ÇİÇEK DESENLERİ AYAĞINIZA GELDİ


Bu senenin en çok beğenilen deseni, neredeyse tüm ayakkabılarında irili ufaklı görünen çiçek motifleri. Sandaletten klasik ayakkabıya, spor ayakkabıdan babetlere neredeyse her tarz ayakkabıyı donatan çiçek motifleri, bayanların da oldukça ilgisini çeker oldu. Çiçek deseninin renkli ve enerjik yapısı, yaz mevsimini o kadar güzel tamamladı ki, rengarenk kıyafetlerin hepsi çiçek desenli ayakkabılarla kombine edilebilir oldu. Biz de sizin için araştırdık, işte size birkaç güzel öneri:

ç

Dolgu topuklar bu sene kendini iyiden iyiye gösterir oldu, hem pantolonun hem de elbiselerin altına rahatça kombine edilebilmesi, üstelik topuklu olmasına rağmen, rahat kullanılması, bayanlar tarafından rağbet görmesini sağlıyor. Şimdi bu ayakkabıları saran çiçek desenleriyle, tarzınız ne olursa olsun, tüm kıyafetleriniz kolayca tamamlanabilecek.

ç1

Hem rahatına hem de şıklığına düşkün bayanların ortak tercihi babetler, şimdi sempatik görünümlerini çiçek desenleriyle tamamlıyorlar. Yazlık tüm kıyafetleri kolayca kombine eden ve rahatlığı sayesinde fazlasıyla tercih edilen babetler, bu yaz çiçek desenli halleriyle oldukça fazla görülecek.

ç2

Yalnızca klasik ayakkabılar değil, spor ayakkabılar da çiçek desenlerine büründü bu sene. Şortlar, eşofmanlar, spor etekler, bu çiçek desenli spor ayakkabılarıyla çok güzel kombine edilebiliyor. Şık görüntüsü rahatlıkla birleşince, çiçeklerle donanmış bu spor ayakkabılar sahil kenarlarında, spor salonlarında, yürüyüş yollarında karşımıza bol bol çıkacağa benziyor.

ç3

Yalnızca günlük kullanımlarda değil, abiye kıyafetleri tamamlarken de artık çiçek deseni tercih ediliyor. Ayakkabıya kattığı hareket ve enerji, kıyafet tercihi ne kadar ağır olursa olsun, renk uyumunu yakaladığı müddetçe göze batmıyor. Zarafet konusunda da ince topuklu bir ayakkabıyı, çiçek deseninin ne kadar güzel bir biçimde tamamlayabileceği aşikâr.

Yaz mevsiminin gelmesiyle yapraklarını güneşe açan çiçekler gibi, şimdi tüm yollar, çiçek desenli ayakkabılarla renklenecek. Trendi yakalamak ve modaya ayak uydurmak istiyorsanız, siz de sevdikleriniz gibi ayakkabılarınızı da çiçeksiz bırakmayın, çünkü çiçeksiz olmaz 🙂


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş