Anne & Bebek

Çocuklar için Yazlık Bahçe Oyuncakları

Uzuuun bir okul döneminden çıkan çocuklar, pandemisiz ilk yazını geçirecek. Dolayısıyla bol bol koşup oynamak isteyecekler. Onlar koşup oynarken aklınız onlarda kalmasın istiyorsanız bahçenizi yaz oyuncaklarıyla donatabilirsiniz. Özellikle yaz dönemini uzun süreli olarak deniz kenarında geçiremeyecekseniz bu oyuncaklar ile çocuklarınızı bahçede eğlendirebilirsiniz. Birbirinden eğlenceli, yazlık bahçe oyuncakları yazımızda sizi bekliyor!

Havalar ısındığında bahçede vakit geçirmek oldukça kıymetlidir. Üstelik çocukların, açık havada oynamalarının büyük faydaları olduğunu düşününce, mutlaka olması gereken bir şeydir diyebiliriz. Çocukların açık havada zaman geçirmesi, zihinsel ve bedensel olarak gelişmeleri açısından kıymetlidir. Bu yüzden siz de birkaç açık hava oyuncağı alarak onların bu süreyi daha verimli geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Yazlık Bahçe Oyuncakları

1-) Şişme Havuz

Yazlık bahçe oyuncakları
Çocuklarınız için En Güzel Yaz Oyuncakları, Bebek Havuzu

Yaz denince akla ilk gelen ürünlerden biri tabii ki yüzme havuzlarıdır. Özellikle tatile gidemeyecek olanlar için küçük havuzlar, kurtarıcı ürünlerdendir. Çocuğunuzun yaşına uygun olarak şişme havuzları inceleyebilirsiniz. Evinizin bahçesine ya da eviniz büyükse evinizin balkonuna/terasına şişme havuzları kurabilirsiniz. Bu sayede hem çocuklarınız eğlenir hem de öğrenir! Evet, denize gidene kadar çocuklarınıza şişme havuzda yüzme pratikleri yaptırabilirsiniz. Bu sayede, vakit bulup denize gittiğinizde çocuklarınız da yüzebiliyor olur! Ayrıca su tabancası, su topu gibi suyla oynayabilecekleri diğer oyuncakları da kullanabilirsiniz.

2-) Bisiklet, Scooter ya da Paten

Yazlık bahçe oyuncakları
Yaz Mevsiminde Çocukları Eğlendirecek Ürünler, Dört Tekerli Çocuk Pateni

Çocuklar için sadece eve bağlayıcı ürünler değil, dışarıda geçirdikleri vakti değerlendirebilecekleri ürünleri de satın alabilirsiniz. Bisiklet, scooter ve paten işte tam olarak bu tarz hediyelerdendir! Çocuğunuzun ilgi alanlarına ve yaşına göre bu üç üründen birini seçebilirsiniz. Her yaştan çocuk için farklı tarz ve boyda outdoor ürünleri online olarak satın alabilirsiniz. Dört tekerli bisikletler, farklı patenler ve scooter çeşitleri sayesinde yaz tatilinin keyif dolu geçmesini sağlayabilirsiniz!

3-) Kum Oyuncakları

Yazlık bahçe oyuncakları
Yazlık, Eğlenceli Oyuncaklar, Kum Kamyonu

Yaz demek, kumda oynamak demek! Hem sahil kenarına gidebilenler için hem de bahçesi olanlar için kum oyuncakları oldukça kullanışlıdır. Çocuklar, toprağın üstünde oturup saatlerce oyun oynarlar. Ama bunun için oyalanabilecekleri bazı aletleri onlara vermeniz gerekir. Güzel bir kum oyuncak seti ile onun bütün bir yaz oyalanmasını sağlayabilirsiniz. Hatta ona küçük bir çadır da alıp bahçeye kurarak gün ortasında da rahat rahat oynamasını sağlayabilirsiniz. Kum oyuncakları ile kumdan kaleler yaparak kumun keyfini çıkarabilir!

4-) Evcilik Setleri

Oyuncak Mutfak Seti Candy Şef 16 Parça Harika  Eğitici - Öğretici Evcilik Kız Çocuk Oyuncakları
Bahçenizde Kullanabileceğiniz Oyuncaklar, Oyuncak Mutfak Seti Candy Şef

Kimi çocuklar koşup oynamayı değil, oyun kurmayı severler. Sakin oyunlar oynamayı seven çocukların favori oyunlarından biri de evciliktir. Oyun çadırı, oyuncak yemek setleri, berber ve kuaför setleri, tamir setleri, legolar… Bu tarz oyuncakları seçerek çocuklarınızın bahçede uzun uzun oynamasını sağlayabilirsiniz.

5-) Spor Hareketleri Destekleyen Trambolin ve Benzeri Fırsatlar

Yazlık bahçe oyuncakları
Yazlık Bahçe Oyuncakları, Leyaton Fileli Büyük Boy Trambolin 

Spor sever miniklerin keyifle zıplayacağı trambolinleri de bahçelere kurabilirsiniz! Çocukları oyalamak, enerjilerini atmalarını sağlamak için ona bir trambolin alabilirsiniz. Ayrıca bahçeniz genişse kaydırak, salıncak gibi farklı eğlenceli oyuncakları da bahçenize yerleştirebilirsiniz. Enerjik çocuklar için oldukça iyi bir rahatlama oyuncağı olan trambolin ve engelli parkurlu oyuncakları bahçenizde kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tarz oyuncaklar sayesinde çocuklarınızı spora da yönlendirebilirsiniz.

Çiçeksepeti’nin geniş ürün yelpazesinde çocuklarınızı mutlu edecek, eğlenmelerini sağlayacak çeşitli oyuncakları bulabilirsiniz. Eğitici ve öğretici oyuncakları, eğlenceli oyuncakları, kitapları ve çok daha fazlasını online dünyada keşfedebilirsiniz!

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir