ÇİÇEKLERLE DOLU OBJELER


Çiçekler bulundukları her ortamın dokusunu hemen değiştirirler elbette, ama bu yazımızda bahsettiğimiz çiçekler, objelerin üzerinde! Rakamları çiçeklerle süslenmiş saatler, çiçek yansıması veren aydınlatmalar, çiçeklerle kaplı duş perdeleri, açılır – kapanır çiçek lamba… Hepsi de özel tasarım ve orijinal olan bu objelere biraz daha yakından bakmaya ne dersiniz?

image

Günün her saatinde, keyif ve neşe yakanızı bırakmasın istiyorsanız, saati öğrenmek için başınızı kaldırdığınız anda sizi çiçeklerin karşılamasına hiç de hayır demezsiniz öyle değil mi? Bünyesinde barındırdığı renkler sayesinde her türlü mobilya ve dekorasyona kolayca uyum sağlayabilir. Çiçek desenlerini seviyor ve günün her saatinde onları görerek keyiflenmek istiyorsanız, çiçek desenleriyle kaplı bir duvar saati edinebilirsiniz.

image (1)

Akşam saatlerinde, loş bir ortamda, duvara yansımış neşeli çiçek figürleri eşliğinde geçirilecek romantik birkaç saat dilimine kim hayır diyebilir? Üstelik salonunuzun şık dekorunu olağanüstü tamamlayabilecek, odanızın havasını hemen değiştirebilecek güçte. Şayet evinizde ufak ama şık bir değişiklik arayışındaysanız, çiçek yansıması veren bir aydınlatmayla evinizin ambiyansını kolayca değiştirebilirsiniz.

image (2)

Peki, duş alırken size kocaman bir çiçek bahçesi eşlik etsin istemez misiniz? Rengârenk çiçeklerle kaplı bu duş perdesi, gününüzün en keyifli saatlerine eşlik edecek!

image (3)

Çiçek figürlü orijinal bir fikir daha! Estetik olmasının yanı sıra akıllı da olan açılır kapanır bu çiçek lamba, gündüzleri yapraklarını tamamen açıyor, gece ise kapatıyor. Gündüz açıp gece kapatmasında ufak bir mantık hatası var gibi görünse de, sabah sizi yapraklarını yavaşça açarak uyandıran bir akşam sefasına herhalde hayır demezsiniz.

 

Evinizdeki tüm objeleri çiçeklerle kaplasanız da, CicekSepeti.com’ dan alacağınız bir çiçekle onları kombine etmeyi unutmayın.


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş