ÇiçekSepeti Hakkında Atılmış 7 Eğlenceli Tweet


0

10 yılı aşkındır online hediye ve çiçek siparişinin en büyük ismi olan ÇiçekSepeti sayesinde doğum günleri ve yıldönümleri gibi tebrikler başta olmak üzere tüm özel günler daha çok hatırlanır oldu. Tabi hala unutanlar olduğu gibi bu durumdan mizah üretenlerde oldukça fazla. Bu yazımızda biraz eğleniyoruz!

Zamanla ÇiçekSepeti, kolayca sipariş verilebiliyor oluşu, her bütçeye uygun çiçek ve hediyenin web sitesi veya uygulama üzerinden çok kısa sürede gönderilebilmesi sebebi ile sevdiklerimizi mutlu etmek için en sık kapısını çaldığımız adres oldu.

Çiçek göndermek bu kadar kolaylaşmışken sevdiklerinden diledikleri hediyeleri alamayanlar başta olmak üzere birçok kişi mizahlarına ÇiçekSepeti’ni de alet etmeyi unutmadılar. İşte sizin için seçtiğimiz ÇiçekSepeti ile ilgili atılmış eğlenceli 7 tweet!

1 -) Dünyayı anneler yönetsin ❤️

2 -)Çünkü neden olmasın ?

3 -)Güzel proje?

4 – )Çiçeği ile gezenler online ❤️

5 -) Ah o romantik babalarımız yok mu… ?

6 -) Biz teşekkür ederiz ?

7 -) Leziz çiçeklerin adresi ?

8 -) Üzdü :/

Biz her zaman yanındayız Hüseyin 🙂

Herkesi mutlu edecek tüm çiçek ve hediyeler Çiçeksepeti‘nde sizleri bekliyor. Diğer blog yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!