BAYRAM TATİLİNDE AİLENİZLE DOYASIYA NASIL VAKİT GEÇİREBİLİRSİNİZ


Ailelerinden ve akrabalarından uzakta yaşayan veya yoğun çalıştığından dolayı ailesine fazla vakit ayıramayanlar için bayramlar en güzel zaman dilimleri oluverir. Herkesin yaşadığından biraz daha coşkulu yaşar bu kişiler bayramı.

Eve dönüşü temsil eder bayramlar, aile kahvaltısını, aynı masada oturmanın neşesini temsil eder. Erken kalkılan bir tatile asla isyan etmemektir bayram, ailesinden uzakta yaşayanlar için. 

Ailenizle doyasıya vakit geçirmek istiyorsanız işe sizler için önerilerimiz;

#VapurKeyfi

En uzun vapur hattını seçip bayramda ailenizle mis gibi havanın tadını çıkarabilir, çayın ve simidin tadına bir kez daha doyabilirsiniz.

Uzun süren kahvaltılar

Bir masanın etrafında toplanıp da bol sohbet ve afiyetle ailenizle vakit geçirmek ne kadar da özlediğiniz bir şey değil mi? Anne eli değmiş reçeller, içilen çayın kahvenin bile tadı bir başka…

Komşunun oğlu da artık büyüdüğüne göre masada konuşulacak konular oldukça birikmiş görünüyor 🙂

Yüzmek

Havalar hala sıcakken denizin tadına ailenizle varabilir, yüzmeyi tercih etmiyorsanız deniz kenarında kahvenizi içerek yaz yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Bisiklet yolculuğu

Bayram gibi bayram = çocukluğunuzdaki gibi bisiklete binebileceğiniz bir bayram.

Özlediğiniz o günleri anmak için, aile albümündeki fotoğraflarınıza baktıktan sonra size bisiklete binmeyi öğreten babanızla birlikte bir bisiklet turuna çıkmalısınız.


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş