Hediye Önerileri

Bir Çiçek Sepeti ile Kim Mutlu Olmaz ki?

İster özel bir kutlamada ister sıradan bir günde, sevgiyi anlatmanın rengarenk bir ifadesi olan çiçek sepetlerine kimse kayıtsız kalamaz.

Bir çiçek ruhu okşar. Birden fazla çiçek ise o ruha hep hatırlanacak bir mutluluk sunar. Çiçek sepeti bu mutluluğun en güzel ifadelerinden biridir. Doğum gününde, evlilik, tanışma yıl dönümlerinde, iş, okul tebriğinde, Anneler Günü, Sevgililer Günü gibi özel günlerde çiçek sepetiyle yapılan bir jestin muhatabında yarattığı duygusal iklimin tarifi kolay kolay anlatılamaz.

 

nwnci5rx

 

 

 

 

 

 

 

 

Sevgililer Günü’nde gül sepeti

14 Şubat bir bakıma kırmızı güllerin günüdür. Sevgilisine rengarenk çiçeklerle aşkını sunmak isteyenler olsa da, Sevgililer Günü kırmızı gül ile özdeşleşmiştir. Kırmızı güllerle dolu bir sepetle sevdiğinizi mutlu etmek istiyorsanız, birbirinden özel gül sepetleriyle ona sürpriz yapabilirsiniz!

ask-sembolu-13-kirmizi-gul-at2505-1-1

 

 

 

 

 

 

 

 

Çiçeklerin en güzeli annelere

Anneler için hangi güzel sözü söyleseniz, hangi hediyeyi alsanız azdır. Tabi az deyip de hediye almamak olmaz. Anneler Günü için rengarenk kır çiçeklerinden oluşan bir çiçek sepeti  güzel bir seçenek olabilir.

Anlamlı bir günde öğretmenler için çiçekler

“Dünyanın bütün çiçekleri..” diye başlar o güzel öğretmen şiiri. Öğretmenler için öğrencileri hep birer çiçektir. O çiçekleri simgeleyen bir sepet ile öğretmeninize sevginizi, saygınızı gösterebilirsiniz.

Doğum günlerini unutmayın!

Sevdiklerinizin doğum günlerinin ajandanızda mutlaka bir kaydı bulunmalıdır. Onları yeni yaşlarına girerken en mutlu edecek şeylerin başında çiçeklerin geldiği de unutulmamalıdır. Hele ki doğum gününde kendisine sunulan bir çiçek sepetiyle mutlu olmayacak bir insan yoktur.

Evlilik yıl dönümleri çiçeksiz olmaz

Çiftlerin evlilik tarihleri onlar için en özel zaman dilimlerinin başında gelir. Birbirini seven, bu günde aşklarını tazelemek isteyen evli çiftler, güzel bir çiçek sepetiyle bu günlerini süsleyebilirler. Çünkü aşk çiçeklerle güzeldir…

unedfpgc

 

 

 

 

 

 

 

 

Kutlama ve tebrikleri çiçek sepeti ile renklendirebilirsiniz

Önemli bir terfi, iş başarısı, iş kutlaması gibi özel tebrikler için en ideal seçeneklerden biri de mevsim çiçeklerinden oluşturulmuş sepetlerdir. Başarısı ile gurur duyduğunuz, sevincini paylaştığınız sevdiklerinize, onların hep hatırlayacağı bu güzel hediyeyi vermek istemez misiniz?

Yeniden sağlıklı nefesler için güzel çiçekler

Yaşamda her şeyin başı sağlık. Kimi sağlık sorunları dönem dönem sevdiklerimizi üzebiliyor. Önemli bir operasyon sonrası veya geçirilen bir hastalığın ardından onları çiçeklerle sevindirmek, sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel moral desteklerden biri olacaktır.

Tüm bu özel günler, kutlamalar için sevdiklerinize sunmak istediğiniz rengarenk çiçek sepetlerini ciceksepeti.com aracılığı ile sipariş verip satın alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir