ÇiçekSepeti Var Var İndirimlerinde Son Gün Fırsatları


1
1 point

Yıl biter, kampanya bitmez! 2019’u geride bırakmaya hazırlanırken yılı en güzel anılar ile tamamlamak istiyorsanız aradığınız fırsat ÇiçekSepeti’nde! İndirimli ürünleri hemen keşfetmek için ÇiçekSepeti’nin Var Var İndirimleri‘ne göz atabilirsiniz!

Yılbaşı hediyelerinizi hala almadıysanız, yıl sonunda doğum günü olan yakınlarınız için en iyi fırsatları yakalamak istiyorsanız ya da sadece yeni yıl öncesi en güzel hediyeler ile sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız, ÇiçekSepeti Var Var İndirimleri’nin son gün fırsatlarını kaçırmayın!

Peki bu kampanyada neler var? diyorsanız; şapka, kalem, lamba, tişört, gömlek, kitap Var Var… 😉

30 TL altı hediyeler

Kişiye Özel Bardak
Kişiye Özel Bardak, Özel Hissettirir

ÇiçekSepeti Var Var indirimlerinde her zevke ve bütçeye uygun hediye seçenekleri var. 30 TL altı hediyeler içerisinde kişiye özel bardaklar, anahtarlıklar, gece lambaları ve daha bir çok hediye seçeneği bulunuyor.

Hediye seçeneklerini incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Uygun fiyatlı takılar

Yeni Takılar
Yeni Takılar, Şık Görünmenizi Sağlar

Takıp takıştırmayı sevenler için yeni yıla girerken yepyeni takılar gerek. Kendiniz ya da sevdikleriniz için yeni yıl hediyelerinize henüz karar veremediyseniz, farklı tarz ve modellerde on binlerce takı modelinden dilediğinizi yılın en güzel indirim fırsatı ile satın alabilirsiniz!

15.000’den fazla takı & aksesuar seçeneği için buraya tıklayabilirsiniz.

Aksesuarda büyük fırsatlar

Aksesuar
Aksesuar, Şık Görünmenizi Sağlar

Cüzdan, anahtarlık, atkı, eldiven, saat ve çok daha fazlası… 30.000’e yakın aksesuar seçeneği arasından kendi zevkinize ya da sevdiklerinize hitap edenleri seçerek bu yılın yılbaşı hediyelerine damganızı vurabilirsiniz.

En uygun fiyatlı aksesuarlar için buraya tıklayabilirsiniz.

İndirimli ajanda, takvim ve defterler

Ajanda
Ajanda,

Yeni yılda zamanın kıymetini bilmek isteyenlere, gününü planlanlamayı sevenlere ya da sadece güzel defterlere dayanamayıp da tüm hepsini masasında görmek isteyenlere özel hazırlanan yüzlerce ürün arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

İndirimli ajanda, takvim ve defterler için buraya tıklayabilirsiniz.

Her Zevke Uygun Teraryumlar

Teraryum
Teraryum, Dekorasyonu Tamamlar

Her eve, her odaya bir teraryum! Hem kişisel zevkinizi yansıtan hem de bulunduğu odanın dekorasyonunu tamamlayan teraryumlar, ÇiçekSepeti Var Var indirimleri ile sizlerle! Rengarenk bitki ve dekoratif süslemelerin bulunduğu teraryumlardan en beğendiklerinizi seçerek sevdiklerinize hediye edebileceğiniz gibi kendiniz için yeni yıl hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz.

İndirimli teraryumlar için buraya tıklayın.

Ev ve Yaşam Ürünleri

Ev Yaşam Ürünleri
Ev Yaşam Ürünleri, Evinize Yeni Bir Soluk Katar

Evim güzel evim! Evinize yeni bir soluk katacak dekoratif ürünler veya ev eşyaları ile kendinizi mutlu edebilirsiniz. Yeni yıl öncesi yapay çam ağacından retro avizeye kadar yüzlerce ev ve yaşam hediye seçeneği için buraya tıklayabilirsiniz.

İndirimli Çiçekler

Çiçekler
Çiçekler, Bulunduğu Ortama Yeni Bir Soluk Katar

2020’de daha çiçekli bir ev veya iş yeriniz olsun istiyorsanız, 2019’un son indirimlerini kaçırmayın! Sevdiklerinize sürpriz yapacağınız rengarenk kesme çiçek aranjmanlarından minyatür bahçelere, teraryumlardan saksılı salon çiçeklerine aradığınız tüm çiçekler ÇiçekSepeti Var Var indirimleri ile en uygun fiyatlarla sizlerle!

İndirimli çiçekler için buraya tıklayın.

Oyun ve oyuncaklar

Çocuk oyun ve oyuncaklarından yetişkin oyunlarına, yılbaşı hediyesi olarak aradığınız her şey ve çok daha fazlası, indirimin son gününde sizlerle. Dilerseniz hediyeniz ile sevdiklerinizi mutlu edebilir, dilerseniz yeni yıla girmeden önce oynayabileceğiniz oyunlarla geceye bolca eğlence katabilirsiniz.

İndirimli oyun ve oyuncaklar için buraya tıklayın.

İndirimli saatler

Saat
Saat, Görünümünüze Şıklık Katar

Hem şıklık göstergesi hem de vazgeçilmez bir aksesuar olan saatler, hediye denildiği vakit ilk akla gelen seçenekler arasında yer alır. Birine saat hediye etmek; ona, onunla geçen zamanın kıymetini çok iyi bildiğinizi vurgular. Bu yüzden yeni yıl hediyesi olarak saat tercih edebilir, sevdiklerinize onları ne kadar önemsediğinizi hissettirebilirsiniz.

Deri veya metal kulplu, klasik ya da spor, nostaljik veya modern; en güzel saatleri ve saatli hediye setlerini uygun fiyatlarla satın almak için buraya göz atabilirsiniz.

İndirimli çantalar

Çanta
Çanta, Kombininize Şıklık Katar

Kimi dünyaları sığdırır içine ve sırtında taşır, kimi koluna takar. Kimi, çantasında bilgisayarından matarasına her eşyasına yer bulmak ister, kimi ise minimal olanlarını tercih eder. Her zevke uygun çanta modeli vardır. Tüm bu çantalar, en uygun fiyatlar ile yılın indirimin son gününde sizlerle, üstelik 29,90 TL’den başlayan fiyatlarla. Birbirinden güzel çantaları incelemek için buraya tıklayın.

Moda ürünleri

Moda Ürünleri
Moda Ürünleri, Görünüşünüze Yeni Bir Soluk Getirir

Ayakkabı, sweatshirt, şal, kazak, terlik, pijama takımı ve çok daha fazlası… ÇiçekSepeti Var Var indirimleri ile tüm moda ürünlerini indirimli olarak satın alabilir, yeni yıl öncesi tüm ihtiyaçlarınızı karşılarken sevdikleriniz için de hediye olarak tercih edebilirsiniz. İndirimli moda ürünleri için buraya tıklayın.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir