Hediye Önerileri

Başınızı Koymak İsteyeceğiniz İlginç Yastıklar

Yastık deyip geçmeyin! Bir yastık tüm gününüzün iyi geçmesini sağlayabildiği gibi, rahatsızlığı ile de işyerinde hayalet gibi dolaşmanıza neden olabilir.

Uyku, gün içerisinde gerekli verimi alabilmemiz için çok önemlidir. Eğer kaliteli bir uyku çekebilirseniz vücudunuz birçok bakımdan fayda görecektir. Ancak düzensiz ve kalitesiz uyku tüm yaşantınızı zora sokabilir. İstanbul Teknik Üniversitesi’nin yapmış olduğu bir incelemede Uyku gizli bir güçtür ve başarıda çok etkilidir şeklinde bir sonuca varılmış. bu incelemeye göre Uykunun kalitesi daima uyunan süreden daha önemlidir. Hayatınızı düzene sokabilecek uykunun incelikleri için yazının devamını ayrıca buradan inceleyebilirsiniz.

Uyku, yatak derken akla gelen diğer eleman ise yastıklardır. Yastık seçimi herkes için değişir. Kimi alçak kimi yüksek yastık sever. Bazısı için sert yastıkta yatmak kaldırıma başını yaslamak gibi iken bazıları için mükemmel uykunun vazgeçilmezidir. Bazı yastıklar da vardır ki kullansanız bir dert kullanmasanız ayrı bir dert. Bu yazımızda birbirinden ilginç yastıkları sizler için araştırdık ve gördük ki ilginç yastık tasarımları uçsuz bucaksız bir derya imiş. O kadar çok model var ki, hemen her şekilde bir yastık bulabilmek mümkün.

yastık gif
Görsel: PopKey

Peki bir yastık rahatlığının yanı sıra tasarımı ile de sizi etkileyebilir mi? Görür görmez başınızı koymak isteyeceğiniz ilginç yastıklar ile odanızı süslemek isteyeceksiniz.

Her Yerde Uyurum Yastık
deve kuşu yastık
Görsel: Çiçek Sepeti

Artık uyumak için eve gitmenize gerek yok! Deve Kuşu Yastık ile başınızı kuma gömüp gibi masaya gömüp, gün içinde ufak bir kestirme yapmak istediğiniz her an uyuyabileceksiniz. Ders aralarında, küçük molalarda veya bulduğunuz diğer fırsatlarda rahatça uyuyabilirsiniz.

Pacman Yastık
pacman yastık
Görsel: Çiçek Sepeti

Bir zamanların en popüler oyunu Pacman, şimdi de sevdiklerinizi tatlı bir uykuya daldırmak için geliyor. Koltukların üzerinde küçük kestirme molaları için oldukça güzel bir tercih.

Havuç Yastık
havuç yastık
Görsel: The Green Head

Her görende sarılma isteği uyandıran sevgi dolu havuç yastık. Yalnız olduğunuz gecelerde sarılıp uyumak için ideal bir yastık değil mi?

Aşk Böcekleri Yastık
Sevgili Yastığı
Görsel: Çiçek Sepeti

Eskiden bir yastıkta kocayın derlermiş evlenen çiftlere. Uzun tek bir yastıkları olurmuş gerçekten de. Şimdi zaman değişti tabi. Herkes kendi rahatına göre yastık seçiyor. Ancak yine de aynı yastıpa baş koymak isteyen çiftler bu yastığı tercih edebilir. Sevgili Yastığı ile romantik çiftler bir yastıkta kocayacak.

Karpuz Yastık
karpuz yastık
Görsel: Homedit

Ev dekorunuzu tamamlayacak bu ilginç yastık modelleri lezzetli karpuz dilimleri. Sıcak atmosferin hakim olduğu odalar için son derece neşeli tasarımlar değil mi?

Hayali Erkek Yastık 
gömlek yastık
Görsel: Çiçek Sepeti

Gömlek Yastık tasarımıyla en eğlenceli ve ilginç hediyelerden biri olacak. Kareli gömlek şeklinde tasarlanmış bir yastık evinizin baş köşesinde yerini alacak. Eline de bir kumanda verin, oldu mu size baba :)

Hamburger Yastık
hamburger yastık
Görsel: Cook N’ Color

Fastfood tutkunları, bakın burada ne var? Hamburger şeklinde dev bir yastık. Üstelik bu yastığın içerisindeki tüm malzemeler de yastıktan. Yani televizyon karşısında ayaklarınızı uzatıp keyif yaparken kullanabileceğiniz bu yastığın içerisinden çıkaracağınız domatesleri de sırtınıza koyabilirsiniz. Ya da yüksek geliyorsa marul yastığı içinden çekip çıkarabilirsiniz.

Piyano Yastık
piyano yastık
Görsel: Çiçek Sepeti

Müzikseverler el kaldırsın! Bu yastığı kendinize ya da piyano seven bir arkadaşınıza alabilirsiniz. Piyano Yastık ile müzik tutkunu sevdikleriniz rüyalarında bile müzikten kopamayacak.

Alarmlı Yastık
alarmlı yastık
Görsel: The Interesting Blog

Sabah uyanırken güçlük mü çekiyorsunuz? Bu yastık sizin için kendinden alarmlı. Aynı zamanda yastığın bir diğer güzel yanı üzerinde ışıklı bir şekilde saat bulunuyor. Siz üzerinde uyurken sönen ışık, başınızı kaldırdığınız anda bir sensör gibi geri yanıyor. Yani geceleri uyandığınızda saatin kaç olduğuna bakmak için telefonunuzu aramanıza gerek yok, başınızı kaldırın yeter.

Gameboy Yastık
gameboy yastık
Görsel: Çiçek Sepeti

Gameboy Yastık, oyun tutkunu sevdiklerinize alabileceğiniz en esprili hediyelerden biri. Ah bir de bunun gerçekten oyun oynanabilen hali olsa. Çok şahane olmaz mıydı?

Kamera Yastık
kamera yastık
Görsel: p3mil

Bu yastıklar ise kamera şeklinde. Ev ve işyerlerinde koltuk ya da yatak üzerinde süs olarak kullanılabilecek yastıklardan. Güzelliklerini sergileyen, kestirmek istediğinizde ise başınızı yaslayabileceğiniz türden.

Benim Tarafım – Senin Tarafın Yastık Kılıfı 
benim-tarafim-senin-tarafin-yastik-kilifi
Görsel: Çiçek Sepeti

Benim Tarafım – Senin Tarafın Yastık Kılıfı, romantik olduğu kadar eğlenceli çiftlere özel. Her akşam yorgan ve yer tartışması yapan çiftler, tüm anlaşmazlıkları şimdi çözecek. Bunun bir de benim, senin ve kedinin tarafı versiyonu var ki… Üzgünüz beyler sizin taraf hayli daralıyor :)

Donut Yastık
donut yastık
Görsel: Aliexpress

Rejimde olmanız sadece tatlı yememenizi gerektirir. Yeme de yanında yat dedikleri tarz da tam olarak bu yastık oluyor. :)

Puro Yastık
Puro Yastık
Görsel: Çiçek Sepeti

Puro Yastık, ev ve ofislere fazlasıyla eğlence katacak olan yastıklardan. Aynı havuç yastık gibi, sarılıp kestirmesi de hayli zevkli.

Cupcake Yastık
cupcake yastık
Görsel: Crookedbrains

Tatlıseverler tekrardn merhaba, evet aynen böyle sarılıyoruz. Yemiyoruz.

Darbuka Yastık
darbuka yastik
Görsel: Çiçek Sepeti

Kapı gıcırtısında dahi oynayan, darbuka sesi duyunca da kendinden geçen sevdiklerinize darbuka şeklinde bir yastık hediye edebilirsiniz.

Pancake Yastık
krep yastık
Görsel: Pinterest

Nimet o, kalk üzerinden! Pardon ya yastıkmış :) Pancake şeklinde minderler de aynı hamburger yastık gibi kullanışlı ve keyifli.

Kaslı Erkek Vücut Yastık
kaslı erkek vücudu yastık
Görsel: Çiçek Sepeti

Kaslı erkek yastık, sevdikleriniz için de oldukça eğlenceli ve farklı bir hediye alternatifi, tabii kendinize de.

Bikinili Kadın Vücut Yastık
bikinili kadın vücudu yastık
Görsel: Çiçek Sepeti

Beyler sizi de unutmadık elbette :) Bu birbirinden eğlenceli yastık modelleri gerçekten var ve kullanılıyorlar. Siz de bunlardan bir tanesine sahip olmak ister miydiniz?

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir