Trend

ÇİÇEKSEPETİ’NDEN EYLÜL AYI BLOGGER SÜRPRİZİ

Geçtiğimiz ay, sosyal medya kullanıcılarını takibe almamız sonucu, Eylül ayını doğum günü ile şenlendiren Yasin Yüksel ile karşılaştık, her ay geleneksel olarak yaptığımız sürpriz doğum günü uygulaması, eylül ayında Yasin Yüksel’in yüzünü güldürdü. 25 Eylül olarak tespit edilen doğum gününün hazırlıkları, yoğun bir araştırma ve uygulama sürecine ihtiyaç duyularak 1 hafta öncesinden başladı.

image (6)

Öncelikle sevdiği renkler, hobileri, ilgi alanları derin ve hummalı bir araştırma sonucu ortaya çıkarıldı. Kırmızı, siyah ve beyazın en sevdiği renkler arasında olduğu öğrenildikten sonra, kırmızının en çok yakıştığı çiçek olan Antoryum, Yasin Bey’in beğenisine sunulmak üzere süslendi. Anime karakterlerine olan düşkünlüğü öğrenilince de bu karakterlerden oluşturulan büyük bir tablo, hazırlanan çiçeğe eşlik etti ve 25 Eylül Pazar sabahı Yasin Yüksel’in kapısını çaldı. Gördükleri karşısında çok şaşıran ve sevinen Yasin Bey, hemen bu hoş görüntünün fotoğrafını çekip sevdikleriyle sosyal mecrada paylaştı.

Çiçek Sepeti, Özel Günler uygulamasıyla, her ay şanslı bir kullanıcının doğum günü, yıldönümü gibi özel ve kutlanmaya değer bir gününü kutlamaya devam edecek. Siz de bu kullanıcılardan biri olmak istiyorsanız, bizi Facebook ve Twitter üzerinden takip etmeye devam edin! Belki bu doğum gününüz, Çiçek Sepeti’ nin size özel tasarımıyla renklenir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir