Hediye Önerileri

Bayram Anılarını Tazeleyecek Fotoğraflı Ürünler

Özel günlerde ve bayramlarda sevdiklerimizin yanında olmak, bu anları onlarla paylaşmak ve birlikte biriktirdiğiniz anılara yenilerini eklemek herkes için çok özeldir. Bu anıları onlara hediye etmek ise birine verebileceğiniz en güzel hediyelerdendir. Anılarınızın kalıcılığını sağlayan, anıları her zaman taze tutan fotoğraflı ürünler ile sevdiklerinize bu bayram unutamayacakları bir hediye verebilirsiniz!

Bazı bayramlarda sevdiklerimiz ile yan yana, mutluluğu ve heyecanı paylaşıyor oluruz. Bazen ise onlardan uzakta olmak zorunda kalırız. Ama nerede olursak olalım onlarla aynı duyguları paylaşırız. Birbirimize hediyeler gönderir ya da veririz. Onlar için en özel hediyeleri seçip en güzel şekilde paketleriz. Ayrıca en duygusal mesajlarla hediyelerimizi süsleriz. Bu bayramda sevdiklerinize duygusal anlar yaşatmak, biriktirdiğiniz anıları paylaşmak istiyorsanız fotoğraflı ürünleri tercih edebilirsiniz. Onu mutlu etmek isterseniz birbirinden güzel ve özel olan, bayram anılarını tazeleyecek fotoğraflı ürünler ile onu şaşırtabilirsiniz. Bayramda sevdiklerinizi özel hediyeler ile mutlu etmek bir tık uzağınızda!

Fotoğraflı Ürünler ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin!

1-) Kişiye Özel Ahşap Dönme Dolap ve Sevimli Ayıcık

Fotoğraflı Ürünler
Fotoğraflı Ürünler ile Sevdiklerinizin Bayramına Renk Katın!

Özel sticker kağıtlar ile hazırlanan, 16 farklı fotoğrafınıza yer verebileceğiniz ahşap dönme dolap ve sevimli ayıcık, fotoğraflı ürünler arasında en romantiklerinden biri! Fotoğraf çerçevesinin yanı sıra ayıcık da bu hediye romantizm katıyor. Çerçeve ile birlikte gelen ayıcığın üzerine kendi istediğiniz bir görseli ekleterek ona en güzel sürprizi yapabilirsiniz. Kişiye özel olarak özenle hazırlanan bu ürün tam bir bayram hediyesi!

 2-) Mandallı İpli Led Işıklı Fotoğraf Askısı

Led ışıklı fotoğraf askısı
Bayramı Renklendirecek, Sevdiklerinizi Gülümsetecek Fotoğraflı Ürünler

Led ışıklı fotoğraf askısı ile fotoğrafların çok daha güzel görünmesini sağlayabileceğinizi biliyor musunuz? Hatırladıkça yüzünüzü gülümseten anıları bir araya getirip sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Bu ürün evin hangi odasında olursa olsun, bulunduğu yere de şıklık ve sıcaklık katacak türden. İç ısıtan bir bayram hediyesi olarak sevdiklerinize bu anıyı hediye edebilirsiniz.

3-) Yağlı Boya Tasarımlı Kanvas Tablo 

Fotoğraflı Ürünler
Fotoğraflı Ürünler ile Sevdiklerinizi Gülümsetin!

Hatıra fotoğraflarının anılara dönüştüğü yağlı boya tasarımlı kanvas tablo çeşitleri de VarVar! Siz de bu ürünler sevdiklerinizi şaşırtıp onları mutlu edebilirsiniz. Evin her köşesine yakışacak olan bu yağlı boya tablo, ortak anılarınızdan oluşan bir resim ya da onun en güzel anısının bir hatırası olabilir. Anılarınızı çoğaltmak için bu tarz baskılar yaptırarak ona orijinal hediyeler verebilirsiniz.

4-) Beyaz Bahar Dalı Fotoğraf Ağacı 

Beyaz bahar dalı fotoğraf ağacı
Fotoğraflı Ürünlerin Güzelliği ile Sevdiklerinizi Şaşırtın!

Bahar dalları üzerinde en güzel anılarınızdan oluşan bir fotoğraf ağacı… Beyaz bahar dalı fotoğraf ağacı ile sevdiklerinize romantikliğin zirvesine ulaşan bir hediye verebilirsiniz. Küçük mandallar ile bahar dallarına tutturulan hatıra fotoğraflarından oluşan bu ağaç, dekoratif ve romantik. Bu yüzden bir hediyenin olabileceği en güzel hallerden birine bürünüyor. 10 adet özel fotoğraf ile hem kendiniz hem de sevdikleriniz için özel bir hediye oluşturabilirsiniz!

5-) Fotoğraflı Kolaj Tablo

Fotoğraflı Ürünler
Kolaj Tablo ile Sevdiklerinize Unutamayacakları Bir Hediye Verin

25 adet görselden oluşan fotoğraflı kolaj tablo, birçok anıyı anda görmenizi sağlar. Ayrıca farklı anılarla süslendiği için anlamı artan bir hediye seçeneğidir. Fotoğraflı ürünler arasında yer alan bu kolaj ile sevdiklerinizin evlerinde anıların her daim görünür olmasını sağlayabilirsiniz. Farklı anlardan birçok anıyı bir araya getirebileceğiniz bu ürün ile sevdiklerinizin yanında olmasanız bile onlara, yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

6-) Kişiye Özel Fotoğraflı Çerçeve Ve Melek Kolye

Fotoğraflı çerçeve ve melek kolye
Kişiye Özel Fotoğraflı Hediyeler ile Anı Yakalayın!

Bir taşla iki kuş vurup ona aynı anda iki hediye almaya ne dersiniz? Fotoğraflı çerçeve ve melek kolye seti ile bunu başarabilirsiniz! Fotoğrafı sayesinde hep hatırlanmasını istediğiniz anıları onunla buluşturup melek kolye ile unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz. Üstelik fotoğraf çerçevesine istediğiniz, özel bir mesaj da yazdırabilirsiniz! Böylece hediyeniz çok daha özel, kişisel bir hale gelir!

7-) Fotoğraflı Ahşap Kutu

Fotoğraflı Ürünler
Bayramda Anılarla Sevdiklerinizi Gülümsetin

Fotoğraflı ürünler arasında yer alan bu eğlenceli fotoğraflı ahşap kutu, sıradan ürünlerden çok daha farklı olmasıyla dikkat çekiyor. Bu kutunun içerisine 10 adet fotoğraf sığıyor. Ayrıca fotoğraf kutusunun üzerinde istediğiniz bir ismi veya mesajı yazdırabiliyorsunuz. Böylece hediyenizi çok daha daha özel bir hale getirebiliyorsunuz. Anılarınızı sürprizli bir hale getiren, eğlenceli bir fotoğraf albümü arıyorsanız fotoğraflı ahşap kutu tam size göre! Her bir kare ile anılarınızı tazeleyip sevdiklerinizin yüzünde kocaman bir gülümseme oluşmasını sağlayabilirsiniz.

8- ) Fotoğraflı Ay Lamba

Fotoğraflı ay lamba
Fotoğraflı Ürünlerin Güzelliği ile Sevdiklerinizi Gülümsetin!

Hem odayı aydınlatıyor hem de en sevdiklerinizin fotoğrafıyla süslü… Sevdikleriniz için daha güzel bir hediye olabilir mi? Fotoğraflı ay lamba, evin en güzel yerinde, baktıkça sevdiklerinizi hatırlamanızı sağlayacak fotoğraflı ürünlerden. İsterseniz onunla özel bir anınızın fotoğrafını isterseniz hep birlikte, ailece paylaştığınız anılardan oluşan bir fotoğrafı seçebilirsiniz. Bu fotoğrafı ay lamba üzerine işleterek en güzel hediyeyi oluşturabilirsiniz. Sevdiklerinizin fotoğrafı ile aydınlanan odalarda mutlu olmanın keyfini birlikte çıkarabilirsiniz.

9-) Fotoğraflı Sihirli Ayna

Fotoğraflı Ürünler
Fotoğraflı Ürünlerin Güzelliği ile Sevdiklerinizi Şaşırtın!

Ne demiş kraliçe: “Ayna ayna söyle bana, var mı benden güzeli bu dünyada?” Siz de, sevdiklerinizin ne kadar güzel olduklarını her gün, her an hatırlamalarını istiyorsanız fotoğraflı sihirli aynayı tercih edebilirsiniz. Böylece ona orijinal bir hediye verebilirsiniz. Led ışıklı ayna ve fotoğraf çerçevesinin birleşmesiyle oluşan bu ürün, sevdiklerinizin güne güzel başlamasını sağlayacak! Ayrıca bu ürün ışıksız halinde ayna işlevi görür. Işığı yandığı anda ise sihirli bir şekilde cam yerinde fotoğraf belirir. Siz de bu farklı ve eğlenceli ürün ile sevdiklerinize bayram sürprizi yapabilirsiniz.

10-) Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak

Fotoğraflı Ürünler
Ayrıca En Güzel Fotoğraflı Ürünlerle Sevdiklerinizi Şaşırtacak Sürprizler Yapın

Ve sevdiklerinizi mutlu edecek, onlara birçok anıyı hatırlatacak fotoğraflı ürünler arasından son önerimiz fotoğraflı sihirli kupa bardak! Bu bardak, oda sıcaklığında siyah renktedir. Ama içine sıcak bir sıvı eklendiğinde sürpriz fotoğrafı meydana çıkar! Bu bardak ile sevdiklerinize sevimli bir sürpriz yapabilirsiniz. Bir bardak sıcak çay içene kadar sıradan bir kupa gibi görünse de kişiye özel olarak hazırlanan sürpriz fotoğrafı ile sevdiklerinizin gönlünde taht kuracağına eminiz!

Bu bayram, ÇiçekSepeti ile Türkiye’nin her yerine hediye ve çiçek gönderebilmenin keyfini yaşayın! Çok daha fazla ve farklı modellerde fotoğraflı ürünü ÇiçekSepeti‘nde bulabilirsiniz! Ayrıca online olarak ya da Mobil Uygulama üzerinden siparişlerinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Ayrıca ilginizi çekecek bazı yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir