Hediye Önerileri

BAŞAK BURCUNA HEDİYELER

Bugünler sevgili başak burcu sevdiklerinizin doğum günlerini kutladığı günler. Onlara bu özel günlerinde ayrıcalıklı hediyeler almak için yola koyulduysanız, bilmeniz gereken bazı anekdotlar var, zira başak burcu insanları kolay kolay her şeyi beğenmezler. Mükemmeliyetçi tavırları, zor beğenen yapıları ve detaycılıkları bu burcun insanlarına hediye arayanları epeyce zor durumlara sokar. Biz de bu yazıyla sizleri bu zorlu süreçte az da olsa desteklemeyi hedefliyoruz. İşte başak burcu sevdikleriniz için bizim hediye önerilerimiz:

kisiye-ozel-duvar-saati-hf3059

Kişiye Özel Duvar Saati

Başak burcu insanları çok dakiktir, ne bekler, ne bekletir. Zamanı doğru kullanma konusunda üzerlerine yoktur. Ona bu eğlenceli duvar saatini hediye ederek saatten gözünü ayırmadan işlerini yapmasını sağlayabilirsiniz. Gerçi saat biraz ters ama olsun, başak burcu insanlarının esprili yapıları bu eğlenceli hediyeyi seve seve kabul edecektir.

katlanabilir-masa-ustu-duzenleyici-turuncu-hf3550-1-3

Katlanabilir Masa Üstü Düzenleyici Turuncu

Başak burcu insanları düzen aşığıdır. Her şey yerli yerinde olsun, düzenli olsun, tertipli olsun ister. Ortada yığınla duran kitapların düzensiz görüntüsü başak burcunu çileden çıkarabilir. Bu eğlenceli kitap tutucu sayesinde hem ortalıktaki kitap kalabalığına bir son verecek, hem de keyifli bir görünüm elde edecektir ki bu durum onun gerçekten hoşuna gider.

spor-ayakkabi-kalem-kutusu-hf5597-1-1

Spor Ayakkabı Kalem Kutusu

Yaşadığı her alanı düzenlemeye ve tertiplemeye ant içmiş başak burcuna, ofisteki çalışma masasında da rahat yok! Karmaşık görünen kalemlerini derleyip toplayacak ve aradığını hemen bulabilmesini sağlayacak bu kalem kulesi ile hem ona rahat bir nefes aldırabilir, hem de kalbini fethedebilirsiniz.

aris-bicak-not-defteri-hf3605-1-2

Bıçak Not Defteri

Başak burcu insanları hafızalarına ve zekalarına güvenir ama hafızalarının onlara küçük oyunlar oynamasına da müsaade etmez. Buzdolabı için ona alacağınız bu notluk sayesinde planlı hayatını ve unutmaması gerekenleri bu notluğa yazmasını sağlayabilir, onun detaylar arasında boğulan hayatını biraz da olsa kolaylaştırabilirsiniz.

Bizim önerilerimiz bunlar, en doğru hediyeyi almak ve sevdiklerinizi sevindirmek için CicekSepeti.com‘a uğramayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir