Trend

BİR TATLI HUZUR: ÇİKOLATA

Haydi inkar edin, çikolata huzura ihtiyaç duyduğunuz anda sizi mutlu edecek en gerçek huzuru vermez mi? Şimdi bunu anlayabilmek için önce bizi nelerin huzursuz ettiğini bir düşünelim.

image

Çikolatadan medet umduğumuz ilk konu şüphesiz aşk acısı. Yüreğimize su serpen, o yangını dindiren, bizi huzura erdiren de damağımıza yayılançikolata parçası. Onun o eşsiz tadıyla unuturuz bir an için acımızı, damarlarımıza endorfin yayılır, huzurun kıyısına yaklaşırız. Evet, aşk acısından kurtulmanın en kolay yöntemi, başka bir aşka tutunmaktır, siz de çikolata aşkına tutunabilirsiniz.

Yoğun bir iş gününün içinde, çığlığa beş kala sizi o stresten kurtaracak tek şey bir parça çikolata. Bakın nasıl iyi gelecek, nasıl alacak bünyenizdeki stresi, sizi nasıl o yumuşak tadı gibi yumuşatacak, sakinleştirecek, tatlı bir huzura erdirecek… Denemeden karar vermeyin, çikolatanın etkilerini göz ardı etmeyin.

Eating a large block of chocolate CAMERA INFO: Shooting Date/Time 1/05/2004 11:14:26 PM Shooting Mode Manual Tv( Shutter Speed ) 1/125 Av( Aperture Value ) 5.6 Metering Mode Center-weighted averaging ISO Speed 100 Lens 18.0 - 55.0 mm Focal Length 55.0 mm Image Size 3072x2048 Image Quality RAW Flash Off White Balance Flash AF Mode AI Focus AF Parameters Contrast Normal Sharpness Normal Color saturation Normal Color tone Normal Color Space Adobe RGB File Size 6322KB Drive Mode Single-frame shooting Owner's Name Leah-Anne Thompson Camera Body No. 0530102810

Yalnızca kendinize değil, maksimum gürültü yapabilme kapasitesiyle başınızı döndürebilen çocuklarınıza, biraz sakinleşmeleri ve size bir parça tatlı huzur vermeleri için de kullanabileceğiniz en iddialı ve tatlı yöntem de çikolata ile ikna yöntemi. Hem sizin kafanız sakin, hem çocuklarınız mutlu.

Çikolata demek huzur demek, o tatlı dakikalara doğru yol almak demek. Siz siz olun, huzura ihtiyacınız olduğu zaman kendinizi çikolata etkisine bırakın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir