Hediye Önerileri

BÜYÜK KÜÇÜK HERKESİN TUTKUSU MAKET ARABALAR

Klasik otomobil ve koleksiyoncuların en büyük tutkularından biridir maket arabalar. Orijinal boyutu ile birebir aynı tasarıma sahip ve ölçekli olarak küçültülmüş hali olan maket arabalar büyük küçük tüm erkekler için en özel hediyelerden biri oluyor.

Eski filmlerden bildiğimiz Amerikan klasiklerinden günümüzün en popüler araçlarına kadar tüm otomobillerin maketleri meraklıları için üretiliyor. Koleksiyon meraklıları için bu arabaları modeline göre sıralamak ya da temizleyip tozunu almak bile ayrı bir keyif.

Maket arabalar ev ya da ofisler için renkli ve keyifli dekorasyon eşyası olarak da kullanılıyor. 1967 Ford Mustang’ten  Range Rover Evoque’ye kadar koleksiyoncuları mutlu edecek çok özel modelleri sizler için seçtik. İşte birbirinden şık ve güzel maket arabalar

1967 Ford Mustang GT
Ford’un en klasik modellerinden biri olan 1967 Ford Mustang GT maketi hayranlarını çok mutlu edecek. Maket, orijinal boyutundan  1/24 ölçekle küçültüldü.

maket-araba

1955 Oldsmobile Super 88
1955 Oldsmobile Super 88 ile geçmişe doğru zaman yolculuğuna ne dersiniz? Tarihin en eski otomobil modellerinden biri etkileyici görüntüsü ile unutulmaz bir hediye olacak.

maket-araba2

1970 Buick GSX 
1970 Buick GSX efsane görünümüyle klasik model hayranlarının gözdesi olacak. 1/24 Buick, ev ya da ofisinizde içi en renkli dekorasyon eşyalarından biri olacak.

maket-araba

Volkswagen Beetle
Volkswagen Beetle bilinen adıyla Vosvos büyük küçük herkesin bayılacağı bir efsane otomobil modeli. Klasik otomobiller arasında Volkswagen Beetle 1/24 ölçekli modeli ile tutkunlarını bekliyor.

beettle

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir