Hediye Önerileri

BAKIŞ AÇISI FARKLI OLANLARA

Herkes hediyeyi sever, hele ki özel günlerinde. Bazı insanlar hediye vermeyi de sever, bu nedenle çok özenir, farklı bir şeyler olsun ister. Tasarımcılar, işte böyle durumlar için hediye seçimini kabusa değil eğlenceli bir aktiviteye çevirecek son derece farklı ve cazip hediyelikler tasarlamışlar. Biz de bunlardan birkaçını sizlerle paylaşmak istedik, hediye arayışı içinde olanlara fikir verebilir. Buyurun, karşınızda neşeli tasarımlarla çılgın hediyelikler!

Kaktüs Kürdanlık

image (4)

Efendim, bu görmüş olduğunuz kaktüs, su istemez, elinize batmaz. Dekoratif olmasının yanı sıra, vereceğiniz çılgın barbekü partilerinin de aranılan adamı olabilir. Kürdanların ucuna takacağınız kanepeler, zeytinler, neşeli çilekler arkadaşlarınızı eğlendirebileceği gibi, vermiş olduğunuz partiye de orijinallik katabilir. İsterseniz de evinizin günlük kürdanlık işlevini yerine getirir, tabi kullanmaya kıyabilirseniz!

“Ev Yapımı” Kurabiye Damgası

image (5)

Arkadaşlarınızın kendi yapmış olduğunuz kurabiyeler için “Bu kurabiyeler çok lezzetliymiş, nereden aldın?” gibi sorularından sıkıldıysanız, buyurun size ev yapımı olduğunu ispat eden kurabiyeler. Şayet siz de kendi el emeği kurabiyelerinizle mutfak dünyasında çığır açmak istiyorsanız, işe bu kurabiye damgalarıyla başlayabilirsiniz.

Çaycı Denizaltı

image (6)

Bu denizaltı, denizler altından en lezzetli çayları, çay saatinize yetiştirmek için çoktan yola çıktı bile. Onunla demlenen çayların apayrı bir tadı var, malum deniz aşırı yoldan geliyor, tadına da tat ekleniyor. Çay saatine gelen konuklarınızı hoş bir sürprizle karşılamak niyetindeyseniz, farklı bir alternatif olabilir.

Aşk Kavanozu

image (7)

Bu kavanoz, göründüğü gibi reçel kavanozu değil, ama içinde hem baldan hem de reçelden tatlı bir şey bulunduruyor, sizin sevginizi. Söylemek istediğiniz tüm cümleleri bu kavanozun içinde bulabileceksiniz, sevgiliniz de sizin ona olan aşkınızı her gün sayıklayacak. (Belki de tüm yılı kurtaracak bir hediye olabilir, ne dersiniz?)

Olmazsa Olmaz

kare-fanusda-beyaz-lilyum-ve-kirmizi-guller

Evet, hepsi çok güzel, hepsi son derece orijinal bu hediyeler bir tarafa, özel günlerin olmazsa olmazı çiçekler diğer tarafa tabi. Hele bu orijinal hediyeler, muhteşem bir tasarımla göz dolduran rengarenk bir çiçekle gönderilirse, herhalde değil bu yılın, yüzyılın en düşünceli sevgilisi/arkadaşı siz seçilirsiniz. Mutluluk dolu günler sizinle olsun!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir