Hediye Önerileri

BonnyFood Lezzetleri

Sevdiklerinizin özel günlerinde ya da hiç beklemedikleri anlarda tatlı bir sürpriz yapmak ister misiniz?
Birbirinden lezzetli ve tatlı bonnyfood ürünleri unutulmaz sürprizler yaratmak için en ideal seçim! Siz de sevdiklerinizin yüzünde tatlı bir tebessüm bırakmak için bonnyfood lezzetlerini seçebilirsiniz.
Tatlı mı tatlı silindir ve kalp kekler, sevdiklerinizin özel gününe lezzet katacak hediye alternatiflerinden en lezzetlisi! Habersiz bir şekilde göndereceğiniz kek buketi, ev ya da ofiste hiç kuşkusuz günün konusu olacak.
İlk iş günleri streslidir. Heyecanlıdır. Bu stresli günlerde sürprizinizle sevdiklerinizin yanında olabilirsiniz.
Çikolataya dayanamayan sevdiklerinizi bir sürprizle mutlu etmek ister misiniz? Çikolatanın dayanılmaz gücü, mutluluğun anahtarı olacak.
Sürprizler en özel anları daha da anlamlı kılan ince ayrıntılardır. İnsanları hiç beklemedikleri anlarda mutlu eder ve yüzlerinde tarifi olmayan bir tebessüm bırakırlar. Siz de sizin için çok özel olan sevdiklerinizin yüzünde herkesi kıskandıracak gülümsemeler bırakmak için bonnyfood lezzetleri ile tarifsiz sürprizler hazırlayabilirsiniz.
Sürprizsiz hayat neye yarar ki?

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir