Kültür & Sanat

CİCEKSEPETİ.COM FACEBOOK SAYFASI 1 HAFTADA 9000 HAYRAN KAZANDI

Günümüzde internet kullanımı her alana yayılmış durumda ve internet doğru bir şekilde kullanıldığında istediğimiz sonuçları almamız mümkündür. Artık birçok firma ürün ve hizmetlerini internet üzerinden reklam vererek ya da çeşitli ağlarda tanıtım yaparak birçok kullanıcıya ulaşabilmektedir.

Popüler olarak günümüzde kullanılan Facebook ise internet üzerinden reklam vermek isteyen, ürün ve hizmetlerini tanıtmak isteyen firmaların kullanmış olduğu popüler ağlardan bir tanesidir.            

Facebook’ da grup oluşturarak çeşitli kitlelere ulaşabildiğiniz gibi firmanız hakkında gerekli bilgileri paylaşabileceğiniz gibi, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgileri de paylaşarak ulaşmak istediğiniz kitleye kolayca ulaşabilirsiniz.  

CicekSepeti.com Facebook’ da grup oluşturarak ürün grupları ve sunmuş olduğu hizmetlere yönelik bilgilere yer vererek ve yeni çıkan ürünler hakkında çeşitli bilgileri paylaşarak, kullanıcı kitlesine ulaşabilmektedir. Online çiçekçilik sektöründe CicekSepeti.com’ un yılların vermiş olduğu deneyimler ve kendi sektöründe 1 numara ve popüler oluşu Facebook’ da açmış olduğu grup ile bunu bir kez daha göstermiş ve 1 hafta gibi kısa bir süre içerisinde 9000 gibi bir rakama ulaşmıştır. Ayrıca ulaşılan bu rakam her geçen gün hızla artmaktadır.

CicekSepeti.com bu alanda farkını göstererek kullanıcılara özel bir kampanya düzenleyerek Facebook’ daki CicekSepeti.com grubuna katılan herkese 20 TL değerinde bir indirim kodu vererek kullanıcılara hoş bir sürpriz yapmakta. Sizde bu gruba katılarak 20 TL değerindeki indirim kodunuzu alarak CicekSepeti.com un eşsiz tasarımlarından bir ürün beğenerek sevdikleriniz için çiçek siparişi verebilirsiniz.

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir