Bebek Hediyesi Olarak Verilebilecek 3 Çiçek Aranjmanı


Bebek sahibi olmak insanın yaşamda en derin mutluluklardan birini yaşadığı anlar arasında yer alıyor. Çiçek aranjmanlarıyla bebeklere kocaman bir hoş geldin diyebilirsiniz.

Çiçek göndermek sizde sadece sevgilinize yaptığınız hoş bir sürprize ve anneler günü hediyesine karşılık geliyorsa güzel bir çiçek aranjmanıyla insanlarda pozitif duygular yaratmanın mutluluğunu  kaçıranlardan olabilirsiniz. Tüm özel günlere eşlik edecek çiçek buketleri iyi dilekleri ifadenin en güzel, en içten yollarından birini oluşturuyor. Bebek sahibi olmak bu özel anların belki de en değerlilerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Bebek sahibi olan sevdiklerinize hediye olarak şık bir aranjman göndermek onların mutluluğunu paylaştığınızı gösterebilirsiniz. Dilerseniz yeni doğum yapan ve size harika bir armağan veren eşinize de çiçek hediye edebilirsiniz.

Özel Ana Özel Bir Hediye

image (1)

Gülümse sevgilim” adlı aranjman yeni bebeği olmuş babaların eşlerine hediye edebilecekleri sevimli bir çiçek aranjmanı olarak dikkat çekiyor. Yeni anneyi çok mutlu edecek sevimli aranjmanın içerisinde, bebeğe ilk oyuncak armağanı da olabilecek bir peluş ayıcık da yer alıyor. Çiçeklere sarılan ayıcığın yüzündeki şirin gülümseme herkese bulaşmaya hazır gibi duruyor. Bu çiçeklerle aranıza yeni katılan minik varlığa hoş geldin derken, annesini de kutlayabilirsiniz.

Renkli Cıvıl Cıvıl Bir Merhaba

Boğaz incisi adlı şık aranjman, turuncu ve pembe çiçeklerin iç açıcı pozitif enerjisini yansıtıyor. Bu aranjman sanki hayatınıza giren yeni renge rengarenk bir gönderme niteliği taşıyor. Başucunda bu aranjmanı gören annenin sevinci ve yaşayacağı pozitif duygular tüm aileyi mutlu edecektir. Yeni bebekle yaşamımıza giren neşeyi ve coşkuyu bu aranjman ile kolayca ifade edebilirsiniz.

bogaz-incisi-at1924-1-1

Çiçekle Gelen Mutluluk

Mutluluk küresi adı verilen aranjman gerçekten de mutluluk hisleri oluşturacak bir görünüme sahip. Aileye katılan yeni bireyin çoğalttığı sevgiyi de çağrıştıran bu aranjman, güllere eşlik eden cipso ve yapraklarla hoş bir görünüm oluşturuyor. Böylece dolu dolu görünümüyle tam da ideal bir bebek hediyesi niteliği taşıyor. Sevginin en net ve en saf ifadeleri olan kırmızı güllerle bebeğe hoş geldin diyebilirsiniz.

image (2)

Siz de bebek hediyesi seçecekseniz çiçek göndermenin bebek kadar masum ve içten hoş geldin mesajını değerlendirmeyi unutmayın.


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş