BU PEMBE HEM KALPLERE HEM MİDELERE!


Pembe rengin insanın içine işleyen bir yapısı var. En azından benim için öyle. Pembe gördüğüm her şeyde bir mutluluk hissi buluyorum ben. Eğer mutsuzsam pembe giyiyorum, düzeliyorum. Dişi bir renk olduğu kabul, ama kadın erkek herkes için soft duygular hissettirdiği fikrindeyim. Bu konuda benim gibi düşünen ÇiçekSepeti de, kek buketlerini pembeye boyamış, sevenlerine sunmuş. İşte pembe renkli kek buketleri serisi:

p1

Pembe düşler kek buketi

İsminden de belli değil mi? Sizi mutlu eden her düş pembe değil midir zaten? Siz de bu kek buketi ile ister kendiniz pembe düşler kurun, isterseniz de sevdiklerinizin düşlerini pembeye boyayın. Sizin sayenizde mutlu olsunlar, hep de mutlu kalsınlar.

p2

Romantik kek buketi

Bu kek buketi de sevdiğini gerçekten, en içten duygularla sevenlere, onu mutlu etmek için hiçbir fedakarlıktan çekinmeyenlere. Sevgisini sonuna kadar göstermeyi ve onun mutluluğunu her şeyden üstte tutmayı kendine görev edinen aşıklar, romantik kek buketi ile yılın en romantik jestini gerçekleştirebilirsiniz.

p3

Gül bahçesi kek buketi

Gülün o muhteşem kokusu ve rengini içinize çeke çeke, kocaman bir gül bahçesinden geçtiğinizi düşünün, hepsini de kokladığınızı. Ne derdiniz ne de tasanız kalır, hayattaki güzel şeylerin farkına varırsınız o an. İşte size mutlu olmak için geçerli bir neden sunacak olan gül bahçesi kek buketi ile hayatın tadını sonuna kadar çıkaracaksınız.

Evet, hayatta güzel şeyler de var. Ne yaşamış olursanız olun, kalbinizi ne kırarsa kırsın unutmayın, hayatın her saniyesi gülümsemeye değer! Pembe düşlerinizin gerçek olduğu bir ömür geçirmeniz dileğiyle!


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş