TeknolojiTeknolojik Ürünler

Babanıza Alınacak En İyi 10 Elektronik Ürün

21 Haziran sadece birkaç hafta uzağınızda; peki siz babanız için en iyi hediyeyi bulabildiniz mi? Cevabınız hayırsa, babanıza hediye edebileceğiniz en iyi 10 elektronik ürün yazımızda!

Haziran ayı geldi! Sizin de babanıza ya da etrafınızda babanız gibi sevdiğiniz insanlara Babalar Günü’nde ne hediye alacağınızı düşünmeye başladığınızı biliyoruz. Saatler, gözlükler, gömlekler… Çeşitli seçenekler arasından onun için en iyisi bulunmaya çalışıyor olabilirsiniz. Bu yıl bir değişiklik yapıp onun için daha farklı, diğerlerinden daha orijinal bir fikir bulmaya ne dersiniz?

Size bu konuda yardımcı olmak için her babaya uygun, her babayı sevindirecek bazı önerilerimiz var. Ayrıca bu hediyeler mükemmel ve orijinal! Elektronik hediye önerilerini bir araya getirdiğimiz bu yazımızda babanızı mutlu edecek bir ürün bulabilirsiniz. Bu Babalar Günü’nde ister ona yakın olun ister uzak; onu çok mutlu edeceğinize eminiz.

Listede yer verdiğimiz tüm ürünlere ÇiçekSepeti’nden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Babalar Günü’nün nasıl ortaya çıktığını ve bu günün tarihçesini merak ediyorsanız; Babalar Günü Tarihçesi (Babalar Günü Neden ve Ne Zaman Kutlanır?) yazımıza göz atabilirsiniz!

Babalar için Hediye Elektronik Ürün Önerileri

1-) Hava Difüzörü

Kiwi Ultrasonik Aroma Difüzörü Hava Nemlendirici Kah6605
Havanın Temizlenmesini Sağlar, Kiwi Ultrasonik Aroma Difüzörü Hava Nemlendirici 

En iyi 10 elektronik ürün arasından ilk seçeneğimiz babanızı hem mutlu edecek hem de onun sağlığına pozitif etki edecek bir ürün. Evet hava difüzöründen bahsediyoruz. Sağlıklı bir bağışıklık sisteminden iyi bir ruh haline kadar birçok konuda insanlara faydalı olan uçucu yağlarla birlikte kullanılan elektronik bir üründür hava difüzörü. Bu yıl Babalar Günü’nde babanıza farklı bir hediye almak istiyorsanız hava difüzörü bunun için en iyi seçeneklerden! Tasarımıyla ortama şık bir hava katan difüzör, sağladığı faydalarla da oldukça beğeni toplayacaktır.

Uçucu yağların nasıl kullanıldığını, hangi yağın neye iyi geldiğini öğrenmek isterseniz Uçucu (Esansiyel) Yağlar ve Faydaları yazımızı okuyabilirsiniz.

2-) Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Grundig GSB 150 SE Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
Keyifli Bir Müzik Deneyimi Sunar, Grundig GSB 150 SE Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Babanıza alabileceğiniz elektronik hediye önerileri arasındaki ikinci ürünümüz daha çok müziksever babalar için. Babanız müzik dinlemeyi seviyorsa ya da müzik onun hayatında önemli bir yer tutuyorsa ona bu Babalar Günü’nde şık bir hoparlör alabilirsiniz. 10 metreye kadar mesafede çalışan, telefona gelen çağrıları cevaplayabilen ve akıllı telefon ya da tabletlerden bağlanabilen bu Bluetooth Hoparlör sayesinde babanız müzik dinlemeyi daha çok sevecek!

3-) Kablosuz Şarj Aleti

Kablosuz Şarj Standı Hızlı Şarj Kablosuz Şarjlı Tüm Cihazlara Uyumlu
İstediğiniz Yerde Cihazınızı Şarj Edebilme Şansı Verir, Kablosuz Şarj Standı Hızlı Şarj Kablosuz Şarjlı Tüm Cihazlara Uyumlu

Sıradaki Babalar Günü hediyemiz elektronik eşyalar arasında oldukça önemli bir yere sahip olan Kablosuz Şarj Aleti. Telefonlar artık hepimizin gün içinde çok sık kullandığı, kiminin işini yaptığı bir teknolojik ürün haline gelmiş durumda. Dolayısıyla da telefonlar gün içinde uzun uzun kullanılıyor çoğu zaman. Şarjlar bitiyor, kablo uzunluğu kadar mesafede işler yapılmaya çalışıyor… Eğer babanız da telefonuyla sıkı bir ilişki kuran biriyse, onu sık sık farklı odalarda piriz başında görüyorsanız artık duruma bir dur deme vakti, olaya el atma vakti gelmiştir. Kablosuz şarj aleti sayesinde babanız istediği yerde istediği şekilde telefonunu şarj edebilir olacak! Bu Babalar Günü’nde onu elektronik bir hediye alarak şaşırtmak istiyorsanız şansınızı kablosuz şarj standıyla deneyebilirsiniz.

4-) Akıllı Saat

Sıradaki elektronik hediye önerimiz biraz daha spor sever babaların seveceği tarzda. Özellikle babanız saat kullanmayı seviyorsa ona hediye saat alabilirsiniz. Ama bu Babalar Günü’nde normal saatlerden biraz daha farklı olarak akıllı saatleri tercih edebilirsiniz. Akıllı saatler sıklıkla çok şık bir aksesuar olarak kullanılıyor. Ayrıca akıllı saatlerin pek çok yararı da oluyor. Bu ürün; yolculuk esnasında, spor sırasında ya da gündelik hayatta telefonla yapabileceğiniz birçok işi yapıyor. Tüm bu özellikleri de akıllı saati, babanıza alabileceğiniz en güzel elektronik hediye seçenekleri arasına ekliyor.

5-) Tablet

Babalar Günü için Alabileceğiniz Elektronik Ürün Çeşitleri
Kolay Kullanışlı ve Taşınabilir Bir Elektronik Ürün, Apple iPad 8. Nesil 

Sıra geldi elektronik hediye dendiğinde akla ilk gelenlerden biri olan tabletlere! Bilgisayardan küçük, telefondan büyük, akıllı saatten daha işlevsel olan tabletler günlük hayatta birçok işi kolaylaştırıyor. Boyutu dolayısıyla daha kolay taşıyabileceğiniz bu ürün aynı zamanda oldukça estetik. Tabletlerde, bilgisayarda yapabileceğiniz pek çok işlemi yapabilirsiniz. Dolayısıyla zaman zaman tablet kullanmak çok daha kolay olacaktır. Ya da evde aynı anda iki farklı bilgisayara ihtiyaç duyulduğunda, uzun yolculuklar esnasında bir şeyler izlemek istediğinizde yine tabletler son derece kurtarıcı elektronik bir üründür. Babalar Günü’nde babanıza bir tablet hediye ederek onun hayatını biraz da olsa kolaylaştırabilirsiniz.

6-) Kahve Makinesi

Fakir Aroma Master Filtre Kahve Makinesi
Mutfakta Barista Olmanızı Sağlar, Fakir Aroma Master Filtre Kahve Makinesi

Kahvesever babalara alabileceğiniz en mükemmel elektronik hediye seçeneklerinden biri de tabii ki kahve makinesi! Kahve demlemek kolay bir iş gibi görünse de aslında kahve demlemenin bazı zorlukları vardır. Kahve demlerken doğru tadı yakalamak ve doğru oranları uygulamak oldukça zor. Örneğin biraz fazla kahve eklendiğinizde kahvenin tadı acı olabilir. Ya da kahveye biraz fazla su eklediğinizde kahve yoğunluğu kaybolabilir. Karantina döneminde evde geçirdiğimiz vakitlerde birçoğumuz soluğu mutfaklarımızda aldık. Ekmekler yaptınız, çeşitli zor yemekler denediniz, çay ve kahvelerin ardı arkası kesilmedi…

Tüm bunlar olurken tabii ki kahve yapmak en zorları arasında yer alıyordu. Zaman zaman 3. dalga kahvecilere olan özlem arttı, mahallemizin kafesinden gelen kokuları özledik. Tüm bu sürecin daha kolay olmasını sağlamak için kahve makinelerine sığındık. Şık dizaynı ve muhteşem lezzetle yaptığı kahvelerle kahve makinelerin bu dönemin gözdelerinden biri oldu. Ayrıca popülerliğini oldukça uzun yıllar da sürdürecek gibi. Tek yapmanız gereken kapsülü makineye yerleştirmek ve altına bir bardak koymak. Ve gözlerinizi kapatıp kahvenizden bir yudum alarak İtalya’da latte içiyormuşsunuz gibi bile hissedebilirsiniz.

Eğer babanız da mutfakta vakit geçirmeyi ve özellikle kahve içmeyi seviyorsa kahve makinelerini tercih edebilirsiniz. Kısacası bu Babalar Günü’nde ona bu mutfaktaki işlerini kolaylaştıracak bir kahve makinesi hediye etmeniz onu çok mutlu edecektir.! :)

7-) Fotoğraf Makinesi

Babalar Günü için Alabileceğiniz Elektronik Ürün Çeşitleri
Mutlu Anları Ölümsüzleştirir, Instax Wide 300 Fotoğraf Makinesi

Sıradaki Babalar Günü hediyemiz hem biraz nostaljik hem de teknolojik bir ürün. Fotoğraf çekmeyi hobi haline getirmiş ya da getirmek isteyen babalar için harika bir seçenek! Fotoğraf çekmeyi çok seven babaları mutlu edeceğine inandığımız bir ürün Instax Wide 300 fotoğraf makinesi. Şip-şak fotoğraf makinelerini dijital fotoğraf makinelerinden ve telefonlardan ayıran en büyük ve güzel özellik fotoğrafı çektiğiniz anda somut bir şekilde fotoğrafa sahip olabilmeniz. Nostaljisi de biraz burada. :) Babanızla birlikte aile büyüklerimizin evlerindeki gibi fotoğraf albümleri yaratabilirsiniz. Mutlu bir anı fotoğraflamak, o anın keyfini sonsuza kadar çıkarmak bir deklanşör uzağınızda! Mutlu anılar biriktirmeyi seven babalara alabileceğin farklı fotoğraf makinesi çeşitleri bulunuyor. Siz de bu ürünleri incelemek için ÇiçekSepeti‘nin Foto-Kamera kategorisine göz atabilirsiniz.

8- ) Kablosuz Bluetooth Kulaklık

E6S Şarj Göstergeli Kutulu Kablosuz Air Bluetooth Kulaklık
Kesintisiz Bir Müzik Dinleme Deneyimi Sağlar, Şarj Göstergeli Kutulu Kablosuz Air Bluetooth Kulaklık

Yine özellikle müziksever babalara yönelik olan bir babaya elektronik hediye önerimiz var: Kablosuz Bluetooth Kulaklık! Babanıza bu Babalar Günü’nde müziğin kalitesini daha iyi hissettiği, her müzik dinleyişinde keyif aldığı bir elektronik ürün hediye etmek istemez misiniz? Her iki kulağa da sesi eşit şekilde ileten, kesintisiz bir dinleme deneyimi sunan kulaklıklar sayesinde müzik dinlemek her babanın hakkı. :) ÇiçekSepeti’nde müzik düşkünü babaları mutlu edecek çeşitli kulaklık modelleri var. Siz de bu çeşitli kulaklık modellerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

9-) Powerbank

Babalar Günü için Alabileceğiniz Elektronik Ürün Çeşitleri
Hayat Kolaylaştıran Bir Elektronik Ürün, Xiomi MI 20.000 Mah Powerbank

Babaya elektronik hediye önerileri dendiği zaman akla gelen ürünlerden biri de powerbanklerdir. En kullanışlı elektronik ürünlerden biri olan powerbankler, yerini uzun zaman kimseye kaptırmayacak gibi. Babalar Günü’nde babanıza hediye edeceğiniz powerbank sayesinde babanıza her an ulaşabilirsiniz. Çok kolay tanışan bu ürünler sayesinde babanız priz başında telefonunu şarj etmeyecek! Ayrıca istediği her yerde, her zaman telefonunu kullanabilecek. Deniz kenarında, yolculuklarda, piknik alanlarında… Powerbank, elektronik ürünler arasında hayat kolaylaştıran bir yere sahiptir. Babanızı bu Babalar Günü’nde elektronik ürünlerle şaşırtabilirsiniz!

10-) Mouse Pad

Babalar Günü için Alabileceğiniz Elektronik Ürün Çeşitleri,
Babalar Günü için Alabileceğiniz Elektronik Ürün Çeşitleri, Süper Baba Mouse Pad

Son olarak babanıza Babalar Günü’nde alabileceğiniz hem çok pahalı olmayan hem de babanızı sevindirecek bir ürün var! Süper Baba Mouse Pad, teknoloji sever babaların beğeneceği bir hediye olacaktır. Bilgisayarını kullanırken her zaman sizin aldığınız, ona Babalar Günü mesajı veren hediyeyi gördükçe sizi hatırlayıp mutlu olacaktır.

Babalar Günü’nde babanızı mutlu etmek için tercih edebileceğiniz her türlü ürün ÇiçekSepeti‘nde VarVar! Elektronik ürünlerden çiçeklere, çikolatalardan giyim ürünlere her şeyi tek tıkla inceleyebilirsiniz!

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir