ASALETİN MÜCEVHER RENGİ: SİYAH


Siyahın asil ve ağır bir renk olduğu konusunda hepimiz hemfikirizdir sanırım. Özel bir davet ya da hususi bir gece varsa, önce siyah elbiseleri aranır, onları geceye kombine etmeye çalışırız. Çünkü bir geceyi kurtaracaksa, siyah kurtarır. Ayrıca çeşit çeşit kıyafetler, elbiseler, takımlar giyip çıkarsak da, gecenin sonunda o evden siyah bir kombinasyonla çıkarız. Madem öyle, siyah olmazsa olmaz, o zaman siyah tüm kıyafetlerinizi itinayla tamamlayacak takıları çekmecenize doldurmanız gerek. Evet, biliyorum, siyahla hemen hemen her renk gider, ama şayet takılarınız bir miktar siyah barındırırsa, işte o zaman üzerinizden asalet akar! Benden size birkaç şık öneri:

Şıklık kulaklardan başlar!

Swarovski 3 Taş Stil Küpe

swarovski-3-tas-stil-kupe-hf6141-1-1

Siyah ve altının büyüleyici uyumu, sizin de gözlerinizi aldı değil mi? Merak etmeyin, bu küpeler kulağınızda olduğu müddetçe, kulaklarınız çok çınlayacak! Çünkü herkesin gözleri sizin üzerinizde, güzelliğiniz de dillerde olacak!

Kolyeniz sizi ele veriyor!

Swarovski Elmas Model 3 Taş Kolye

swarovski-elmas-model-3-tas-kolye-hf6099-1-1

Kolyeniz sizin zevkli, şık, görünümüne özen gösteren ve asil bir bayan olduğunuz konusunda fikir veriyor çevrenize. Çünkü işçiliği ve zarafeti tartışılmayan bu şık kolye ile büyülememeniz imkansız!

Asaletinizin simgesi!

Siyah Swarovski Taş V Kolye

siyah-swarovski-tas-v-kolye-hf6117-1-1

İşte sizi gecenin kraliçesi yapacak olan mücevher! Asaleti, zarafeti, rengi ve eşsiz tasarımıyla, kıyafetiniz ne olursa olsun, geceye, güne, ortama damganızı vuracaksınız!


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş