Anneler Günü

Anneni Bir Gün Değil Her Zaman Mutlu Et: ÇiçekSepeti Abonelik Sistemi

Her sene Anneler Günü yaklaştıkça hepimizi tatlı bir telaş sarar. Her yerde hediye alternatifleri görür, alacağımız hediyenin onu ne kadar mutlu edeceği üzerine hayaller kurarız. Önemli olanı ise biraz daha düşündükten sonra hatırlarız. En güzel ve en özel hediyeyi alıp, en büyük sürprizi yapabilsek bile annemize olan sevgimizi anlatmaya bir gün yetmez! Annenize olan sevginizi bir gün değil her zaman göstereceğiniz yeni bir sistemle tanışın: ÇiçekSepeti Abonelik Sistemi.

Sevgisinin tanımını yapmakta zorlandığımız annelerimizi her zaman mutlu edecek ÇiçekSepeti Abonelik Sistemi “Nedir, nasıl çalışır, nasıl abone olurum?” gibi sorular kafanızı kurcalıyorsa hemen cevaplamaya başlayalım.

Öncelikle abonelik sistemi sizin için özel olarak tasarlanacak sürpriz ve benzersiz aranjmanların dilediğiniz teslimat adresine, sizin istediğiniz düzenli sıklıkta teslim edilmesini sağlayan bir hizmettir. Annenize olan sevginizi gösterecek ve onu mutlu edecek çiçekleri, isterseniz haftada bir isterseniz iki haftada bir ya da ayda bir olmak üzere ÇiçekSepeti gönderim bölgeleri kapsamında yer alan her yere düzenli aralıklarla gönderebilirsiniz.

Abonelik sistemi hakkında aklınıza takılan her türlü sorunuza buradan detaylı bir şekilde cevap bulabilirsiniz. Şimdi bu sistem ile annenizi her zaman mutlu etmenizi sağlayacak çiçek aranjmanlarına birlikte bakalım.

Mix Valley

Mix Valley, bahar gibi rengarenk papatya aranjmanı.

Dünyada anne sevgisinden daha saf ve daha temiz bir duygu yoktur. Bizi her zaman en içten duygularla seven annelerimize sevginin en masun ifadesi renk renk papatyalardan oluşan bir aranjman göndermek en güzel hediyelerden olsa gerek. Türkiye’nin en iyi çiçek tasarımcıları tarafından hazırlanan ve özel kutusunda sizin belirlediğiniz aralıklarla gönderilecek bu çiçeklerle annenizin o içten gülüşü her daim ışıldayacak.

Joy Pink

Joy Pink, saf güzelliğin sembolü pembe papatya aranjmanı.

Koşulsuz sevginin, gerçek aşkın ve şefkatin rengi olan pembenin saflığın ve güzelliğin sembolü papatyalarla buluştuğu Joy Pink, annenize olan sevginizi göstermenin belki de en samimi hali olabilir. Seçtiğiniz sıklığa göre ilk teslimat tarihinden sonra periyodik olarak haftada bir, iki haftada bir veya ayda bir annenizi mutlu etmek için özel kutusunda göndereceğiniz bu aranjman sayesinde annenize her daim yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

Harmony

Harmony, içtenliğin sembolü rengarenk karanfil aranjmanı.

Anneler Günü’nün simgesi olan beyaz karanfillerin de içinde bulunduğu bu rengarenk karanfillerden oluşan aranjman annenize olan sevginizin en içten ve samimi yansıması olacaktır. Beyaz karanfil kadar huzurlu günleri birlikte geçireceğiniz annenize istediğiniz sıklıkta gönderebileceğiniz karanfiller ile evi veya ofisi fark etmeksizin içten bir “Her zaman seninle birlikteyim.” diyebilirsiniz.

Joy Yellow

Joy Yellow, güneş gibi sıcacık saran sarı papatya aranjmanı.

Annenize olan sevginizi ifade etmek için birçok çiçek var. Sarı papatyalar da bu çiçeklerin en özellerinden yalnızca bir tanesi.  Rengini güneşten alan sarı papatyalardan oluşan bu aranjmanı düzenli aralıklara annenizde göndererek günlerine neşe katabilir, sarı rengin sıcaklığıyla onu sarıldığınız zaman hissettiğiniz mutluluğu hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Mix Fresh

Mix Fresh, seni seviyorum demenin en güzel hali gül aranjmanı.

Annenize olan sevginizi en derinden hissettirecek özel bir çiçek arıyorsanız rose güllerden oluşan bu aranjman tam size göre. Zarif duruşları ve mis kokuları ile sevdiklerimize gönderirken ilk tercih ettiğimiz çiçeklerden olan güller, “Seni seviyorum” demenin en etkili ve kolay yoludur. Siz de düzenli aralıklara annenize sevginizi çiçekler eşliğinde göstermek ve onu mutlu etmek istiyor ama sipariş için zaman bulamıyorum diyorsanız; ÇiçekSepeti Abonelik Sistemi sayesinde tek seferde yapacağınız işlemle tüm sene çiçek gönderimi yapabilirsiniz.

Pink True

Pink True, samimiyet ve içtenlik sembolü karanfil aranjmanı.

Karanfiller en duygusal çiçeklerin başında gelir. En değerliniz ve en içten sevdiğiniz kişilere gönderilen bu çiçek gönderdiğiniz kişiye tüm kalbinizi bir çocuk saflığıyla açtığınızı gösterir. Annenize olan sevginizi ve içtenliğinizi göstermenin en güzel hali bu olsa gerek. İçerisinde yer alan 17 adet pembe ve 9 adet beyaz karanfil bulunan Pink True Karanfil Aranjmanı, içerisinde çiçek bakım önerilerinin yer aldığı özel kutusuna özenle yerleştirilerek teslim edilmektedir.

White Class

White Class, en özel duygular kadar saf beyaz karanfil aranjmanı.

Kalbimizin en özel yerinde yer alan ve hakkını ne yaparsak yapalım ödeyemeceğimiz annelerinize biricik olduğunu söylemek için beyaz karanfillerden oluşan bu aranjmanı düzenli aralıklarla gönderebilirsiniz. Abone olduktan sonra belirli aralıklarla gönderimi sağlanacak özel kutusu içerisine özenle yerleştirilen White Class aranjmanına sevginizi ve dileklerinizi gösterecek bir not eklemeyi unutmayın.

Pink Class

Pink Class, etkileyici bir görünüme sahip pembe karanfil aranjmanı.

Hoş kokusunun yanı sıra muhteşem rengi ile dikkat çeken pembe karanfillerden oluşan Pink Class karanfil aranjmanı annenize olan sevginizin en içten ve en güzel yansıması gibi… Hislerinizi dile getirmek istediğiniz her anı siz belirleyin, ÇiçekSepeti gönderim ağındaki her yere dilediğiniz zaman iletsin.

ÇiçekSepeti Abonelik Sistemi sayesinde annenizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek oldukça basit. Sizin belirlediğiniz aralıklarla Türkiye’nin en iyi çiçek tasarımcıları tarafından oluşturulan birbirinden güzel aranjmanlar özel kutusunda sevdiklerinize iletiliyor. Üstelik “Aboneliklerim” sayfasından dilediğiniz zaman dondurabilir, iptal edebilir ve dilediğiniz zaman tekrar başlatabilirsiniz.

Diğer Anneler Günü Yazılarımız:

Anneler Gününde Evde Yapılabilecek Etkinlikler

Kardeşe/Ablaya Anneler Günü Hediyesi (10 Uygun Fiyatlı Öneri)

Anneler Günü İçin Anneye Saat Hediye Önerileri

Anneye Yapılacak En Güzel Sürpriz: Ev Yapımı Pasta Tarifleri

Ümit Şimşek

1991 yılında dünyaya gelen Ümit Şimşek, ilköğretim ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Radyo,Tv ve Sinema lisans eğitimi aldıktan sonra reklam ajanslarında New Media Expert, Copywriter pozisyonlarında çalıştı. 2020 yılından itibaren ÇiçekSepeti’nde Copywriter pozisyonunda elektronik, teknoloji, hobi, takı, saat, parfüm, moda başta olmak üzere farklı alanlar ve konularda içerik üretmeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir