BABAYA NE HEDİYE ALINIR?


Babalar Günü’ne sayılı günler kala akıllarda ‘’Babama ne hediye alsam?’’ sorusu var.

Babalar ne sever, babaya ne hediye alınır sorusunun cevabını düşünenler için hediye alternatifleriyle dolu bir yazı hazırladık. Eminiz ki bu yazıyı okuduktan sonra babanız için aradığınız Babalar Günü Hediyesi  hakkında fikir sahibi olacaksınız.

Baba deyince, akla ilk olarak beyaz gömlek, kravat ve kol düğmeleri geliyor.  Küçükken işten eve dönmesini dört gözle beklediğimiz, geldiğinde ise odamızdan koşup ona sımsıkı sarıldığımız babamızın yakaları kolalı bembeyaz gömleği, hafifçe gevşetilmiş kravatı ve manşetlerinden parlayan kol düğmeleri birçoğumuzun hafızasında yer etmiştir.

Yıllar geçse de giyim kuşamına özen gösteren babalar için Gömlek, kravat, kol düğmesi ürünlerinin yer aldığı Babalar Günü Hediye Setleri ile babanıza çok özel bir sürpriz yapabilirsiniz.

gomlek-hediye

Bir de tavla muhabbetine doyum olmayan babalar vardır. ’’Haydi iki tek atalım’’ der ve oturur balkon masasına büyük bir keyifle. Hele bir de mars ederse karşısındakini değmeyin keyfine.

Tavla oynamayı seven babalara adına özel bir tavla hediye etmek onları hem çok duygulandıracak hem de çok mutlu edecek. Babanız ismine ve soy ismine özel bir tavla ile daha oyun başında rakiplerinden 1-0 öne geçecek.

kisiye-ozel-tavla


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş