Müzikli Otomatik Kar Püskürten Büyük Boy Kar Küresi

Kişiye özel olarak hazırlanan hediyeler de anneler için Kadınlar Günü hediyesi olarak seçebileceğiniz hediyelerdendir. Dilediğiniz fotoğraf ile hazırlanan bu otomatik kar küresi, arzu ederseniz sonrasında fotoğrafı değiştirebilme imkanı sunuyor. Uzun soluklu ve romantik bir hediye arıyorsanız, sizin için doğru tercih!

Bunun dışında onun adının baş harfleri ile hazırlanan fincan ve kalemlik hediye seti ile çalışan genç anneleri memnun edebilirsiniz. El yapımı Frida Kahlo saksı içerisindeki skulentler ile emekçi anneye, emekçi bir kadın figürden selam gönderebilirsiniz ya da açılıp kapanan kalp şekilli bir kolye tercih edebilirsiniz.

Yaşı veya ruhu genç anneler için Kadınlar Günü’nde farklı deneyimler yaşayabileceği hediyeler arıyorsanız Kadınlar Günü’ne Özel 30 Farklı Sürpriz Hediye yazımızı da mutlaka inceleyin!

5-) Beyaz Kar Tanesi Kolye Küpe Bileklik – Saat Seti 

Anneye Kadınlar Günü Hediyesi
Anneye Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alınır? Beyaz Kar Tanesi Kolye Küpe Bileklik – Saat Seti 

Anneye Kadınlar Günü hediyesi seçerken daha risksiz tercihler yapmak isterseniz takılara ve çiçeklere yönelebilirsiniz. Kadınlar günü çiçekleri ve kadınlar günü aksesuarları, her zaman beğenilen, her daim şık olan hediyelerdir. A’dan Z’ye detaylandırılmış olan Beyaz Kar Tanesi Kolye Küpe Bileklik – Saat Seti ile her yaştan anneyi memnun etmek mümkün. Hem şık hem de kullanışlı olan bu ürün, mutlulukla kullanacağı ve kullandıkça sizi hatırlayacağı bir hediye seçeneğidir.

6-) Gül ve Pıtırcık Çiçek Tasarımlı Işıklı Cam Fanus-Fuşya

Anneye Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alınır?
Anneye Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alınır? Gül ve Pıtırcık Çiçek Tasarımlı Işıklı Cam Fanus-Fuşya

Anneye Kadınlar Günü için aklınızda soru işareti olmadan tercih edebileceğiniz sürprizler elbette çiçeklerdir. Ancak dilerseniz aynı zamanda gece lambası olarak kullanılabilecek bir çiçekli dekor da tercih edebilirsiniz. Gül ve Pıtırcık Çiçek Tasarımlı Işıklı Cam Fanus-Fuşya; insana enerji veren rengi, modeli ve ışıklarıyla etkileyici bir hediye seçeneğidir.

Kayınvalideye Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alınır?

Kayınvalideler de en az annelerimiz kadar hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Bu yüzden onlar için de çeşitli Kadınlar Günü hediyeleri alabilirsiniz ve onların her zaman yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz!

1-) Kişiye Özel Kolye

925 Ayar Gümüş İsimli Açılan Papatya Kolye
Kayınvalideye Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alınır? 925 Ayar Gümüş İsimli Açılan Papatya Kolye

Biricik kayınvalideniz için tercih edebileceğiniz Kadınlar Günü hediyelerinden ilki 925 Ayar Gümüş İsimli Açılan Papatya Kolye! Kolye, küpe ve saat gibi takılar her zaman, her özel günde hediye edebileceğiniz ürünlerdendir. Özellikle son yıllarda sık sık tercih edilen aksesuarlardan biri olan kişiye özel kolyeler kayınvalideleriniz tarafından çok beğenilecek!

2-) Hediye Seti

Siyah Kupa & French Press & Taze Filtre Kahve Hediye Seti
Kayınvalideye Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alınır? Siyah Kupa & French Press & Taze Filtre Kahve Hediye Seti

Kadınlar Günü sevdiklerimize destek olduğumuzu göstermemiz gereken günlerden biridir. Birbirinden güzel ve anlamlı hediye setleri sayesinde siz de sevdiklerinizin bu özel gününe katkıda bulunabilirsiniz. Bir paket kahve, bir fincan ve bir French Press ile oluşturulan bu özel Siyah Kupa & French Press & Taze Filtre Kahve Hediye Seti Kadınlar Günü’nde kayınvalidenizin yüzünü güldürecektir.

3-) Mutlu Eden Çiçekler

Fuşya Karanfil 1 Demet 20 Dal 50 Cm

Çiçekler, her özel günde tercih edilebilecek en iyi hediye seçeneklerinden biridir. Karanfil bitkisi, her rengiyle göz alıcı olan ve sevgiyi, cesareti anlatan bir çiçektir. Dolayısıyla 8 Mart Kadınlar Günü için en doğru seçeneklerden biridir. Farklı renklerde yetişebilen karanfiller arasında en çok kırmızı ve beyaz renktekiler tercih edilir. Siz de bu özel günde ister anneniz, ister kayınvalideniz isterseniz kardeşiniz veya eşiniz için karanfilleri tercih edebilirsiniz. Karanfil çiçeğiyle ilgili daha ayrıntılı bilgiye Karanfil Çiçeği Nasıl Yetiştirilir? yazımızdan kolayca ulaşabilirsiniz!

4-) Kişiye Özel BonnyFood Lezzetleri

Kişiye Özel Hazırlanan Sütlü Harf Çikolata 264 gr
Kayınvalideye Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alınır? Kişiye Özel Hazırlanan Sütlü Harf Çikolata

Ve son olarak, kayınvalideniz için tercih edebileceğiniz ürünlerden biri: Kişiye Özel Hazırlanan Sütlü Harf Çikolata! Ona, Kadınlar Günü’nü kutladığınız bir mesajı lezzet dolu BonnyFood çikolataları ile iletebilirsiniz. Böylece bu özel günde onu gülümsetebilirsiniz! İsterseniz yenilebilir çiçek BonnyFood çeşitleriyle isterseniz özel çikolata kutuları ile bu özel güne anlam katabilirsiniz. Hem lezzetiyle etkileyen hem de sevdiklerinize onları düşündüğünüzü hissettiren çikolata kutuları ve bonnyfood lezzetleri ile mutluluk VarVar! Üstelik aynı gün teslimat sayesinde hediyenizi dilediğiniz gün sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz!

Yukarıda bahsettiğimiz tüm bu hediyeler haricinde binlerce ürün seçeneğini Çiçeksepeti‘nde VarVar! Kişiye özel kolyelerden koruyucu melek özel dekoratif masa lambasına; lotus çiçeği biçiminde kesilmiş taşlı yüzükten, mühürlü okka divit seti gibi nostaljik hediyelere uzanan geniş yelpazeden de dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Tüm bu hediyelere ve çok daha fazlasına Çiçeksepeti Kadınlar Günü Hediyeleri sayfasından anında ulaşabilir ve satın alabilirsiniz! Çiçeksepeti’nin Kadınlar Günü’ne özel olarak hazırladığı tüm çiçek aranjmanlarına da Kadınlar Günü Çiçekleri‘nden ulaşabilirsiniz.  Dünyadaki tüm kadınlara daha eşit, daha mutlu ve huzurlu hissettiği bir Kadınlar Günü geçirmelerini diliyoruz!

Tüm dünya kadınlarının Kadınlar Günü’nü tebrik ediyor; onlara dünyaya emek emek güzellik kattıkları için teşekkür ediyor; daha eşit, daha mutlu ve huzurlu bir dünya diliyoruz!

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir