Trend

CİCEKSEPETİ.COM’UN AŞK HEDİYELERİ!

Aşk kurabiyeleri ve şeker buketleri

Her şey aşk için, mutluluk için, sevgililer için!

Birine hediye vermek inceliktir. Ama göndermek büyük sürprizdir. İnsanın sevgilisinin yüzünde tatlı ve kocaman bir gülümseme yaratabilmesinin verdiği mutluluk başka bir şeyde zor bulunur.

Sevgililer Günü’nde yer gök kırmızı, yer gök kalp ve yer gök aşk! Bu özel günde çiçeğinizi gönderirken farklı alternatifleri de değerlendirmek istiyorsanız ciceksepeti.com’a bakmanızda fayda var. Aşkınızın yüzünü gülümsetebilmeniz, sevgilinize kendini özel hissettirebilmeniz için…

–          Aşk kurabiyeleri

Kurabiye aşkına! Aşk kurabiyelerinden yapılan ‘Leziz kıtır kalpler’ sevgilinize göndermeniz için süslendi, hazırlandı. Tatlı yiyin, tatlı konuşun, aşkınızın tadına doyamayın diye… Bu sevimli ve şık kurabiyelerden göndermek için tıklayın.

sekerr

Şeker çiçeği

Tatlı yiyelim, tatlı konuşalım. Lezzetli şekerlerle donatılan bu şeker çiçeği ile sevgilinize tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz.Göndermek için buraya tıklamanız yeterli.

seker ciceği

–          Aşkın yiyeceği çikolata!

Kutuda yarısı beyaz yarısı siyah çikolata kaplı çilekler ile hem lezzetli bir Sevgililer Günü kutlayabilir hem de sevgilinizi mutluluktan havalara uçurabilirsiniz.Ciceksepeti.com’un özel çiçekli çikolata kutusunu göndermek için tıklayın.

ask cikolatası

Çikolata, kurabiye ve şekerlerin yanı sıra Sevgilinize, ona layık en güzel çiçekleri göndermek istiyorsanız, o zaman sizi ciceksepeti.com’un Sevgililer Günü çiçeklerine alalım.

https://www.ciceksepeti.com/sevgililer-gunu-cicek/

Teslimat koşulları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir