Bayram Anılarını Tazeleyecek Fotoğraflı Ürünler


1
1 point

Özel günlerde ve bayramlarda sevdiklerimizin yanında olmak, bu anları onlarla paylaşmak ve birlikte biriktirdiğiniz anılara yenilerini eklemek herkes için çok özeldir. Bu anıları onlara hediye etmek ise birine verilebilecek en güzel hediyelerden biridir. Anılarınızın kalıcılığını sağlayan, anıları her zaman taze tutan fotoğraflı ürünler ile sevdiklerinize bu bayram unutamayacakları bir hediye verebilirsiniz!

Bazı bayramlarda sevdiklerimiz ile yan yana, mutluluğu ve heyecanı paylaşıyor oluruz bazen ise onlardan uzakta oluruz. Ama nerede olursak olalım onlarla aynı duyguları paylaşır, birbirimize hediyeler gönderir ya da veririz. Onlar için en özel hediyeleri seçer, en güzel şekilde paketler, en duygusal mesajlarla hediyelerimizi süsleriz. Bu bayramda sevdiklerinize duygusal anlar yaşatmak, biriktirdiğiniz anıları paylaşmak ve onu mutlu etmek isterseniz birbirinden güzel ve özel olan, bayram anılarını tazeleyecek fotoğraflı ürünler ile onu şaşırtabilirsiniz. Bayramda sevdiklerinizi özel hediyeler ile mutlu etmek bir tık uzağınızda!

Kişiye Özel Ahşap Dönme Dolap ve Sevimli Ayıcık

Ahşap dönme dolap ve sevimli ayıcık

Özel sticker kağıtlar ile hazırlanan, 16 farklı fotoğrafınıza yer verebileceğiniz ahşap dönme dolap ve sevimli ayıcık, fotoğraflı ürünler arasında en romantiklerinden biri! Fotoğraf çerçevesinin yanı sıra, çerçeve ile birlikte gelen ayıcığın üzerine kendi istediğiniz bir görseli ekleterek ona en güzel sürprizi yapabilirsiniz. Kişiye özel olarak özenle hazırlanan bu ürün tam bir bayram hediyesi!

 Mandallı İpli Led Işıklı Fotoğraf Askısı

Led ışıklı fotoğraf askısı

Led ışıklı fotoğraf askısı ile fotoğrafların çok daha güzel görünmesini sağlayabileceğinizi biliyor musunuz? Hatırladıkça yüzünüzü gülümseten anıları bir araya getirip sevdikleriniz ile paylaşmanızı sağlayan bu ürün evin hangi odasında olursa olsun, bulunduğu yere de şıklık ve sıcaklık katacak türden. İç ısıtan bir bayram hediyesi olarak sevdiklerinize bu anıyı hediye edebilirsiniz.

Yağlı Boya Tasarımlı Kanvas Tablo 

Yağlı boya tasarımlı kanvas tablo

Hatıra fotoğraflarının anılara dönüştüğü yağlı boya tasarımlı kanvas tablo çeşitleri ile sevdiklerinizi şaşırtıp onları mutlu edebilirsiniz. Evin her köşesine yakışacak olan bu yağlı boya tablo; ortak anılarınızdan oluşan bir resim ya da onun en güzel anının bir hatırası olabilir. Anılarınızı çoğaltmak için bu tarz baskılar yaptırarak ona orijinal hediyeler verebilrsiniz.

Beyaz Bahar Dalı Fotoğraf Ağacı 

Beyaz bahar dalı fotoğraf ağacı

Bahar dalları üzerinde en güzel anılarınızdan oluşan bir fotoğraf ağacı… Beyaz bahar dalı fotoğraf ağacı ile sevdiklerinize romantikliğin zirvesine ulaşan bir hediye verebilirsiniz. Küçük mandallar ile bahar dallarına tutturulan hatıra fotoğraflarından oluşan bu ağaç, hem dekoratif bir ürün olmasıyla hem de duyuları ifade etmesiyle bir hediyenin olabileceği en güzel hallerden birine bürünüyor. 10 adet özel fotoğraf ile hem kendiniz hem de sevdikleriniz için özel bir hediye oluşturabilirsiniz!

Fotoğraflı Kolaj Tablo

Fotoğraflı kolaj tablo

25 adet görselden oluşan fotoğraflı kolaj tablo, birçok anıyı anda görmenizi sağlayan, farklı anılarla süslendiği için anlamı artan bir hediye seçeneği. Fotoğraflı ürünler arasında yer alan bu kolaj ile sevdiklerinizin evlerinde anıların her daim görünür olmasını sağlayabilirsiniz. Farklı anlardan birçok anıyı bir araya getirebileceğiniz bu ürün ile sevdiklerinizin yanında olmasanız bile onlara, yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

Kişiye Özel Fotoğraflı Çerçeve Ve Melek Kolye

Fotoğraflı çerçeve ve melek kolye

Bir taşla iki kuş vurup ona aynı anda iki hediye almaya ne dersiniz? Fotoğraflı çerçeve ve melek kolye setinin fotoğrafı sayesinde hep hatırlanmasını istediğiniz anıları onunla buluşturup melek kolye ile hediyeyi birleştirerek unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz. Üstelik fotoğraf çerçevesine istediğiniz, özel bir mesaj da yazdırabilir; hediyeyi daha kişisel bir hale getirebilirsiniz.

Fotoğraflı Ahşap Kutu

Fotoğraflı ahşap kutu

Fotoğraflı ürünler arasında yer alan bu eğlenceli fotoğraflı ahşap kutu, sıradan fotoğraf çerçevelerinden .çok daha farklı olmasıyla dikkat çekiyor. İçerisine 10 adet fotoğraf sığan bu fotoğraf kutusunun üzerinde istediğiniz bir ismi veya mesajı yazdırabilmeniz de onu daha özel bir hale getiriyor. Anılarınızı sürprizli bir hale getiren, eğlenceli bir fotoğraf albümü arıyorsanız fotoğraflı ahşap kutu tam size göre! Her bir kare ile anılarınızı tazeleyip sevdiklerinizin yüzünde kocaman bir gülümseme oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Fotoğraflı Ay Lamba

Fotoğraflı ay lamba

Hem odayı aydınlatıyor hem de en sevdiklerinizin fotoğrafıyla süslü… Sevdikleriniz için daha güzel bir hediye olabilir mi? Fotoğraflı ay lamba, evin en güzel yerinde, baktıkça sevdiklerinizi hatırlamanızı sağlayacak fotoğraflı ürünler arasında yer alır. İsterseniz onunla özel bir anınızın fotoğrafını isterseniz hep birlikte ailece paylaştığınız anılardan oluşan bir fotoğrafı ay lamba üzerine işleterek en güzel hediyeyi oluşturabilirsiniz. Sevdiklerinizin fotoğrafı ile aydınlanan odalarda mutlu olmanın keyfini birlikte çıkarabilirsiniz.

Fotoğraflı Sihirli Ayna

Fotoğraflı sihirli ayna

Ne demiş kraliçe: “Ayna ayna söyle bana, var mı benden güzeli bu dünyada?” Siz de, sevdiklerinizin ne kadar güzel olduklarını her gün, her an hatırlamalarını istiyorsanız fotoğraflı sihirli ayna sayesinde ona orijinal bir sürpriz yapabilirsiniz. Led ışıklı ayna ve fotoğraf çerçevesinin birleşmesiyle oluşan bu ürün, sevdiklerinizin güne güzel başlamasını sağlayacak! Işıksız halinde ayna gibi görünen, ışığı yandığı anda sihirli bir şekilde cam yerinde fotoğraf beliren ürün ile bayram sürprizi yapabilirsiniz.

Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak

Fotoğraflı sihirli kupa bardak

Ve sevdiklerinizi mutlu edecek, onlara birçok anıyı hatırlatacak fotoğraflı ürünler arasından son önerimiz fotoğraflı sihirli kupa bardak! Oda sıcaklığında siyah renkte görünen, içine sıcak bir sıvı eklendiğinde sürpriz fotoğrafı meydana çıkan bu bardak ile sevdiklerinize sevimli bir sürpriz yapabilirsiniz. Bir bardak sıcak çay içene kadar sıradan bir kupa gibi görünse de kişiye özel olarak hazırlanan sürpriz fotoğrafı ile sevdiklerinizin gönlünde taht kuracağına eminiz!

Bu bayram, ÇiçekSepeti ile Türkiye’nin her yerine hediye ve çiçek gönderebilmenin keyfini yaşayın! Çok daha fazla ve farklı modellerde fotoğraflı ürünü ÇiçekSepeti‘nde bulabilirsiniz!

İlginizi çekebilecek bazı yazılarımız:


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aybuke