BÜTÇEYE GÖRE SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ


Yılın en romantik gününe çok az bir zaman kaldı. Sevgiliniz için hala hediye almadıysanız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. İşinizi biraz olsun kolaylaştırmak adına Sevgililer Günü Hediyeleri kategorisi altında paylaştığımız Sevgiliye Hediye ürünlerinden en güzellerini bütçenize göre sıraladık. Size özel hazırladığımız hediyelerden bütçenize göre olanı seçip, yılın en romantik gününde biricik sevgilinizi mutlu etmeye hazır mısınız?

image

Sevgililer Günü Hediyesi için ayırdığınız bütçe en fazla 50 TL’ye kadarsa bu hediyeler tam size göre!

İlişkinize Kamasutra Zar ile Heyecan Katın

Bir çift zar ilişkinize heyecan katmak için yeterli olabilir mi? Kamasutra Zar ile ilişkinizde hiç yaşamadığınız kadar heyecan yaşayacaksınız. Tek yapmanız gereken; zarın kararlarına uymak! Kamasutra Zar satış fiyatı: 9TL + KDV.

image (1)

Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı

Sevgilinizi, yılın en iyi sevgilisi olarak seçtiniz. Bizim üstümüze düşen ise sevgilinize bu ödülü en güzel şekilde takdim etmek. Plastik zemin üzerine oturtulmuş, altın sarısı renkte üretilen Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı satış fiyatı 14 TL + KDV.

image (2)

Bir Dilek Tutun ve Havaya Bırakın

Bir Uzakdoğu geleneği olan dilek feneri artık tüm açık hava organizasyonlarında kullanılmaya başladı. Sevdiğinizle romantik bir an yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey dilek fenerlerinizi yakıp gökyüzüne uçurmak. Dilek Feneri, dileklerinizi gerçekleştirmek için sizi bekliyor. İçinde 10 adet dilek feneri bulunan paketin satış fiyatı 24 TL + KDV.

image (3)

Birbirinden Ayrılmayan Çiftlere Sihirli Kupalar

Bu sihirli İsme Özel Aşk Kupası ile sevgilinizle daha da yakınlaşacaksınız. Siyah görünümlü olan aşk kupaları içine sıcak su konulduğu zaman beyaza dönüyor ve üstündeki desenler ve özel olarak yazdırdığınız isimler ortaya çıkıyor. Aşkınızın sihrini herkesin görmesini istiyorsanız kupaların fiyatı 39 TL + KDV.

image (4)

50 TL – 100 TL arası Sevgililer Günü hediyesi bütçesi ayıran romantiklere önereceğimiz hediyeler;

Sevgilinize Özel Hediye Kutusu

Sevgiliniz için birçok hediyeyi bir araya toplayan Sevgiliye Özel Hediye Kutusu içinde neler mi var? Porselen kalp desenli kahve fincanı, baskılı mum, love nakışlı kadife anahtarlıklar, gül dekorlu kalp çikolatalar sevgiliniz için özenle hazırlanıp paketleniyor. Bu özel hediye kutusunun fiyatı 54 TL + KDV.

image (5)

Çiftlere Özel Fantezi Sepeti 

Sevgiliniz ve sizin için en kışkırtıcı hediyeyi almak istiyorsanız Çiftlere Özel Fantezi Sepeti tam size göre! Bu fantezi sepetiyle Sevgililer Günü’nün en kışkırtıcı hediyesini siz almış olun. Kalp kutu içinde siyah shakira şort, fantezi peluş kelepçe, 2 adet kalp çikolata, be naughty göz bandı yer alıyor. Bu özel hediyenin fiyatı 59 TL + KDV.

image (6)

Aşkınızı Eeyore Anlatsın

Aşkınızı en sevimli şekilde anlatmak için sevgilinize, I Love You yastığıyla Eeyore Peluş Oyuncak hediye edin! Winnie The Pooh’un sevimli kahramanı Eeyore’un peluş oyuncağının boyu 60 cm. Sevdiğinizi en sevimli şekilde mutlu edecek bu oyuncağın fiyatı 79 TL + KDV.

image (7)

Sevgililer Günü Hediyesi için 100 TL ve üzeri bütçe ayıran romantiklerimize önerdiğimiz hediyeler;

Burberry Classic Parfüm ve Çok Özel Hediyeler

Modern erkeğin gözde kokusu Burberry Classic For Men ve diğer kişisel bakım malzemeleriyle sevdiklerinizi mutlu edin. Burberry Classic Parfümlü Erkeklere Özel Hediye Sepeti içerisinde; havludan Arko Men tıraş kremine, tıraş losyonundan çorap ve çikolataya kadar her şey erkekler için özel olarak hazırlanmış bu özel sepetin içinde yer alıyor. Hediye sepetinin fiyatı 149 TL + KDV.

image (8)

Sultan Altun Tek Taş Yüzük

Sevgililer Günü aşkınızı itiraf etmeniz için en anlamlı gün olabilir. Sultan Altun Tektaş Yüzük, aşkınızın en özel sembolü olacak. 14 ayar altın olan yüzük sarı veya beyaz renkte tercih edilebilir. Bu özel yüzüğün fiyatı 156,75 TL + KDV.

image (9)

Calvin Klein Euphoria Parfüm ve Özel Hediyeler 

Modern, sofistike ve etkileyici kadının karşı konulamaz kokusu Calvin Klein Euphoria Parfümlü Kadınlara Özel Hediye Sepeti ile sevgilinizi mutlu edin. Özel hazırlanmış bu hediye sepetinde kadının birçok ihtiyacını karşılayacak ve onu şımartacak hediyeler bir arada. Havludan kırmızı çamaşıra, duş jelinden aynaya, kardan adam figürlü anahtarlıktan melodi kalp çikolataya her şey bu sepetin içinde. Sepetin fiyatı 169 TL + KDV.

image (10)


Yorumlar: 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İlla tonla para dökerek sevgililer günü hediyesi almamıza gerek yok. Kendimiz de bir şeyler yapabiliriz.

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş