Hediye Önerileri

AŞKI KİŞİYE ÖZEL OLANLARA

Herkesin aşkı kendine özeldir elbette ama sizin niyetiniz bu aşkı iyice kişiselleştirmek, kalbinizin gerçek sahibine bu konuda tam ve eksiksiz bir bilgi vermek ise, bu durumu dile getirmekten çok daha fazlasını yapmaya ihtiyacınız var. Hemen strese kapılmayın canım, biz sizin için elimizden geleni yaptık, aşkınızı en güzel, en farklı ve en eğlenceli biçimde anlatabilmeniz için kolları sıvadık. İşte aşkınıza kişiye özel hediye alternatifleri:

Kişiye Özel Aşk Sertifikası

İşte aşkınıza verdiğiniz değeri en güzel ve sıra dışı yolla anlatabilmeniz için süper bir yöntem! Bu sertifikanın üzerinde sevdiğinizin ismi yazılı, üstelik aşkınız bu hediye sayesinde tarafınızdan hem sertifikalı, hem de sigortalı (büyük ihtimalle de bol teşekkür öpücüklü) !

a1

Kişiye Özel Aşk Plaketi

Aşkınızı yıllardır soluksuz ve büyük bir başarıyla sürdürdüğünüz için ödülü hak ettiniz. Özellikle de yaptığınız nazı kaprisi koşulsuzca çeken biricik sevgilinizin ödüllendirilmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorsunuz, o halde onu bir plaketle ödüllendirin, hem de aşkınızın geriye kalan ve sonsuza dek sürmesi muhtemel yıllarını bu plaketle garanti altına alın.

a2

Kişiye Özel Kalp Ödülü

Hani “bu sözler sana kalbimden geliyor” deriz ya, işte o kalbinizden gelen sözleri bu kristal kalbin üzerine yazıyorsunuz, bu deyimi de hem soyut hem somut anlamda gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Hem etkileyici, hem şık, hem de aşkınız kadar gerçek.

a3

Evet aşkınızı anlatmak için sözcüklerden daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuzda bu kişiye özel hediyelere başvurabilirsiniz, zira hepsinin de aşkınız üzerinde olumlu etki vereceği garanti. Güle güle kullanın, birlikte yaşlanın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir