AŞK DEDİĞİN “TAT”TIR!


Sizce de öyle değil mi? Aşk dediğimiz olgu, tat katmaz mı hayatımıza? O kattığı tatla da dünyamızı tatlandırmaz mı? Aşk, hayatımıza girdiği anda modumuzu değiştirebilen tek duygudur. Çok istersek öfkeyi, neşeyi ya da hüznü gizleyebiliriz belki ama aşkı gizleyemeyiz! Gelir, tam da merkezimize oturuverir birden, ne engel olabiliriz, ne de onsuz yapabiliriz artık, yani olan olmuştur. Sıra gelmiştir bu kaçınılmaz sonun tadını çıkarmaya!

image

Aşık olunca insan, mutluluk kendiliğinden gelir. Artık yalnızca kendi mutluluklarınız değil, onun mutluluğu da sizin için önemlidir. Hele sizin sayenizde mutlu oluyorsa, değmeyin keyfinize. Onun sevdiği yemekler pişirilir, onun için kek, kurabiye yapılır, ev onun istediği gibi döşenir, çünkü o mutluysa siz de mutlusunuz demektir.

image (1)

İşte sizi böyle tatlı duygular denizinde yüzdüren, yüzünüzü güldüren, içinizi ısıtan o aşkın sahibi, bu hafta sizin tarafınızdan ne kadar çok sevildiğini, hayatınızda ne kadar büyük bir yer kapladığınızı ona göstermenizi bekliyor olabilir. Çünkü Sevgililer Günü’ne sayılı bir zaman kaldı. Siz de ona olan aşkınızı anlatmak için yavaş yavaş kolları sıvamalısınız haliyle.

image (2)

Eğer sevginizi anlatmanın tatlı bir yolunu arıyorsanız, olmuşken de en tatlısı olsun diyorsanız, o zaman Çiçek Sepeti Gurme kek ve kurabiyebuketleri gerçek kurtarıcınız olacak. Bu tatlı aşk, hayatına bu buketler üzerinde tat bulacak.

Aşkınızın tadı damağınızdan silinmesin! J


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş