BABALAR GÜNÜ HEDİYELERİ


Bu zamana kadar hep annelerimizi mutlu ettik. Şimdi mutlu etme sırası babalarımızda.
İlk kahramanımıza teşekkür etmenin tam da zamanı, Babalar Günü yaklaşıyor…
Bu sene 21 Haziran pazar günü kutlayacağımız Babalar Günü öncesi, babasına ne hediye alacağına karar veremeyenler için en güzel Babalar Günü hediyeleri alternatiflerini bir araya getirdik.

D’S Damat Özel Tasarım Tavla Set

azzaro-ds-damat-ozel-tasarim-tavla-set-hf3297-1-10

Tarz sahibi babaların tavla seti de tarz olur. D’S Damat Özel Tasarım Tavla Set, şıklığı ile dikkat çeken babalara özel hediye alternatiflerinden. Üstelik tasarım tavla kutusu içerisinde şıklığın göstergesi D’S Damat deri cüzdan, kravat ve parfüm de bulunuyor.

 İsme Özel Kalem ve Kartvizitlik Setisme-ozel-kalem-ve-kartvizitlik-set-hf1250-1-4

Babanıza prestijli bir sürpriz yapmak ister misiniz?için bir araya getirdik. Üzerine dilediğiniz ismini yazarak özelleştirebileceğiniz İsme Özel Kalem ve Kartvizitlik seti ile babanızı mutlu etmenin keyfini yaşayın!

Kişiye Özel İsim Yazılı Rakı Bardağı
kisiye-ozel-isim-yazili-raki-bardagi-hf650-1-8Kişiye özel rakı bardağı, babanızın rakı sofranızın vazgeçilmezi olacak. Rakı seveler için özel olarak hazırlanan ve üzerine dilediğiniz ismi yazdırabileceğiniz rakı bardakları, babanızı hem şaşırtacak hem de çok mutlu edecek.

Welly 1960 Chevrolet Impala Model Araba

welly-1960-chevrolet-impala-1-18-hf5490-1-9

Gerçeğinin 1:18 ölçeğinde hazırlanmış Welly 1960 Chevrolet Impala Model Araba, araba tutkunu babalar için çok özel bir sürpriz olacak. Model araba çeşitleri ile babanıza farklı bir Babalar Günü sürprizi yapabilirsiniz.

Kişiye Özel Canım Babam Duvar Saati

kisiye-ozel-canim-babam-seni-cok-seviyorum-duvar-saati-hf5841-1-1Babanıza olan sevginizi günün 24 saati dile getirmek ister misiniz? Üzerine dilediğiniz ismi yazdırabileceğiniz bu renkli duvar saatini hediye ettiğinizde, babanızın yüzündeki büyük tebessüme şahit olabilirsiniz.

 


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş