Hediye Önerileri

BAYRAMA ÖZEL ÇİÇEK VE HEDİYELER

’’Nerede o eski bayramlar?’’ der büyüklerimiz…  Biz de her defasında kendimize sorar dururuz. ’’Ne kadar değişmiş olabilir ki bayram kavramı?’’

Oysa çocukluğumuzdaki bayramları şimdiki bayramlara kıyasladığımızda, değişen bir şeyler olduğunu fark etmemiz çok da uzun sürmez.

image

Eski bayramların tadına tat katan bir şey var ise, o da birlik ve beraberlikti. Kuşak kuşak ailelerin sevgiyle kucaklaştığı, bayramın coşkusunu hep birlikte paylaştığı o eşsiz anları akıp giden zamanda yakalamak mümkün müdür?

Kimimize göre mümkün, kimimize göre artık pek de mümkün değil…

Şimdi birçoğumuz, hayatın yoğun temposunda kendine bile kolay kolay zaman yaratamıyorken, o eski bayramlar büyüklerimizin dilinde her bayram öncesi tekrar tekrar yaşanacaktır.

image (1)

Sevdiklerimizin yanlarında olmak, onlarla bayram coşkusunu birlikte yaşamak paha biçilemez. İş, güç veya başka bir nedenle sevdiklerimizden uzakta olup bayramları eskisi gibi yaşayamasak da bu özel günde göndereceğimiz bir bayram hediyesiyle sevdiklerimizi mutlu edebiliriz.

image (2)

Güzel bir çiçek, bir bayram klasiği olan bayram çikolatası; farklı alternatif arayanlara özel, kek buketi, kurabiye sepeti, meyve sepetleriveya sevdiklerinizin ilgi alanına özel hediyeler ile onlara bayramda yanlarında olduğunuzu hissettirmenin rahatlığını ve mutluluğunu yaşamak ister misiniz?

image (3)

Bayramda sevdiklerinizin yanında olamasanız da bayrama özel hediyelerle onları mutlu etmek artık bir tık uzağınızda.

ÇiçekSepeti ailesi olarak herkese sevdikleriyle birlikte iyi bayramlar dileriz… J

https://www.ciceksepeti.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir