Trend

ÇİKOLATA ile SEVGİLİDEN ÖZÜR DİLEME YÖNTEMLERİ

O son cümleyi kurmayacaktınız, o son kelimede sesinizi yükseltmeyecektiniz. Neyse, olan oldu, diyeceğinizi dediniz, sevdiğinizin kalbini kırdınız. Hiç istemediniz aslında ama kırıldı bir kere. Ne yani şimdi yapacak hiçbir şey yok mu? Rahat olun, var tabi ki! Şimdi öncelikle sakinleşin ve arkanıza yaslanın, size sunacağımız taktikleri tek tek uygulayın. İşte kalbi kırılan bir sevgili ile barışma yöntemleri:

Masasına bir çikolata bırakın:

c1

Bu yöntemlerin en tatlısıdır, fakat bilmenizde fayda var, bu hafif geçmiş tartışmaları kurtarır sadece. Yani yine konuşuyorsunuzdur da kırgın olduğunu bilirsiniz, işte öyle durumlarda küçük bir çikolata ile gönlünü alabilirsiniz, eğer gülümseyerek yediğini de görürseniz, yanağına ufak bir öpücük kondurursunuz, bitti gitti işte. Ama durum bir tık daha vahimse diğer alternatifi denemelisiniz.

Ona kocaman bir kutu çikolata götürün:

c2

Eğer bu ufak bir tartışma yaşadıysanız, yani karşısına çıkmanızda herhangi bir problem yok gibiyse (siz tabi yine de temkinli olun), elinize kocaman bir çikolata kutusu alıp karşısına çıkabilirsiniz. Şayet sizinle görüşmeyi kabul ettiyse ilk aşamayı rahat atlatmışsınız demektir. Sonra ne kadar silahınız varsa kullanın, onu sevdiğinizi, pişmanlığınızı en büyük cümlelerle dile getirin, olabildiğince haykırın! İşe yaramazsa bir sonraki yöntemi denemelisiniz.

Ona dev bir çikolata sepeti gönderin:

c3

Bu yöntem büyük kavgaları tatlıya bağlamak için kullanılır. Belli ki yüzünüzü bile görmek istemediğini söylemiş ya da siz öyle büyük bir kabahat işlemişsiniz ki karşısına çıkmaya cesaretiniz yok. İşte o zaman içi çikolata ile dolu dev bir sepet hazırlıyor, hemen ona yolluyorsunuz. Tepkilerini bilebilmek için yanında (sizin de tanıdığınız, iletişimde olduğunuz birileri olursa iyi olur) bulunan kişiyle çaktırmadan iletişime geçebilirsiniz. Eğer asayiş berkemal diyorsanız tebrikler, yırttınız. Yok yine olmadıysa açın telefonu, en yumuşak sesinizle onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin, olsun bitsin! Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır zira. (Tecrübeyle sabit.)

Kolay gelsin :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir