Anneye Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alınabilir?


2
2 points

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü, büyük fedakarlıklar yapması gerekse de her işe yetişebilen, her zaman güçlü durabilen, kimi zaman yemek yemeden, durmadan, uyumadan çalışırken yine de tüm kalbi ve ilgisi ile çocuklarını yetiştiren, kimi zaman da dünyaya faydalı evlatlar yetiştirebilmek için her şeyi geride bırakan ve tüm emeğini ailesine adayan kadınların günüdür.

Bugün anılmayı en çok hak eden, emeğin sözlük anlamı annelerimizi mutlu etmek için seçebileceğimiz türlü hediyeler var. Biz de sizler için bu hediyelerin neler olabileceğini araştırdık.

kadınlar gününde anneye hediye

Her Yaştan Anneyi Mutlu Eden Fotoğraflı Hediyeler

Hepimiz için anılarımız çok kıymetli. Söz konusu annelerimiz olduğunda ise o anılara paha biçmek imkansız. Bizim için hayat başlamamışken bile bizle anıları olan tek kişi olan annelerimiz, anıları yad etmekten çok keyif alırlar. O yüzden onlar için fotoğrafların bolca kullanıldığı hediyeleri tercih edebilirsiniz.

Dilediğiniz 16 fotoğraf ve özel notunuz ile hazırlanan bu dönme dolap, anneniz ile olan 16 güzel fotoğraf ile hazırlandığı zaman eşsiz bir hediyeye dönüşecektir.

Bir başka fotoğraflı hediye seçeneği ise tüm aile fertlerinin yer aldığı benzersiz bir anahtarlık! 10 cm uzunluğunda olan bu anahtarlık ile anneniz, sevdiklerini her an yanında taşıyacak.

Bunlara ek olarak karakalem bir tablo hazırlatabilir ya da fotoğraflarınızın bulunduğu led gece lambası tercih edebilirsiniz. Puzzle’dan telefon kılıfına, defterden bardağa yüzlerce fotoğraflı hediye için ÇiçekSepeti’nin kişiye özel hediyelerini buradan ziyaret edebilirsiniz.

kadınlara hediye

Genç Annelere Hediyeler

Genç anneler için daha farklı hediyeler de tercih edilebilir. Bu anneler için iki yönlü hediye tercih edilmesi zarif bir düşünce olacaktır. Yani hem anne hem de çocuğu kapsayan hediyeler. Ayrıca yakın zamanda çocuğunu kucağına almaya hazırlanan anne adayları için de bu tarz hediyeler daha anlamlı olacaktır.

Üç renkli gümüş kalpler üzerinde aile fertlerinin adı yazan bu kolye, genç ve yeni anneler için tercih edilebilecek güzel hediyelerdendir. Böylelikle annenin severek kullanacağı bir takı ile aynı zamanda minik bebişi kapsayan bir hediye de seçmiş olursunuz.

Kişiye özel olarak hazırlanan hediyeler de anneler için Kadınlar Günü hediyesi olarak seçilebilecek hediyelerdendir. Dilediğiniz fotoğraf ile hazırlanan bu otomatik kar küresi, arzu ederseniz sonrasında fotoğrafı değiştirebilme imkanı sunuyor. Uzun soluklu ve romantik bir hediye arıyorsanız, sizin için doğru tercih olabilir.

Bunun dışında onun adının baş harfleri ile hazırlanan fincan ve kalemlik hediye seti ile çalışan genç anneleri memnun edebilir, şarjlı ve bluetoothlu pikap ile ruhlarını okşayacak hediyeler verebilirsiniz. El yapımı Frida Kahlo saksı içerisindeki sukulentler ile emekçi anneye, emekçi bir kadın figürden selam gönderebilir ya da açılıp kapanan kalp şekilli bir kolye tercih edebilirsiniz.

Yaşı veya ruhu genç anneler için Kadınlar Günü’nde farklı deneyimler yaşayabileceği hediyeler arıyorsanız Kadınlar Günü’ne Özel 30 Farklı Sürpriz Hediye yazımızı mutlaka inceleyin!

anneye hediye

Klasik ve Şık Hediyeler

Anneye Kadınlar Günü hediyesi seçerken daha risksiz tercihler yapmak isterseniz takılara ve çiçeklere yönelebilirsiniz. Çiçekler ve takılar her zaman beğenilen, her daim şık olan hediyelerdir.

A’dan Z’ye detaylandırılmış bu hediye seti ile her yaştan anneyi memnun etmek mümkün. Hem şık hem de kullanışlı olan Beyaz Kar Tanesi Kolye Küpe Bileklik – Saat Seti, mutlulukla kullanılacak ve kullandıkça sizi anımsatacak bir hediye…

Kırmızı Gül Işıklı Cam Fanus Lamba

Anneye Kadınlar Günü için aklınızda soru işareti olmadan tercih edebileceğiniz sürprizler elbette çiçeklerdir. Ancak dilerseniz aynı zamanda gece lambası olarak kullanılabilecek bir çiçekli dekor da tercih edebilirsiniz.

Ayrıca el yazısı isimli kolyeden koruyucu melek özel dekoratif masa lambasına; lotus çiçeği biçiminde kesilmiş taşlı yüzükten, mühürlü okka divit seti gibi nostaljik hediyelere uzanan geniş yelpazeden de dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Tüm bu hediyelere ve çok daha fazlasına ÇiçekSepeti Kadınlar Günü Hediyeleri sayfasından anında ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Tüm dünya kadınlarının Kadınlar Günü’nü tebrik ediyor ve onlara dünyaya emek emek güzellik kattıkları için teşekkür ediyoruz!


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir