ÇİÇEKSEPETİ’NDEN AĞUSTOS AYI BLOGGER AYI BLOGGER SÜRPRİZİ


0

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, Çiçek Sepeti sosyal medya kullanıcılarını takibe alıyor, her ay aktif bir blogger kullanıcısının doğum gününü veya özel bir gününü kutluyor. Geçen ay başlayan bu uygulama ile sıkı bir takipçimizin yüzünü güldürmüştük. Bu ay da yine bir kullanıcımız olan Zeynep Mengi’ nin 14 Ağustos olarak tespit edilen doğum gününü kutladık, gününe daha da anlam kattık.

Öncelikle sevdiği yiyecek ve içecekler, sevdiği renkler ve en sevdiği çiçekler, derin bir araştırmayla ortaya çıkarıldı. Mor rengi ve papatyaları sevdiğini öğrendiğimiz Zeynep Mengi, mor lisyantuslar ve papatyalarla müthiş bir uyum yakalamış hoş bir aranjmanla karşılaştı. En sevdiği içeceğin kahve olduğu tespit edildikten sonra, kahve de çiçeğin gönderilmiş olduğu vazoyla uyumlu bir biçimde aranjmana eşlik etti. Bu sürpriz karşısında şaşkına uğrayan Zeynep Mengi, sevincini çiçeğinin fotoğrafını sosyal mecrada paylaşarak belirtti, kendisinin doğum gününü tekrar kutluyor, mutlu seneler diliyoruz 🙂

image (4)

Çiçek Sepeti, Özel Günler uygulamasıyla, her ay şanslı bir kullanıcının doğum günü, yıldönümü gibi özel ve kutlanmaya değer bir gününü kutlamaya devam edecek. Siz de bu kullanıcılardan biri olmak istiyorsanız, bizi Facebook ve Twitter üzerinden takip etmeye devam edin! Belki bu doğum gününüz, Çiçek Sepeti’ nin size özel tasarımıyla renklenir.

Çiçek Sepeti Sürprizleri devam edecek.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir