Hediye ÖnerileriYılbaşı

Arkadaşa Alınabilecek Yılbaşı Hediyeleri

2014 yılını geride bırakıyoruz. 2015 yılına merhaba demek için ise geri sayım ve hazırlıklar başladı. Peki arkadaşlarınıza ne hediye alacaksınız? Zor bir soru ve seçim değil mi?

Yepyeni bir yıla girmeye hazırlandığımız şu günlerde, hediye seçimi için de zaman bir hayli daralmaya başladı. “Ne almalıyım” sorusu en çok arkadaşlarımıza alacağımız yılbaşı hediyeleri seçimlerinde kafa karıştırmaya başlarken, seçtiğimiz hediyeyi beğenir mi, nelerden hoşlanır, acaba nasıl bir hediye almalıyım gibi sorular en çok kafamızı kurcalayanlar arasında. Hele ki hediye alacağımız kişi yakın bir arkadaş değilse, vay halimize…

En yakın arkadaşımıza alacağımız hediye konusunda çok fazla tedirginlik yaşamayız. Fakat yeni tanıdığımız bir arkadaşımıza alacağımız hediye konusunda, normalden çok daha fazla telaş yapar ve bir türlü ne alacağımıza karar veremeyiz. Hediye alıp vermede karşı cinsler birbirlerine hediye alacaklarsa, durum daha da vahimleşiyor diyebiliriz. Örneğin, hediye alacak ve hediye edecek kişi bir erkek diyelim. Kadınlar için hediye seçmek ne kadar kolay ise bir erkek için de hediye almak o kadar zorlaşıyor. Karşı cinsin nelerden hoşlandığını, ne istediğini ve neler alınabileceğini bir türlü kestiremeyen erkekler, bir kadına hediye alırken çok zorlanıyor ve mutlaka birilerinden yardım alma ihtiyacı hissediyor. Peki, bu kadar telaşa kapılmadan hediye seçimi nasıl yapabiliriz?
Arkadaşlarınıza yılbaşı hediyesi alırken, birkaç detayı öğrenerek kolayca hediyenizi seçebilirsiniz. Öncelikli olarak yapmanız gereken, hediye alacağınız arkadaşınızın hobilerini ve zevklerini öğrenmek olabilir. Hediye alacağınız arkadaşınız çok yakın ise ilginç yılbaşı hediyelerini tercih edebilir ve onu şaşırtabilirsiniz. Fakat hediye alacağınız kişi yeni samimiyet kurduğunuz bir arkadaş ise daha sade hediyeler almakta fayda var. Diyelim ki kız arkadaşınız kış aylarını hiç sevmiyor ve sürekli çok üşüdüğünden yakınıyor. Bu durumda ona atkı, bere ve eldiven takımı alıp üzerine de bu kış üşümeyeceğini anlatan güzel bir not iliştirerek hediye etmeniz çok hoşuna gidecektir.
Yakın bir erkek arkadaşınıza ise yılbaşı için özel taraftar hediyesi alabilirsiniz. Futbol aşkı yaşamayan nadir erkek vardır Türkiye’de ve arkadaşınızın hangi takımı tuttuğunu mutlaka biliyorsunuzdur. Taraftar kupaları, taraftar saatleri, taraftar çakmakları, taraftar atkıları, kol düğmeleri gibi daha birçok hediyeyi onun için seçebilirsiniz…

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir