Hediye Önerileri

BAHAR BEBEKLERİNİ BAHAR ÇİÇEKLERİYLE KARŞILAYIN

bahar-coskusu-at1933-1-1

Arkadaşınızın yakın zamanda hamile kaldığını ya da anne olduğunu öğrendiniz ve onun bu mutluluğunu paylaşmak ve onu tebrik etmek için güzel bir hediye yollamak istiyorsunuz.  Yeni anne-baba olan ya da anne-baba adayı olan sevdiklerinizi kutlamak ve yeni doğan bebeğin gelişini hoş bir şekilde karşılamak için, bebek çiçeğinden daha göz alıcı ve içten bir hediye olamaz.

Hem göze, hem de kalbe hitap eden, genelde beyaz ve sarı gibi soft renklerde ve bebeğin cinsiyetine göre pembe ya da mavi renklerde aranje edilen buketlerde, mutlaka peluş bir oyuncak hayvan, balon, kurdele vb. bebeksi ve sevimli detaylar bulunmaktadır.

gulumse-sevgilim-at1777-1-2

Siz de bebekler kadar masum ve hayat dolu görünen bu çiçeklerden yollamak ve dostlarınızın yeni bebek heyecanına ortak olmak için, Çiçek Sepeti’ndeki bebek aranjmanlarına göz atmanızı tavsiye ederiz. Çiçek Sepeti ile ister hastaneye, ister eve seçtiğiniz çiçeği göndererek sevdiklerinizin sevinçlerine ortak olmak çok kolay!

Bugün doğan ve önümüzdeki aylarda dünyaya gelecek tüm bahar bebeklerine uzun ömürler dileriz!

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir