Hediye Önerileri

ÇİÇEKSEPETİ’NE BAHAR GELDİ

Fındık Dalları konseptiyle bahara merhaba diyen ÇiçekSepeti, bahara özel yepyeni ürünleriyle bahar sezonunun açılışını yaptı.

Website, mobil site ve mobil uygulamada bahar konseptli tasarımını yayına alan ÇiçekSepeti, Çiçek, BonnyFood ve Hediye kategorilerindeki yeni ürünlerini de bu konsept altında kullanıcılarının beğenisine sundu.

Bahar mevsiminin gelişini müjdeleyen mis kokulu frezyalar, renk renk hüsnüyusuflar, papatyalar, şebboylar ile hazırlanan bahar aranjmanları, 25,95TL+KDV’den başlayan fiyatlarla CicekSepeti.com’da sevdiklerini mutlu etmek isteyenleri bekliyor.

Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren ve her yıl milyonlarca kişiyi mutlu eden ÇiçekSepeti, Mutlu Etmenin Adresi mottosuyla, bu bahar da sevenleri mutlu edecek. :)

Renkli sürprizlerle dolu bir bahar geçirmeniz dileğiyle… :)

bahar

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir