Trend

BAYRAMINIZ ÇİKOLATA TADINDA GEÇSİN

Şimdi soruyoruz size, bayram çikolatasız olur mu? Evinize gelen misafirlerinize çikolata tutmadan, uzun zamandır görmediğiniz büyüklerinizi bayram ziyaretine giderken çikolata götürmeden, çikolata tadında bir bayram dilemeden bayram kutlanır mı hiç? Evet, bizce de kutlanmaz. İşte biz de tam da bu sebepten kolları sıvadık, mutfağa adım attık. En lezzetli kakaoları, en  taze sütlerle birleştirdik, ortaya muhteşem bir lezzet çıkardık. Üstüne de bayram mesajımızı yazdık, bu bayramı herkes için unutulmaz kıldık. Neden mi?

kisiye-ozel-hazirlanan-sutlu-harf-cikolata-ck123-1-3

Çünkü bayram demek “hatırlamak” demektir, bayram demek “muhabbet” demektir. Bayram “büyükleri mutlu etmek”, “çocukları sevindirmek” demektir. Bazen bir küçük buğse yeter bir kalbi çalmaya, bazen sıcacık uzanan bir el. Ama gülümseyen bir yüz görmek, küçük bir kalbi mutlu etmek dünyadaki her şeye bedel.

Çiçek Sepeti bu bayram da sevdiklerinizi mutlu etmek için dur durak bilmeden çalışıyor. Tüm sevgisini, tüm çabasını yine gülümseyecek yüzlere ulaşmak için harcıyor. Sevdiklerinizin sevincini paylaşmak, sizin sayenizde mutlu olmalarına bir nebze de olsa yardımcı olmak bizlere bayramların en büyüğünü yaşatıyor.

The little boy enjoying a zephyr in chocolate
The little boy enjoying a zephyr in chocolate

Bu bayram yine birlikteyiz. Çikolata tadında bir bayramı, sevdiklerinizle beraber kusursuzca kutlayabilesiniz diye biz yine sizinleyiz. Tatlı bir bayram geçirmeniz dileğiyle…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir